poniedziałek, 20 maja 2024 13:00

Uczniowie podstawówek zmierzyli się w turnieju szachowym

We wtorek 9 kwietnia w Zespole Szkół nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu odbył się turniej szachowy dla uczniów szkół podstawowych powiatu kędzierzyńsko­­­-kozielskiego.
  • Źródło: ZS nr 1

Uczestniczyło w nim 30 uczniów ze szkół w Reńskiej Wsi, Mechnicy, Sławięcic (PSP nr 16), Kłodnicy (PSP 15) oraz Kędzierzyna-Koźla (PSP nr 9 i PSP nr 19).

Turniej rozgrywany był na dystansie 7 rund w tempie 15 minut na zawodnika w partii. Zwycięzcą turnieju został Dominik Kwaśny z Reńskiej Wsi (zdobył 6,5 pkt), drugie miejsce zajęła Ewa Stefańczyk z Mechnicy (6pkt), a trzecie miejsce zajął Stanisław Stafa z PSP 19 (5,5pkt). Wszystkim uczestnikom turnieju jak i ich opiekunom dziękujemy za przybycie i udział w rozgrywkach szachowych i zapraszamy za rok - informuje Zespół Szkół nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu.