Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Podczas trzeciej edycji Maratonu Indoor Cycling w Studio Fitness "Wellfit" pięćdziesięciu uczestników przez pięć godzin spalało mnóstwo kalorii. A wszystko w wyśmienitej atmosferze i przy dobrej muzyce.

Zamek Królewski w Warszawie 15 marca gościł uczestników gali finałowej konkursu SGL Local Press 2017. Wśród nominowanych do nagród znalazły się „Nowa Gazeta Lokalna” i portal Lokalna24.pl z Kędzierzyna-Koźla.

Zamek Królewski w Warszawie w czwartek 15 marca gościł będzie uczestników gali finałowej konkursu SGL Local Press 2017. Wśród nominowanych do nagród są „Nowa Gazeta Lokalna” i portal Lokalna24.pl z Kędzierzyna-Koźla.

Zawsze, kiedy decydujesz się na uprawienie sportu przede wszystkim należy zadbać o swoje bezpieczeństwo i chronić organizm przed kontuzjami. Jest to szczególnie istotne, kiedy rozpoczyna się swoją aktywność fizyczną po dłuższej przerwie. Dowiedz się jak wybrać buty do biegania, aby ten sport stał się prawdziwą przyjemnością.

Kolekcjonerzy i miłośnicy słuchania muzyki z płyt gramofonowych z Kędzierzyna-Koźla znów będą mieli swoje małe święto podczas giełdy winyli. Odbędzie się ona 10 marca w godz. 12-15 w Domu Kultury „Chemik” przy al. Jana Pawła II.