Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Piękne i zdrowe ciało, atrakcyjna sylwetka, świeże spojrzenie – która z nas o tym nie marzy? Niestety, upływ czasu nie zawsze działa korzystnie na naszą skórę. Niektóre procesy w niej zachodzące, są nieuniknione. Nie oznacza to jednak, że musimy pokornie się im poddawać. Obecnie, medycyna estetyczna jak również szeroko rozumiana kosmetologia, rozwinęły się na tyle, że jesteśmy w stanie bez najmniejszych problemów, zadbać w bezpieczny sposób o to, aby wygląd naszej skóry był piękny i młody.

 

 

Chcesz zadbać o swoją twarz? Zacznij od podstaw

 

W każdym procesie, który ma na celu usprawnienie czegokolwiek, musimy zaczynać od podstaw. Nie uzyskamy pożądanego efektu, jeśli nie zaczniemy od tego, co jest dla nas najistotniejsze. Niektórych rzeczy po prostu nie przeskoczymy. Dlatego też, jeśli mowa o właściwej pielęgnacji twarzy i zachowaniu jej pięknego i młodego wyglądu, powinnyśmy zacząć od dokładnego jej oczyszczenia. Oczywiście, codzienna higiena twarzy ma kolosalne znaczenie. Nie zawsze jest to jednak środek wystarczający. Jeśli zatem nasze codzienne, domowe zabiegi, okazują się niewystarczające, koniecznie musimy zwrócić się o pomoc w tej kwestii do profesjonalisty. Odpowiednio dopasowane preparaty, podawane w optymalnych dawkach, jak również precyzja wykonywania samego zabiegu oczyszczania, odgrywają bardzo dużą rolę, jeśli mowa o pielęgnacji twarzy. Co więcej, ich skuteczność będzie widoczna już po kilku tygodniach.

 

Świadomość swojej skóry

 

Statystyki podają, ze aż 4 na 5 kobiet, nie wie, jaki rodzaj cery ma. Co za tym idzie, bardzo często stosują one preparaty, które zamiast pomagać, zwyczajnie szkodzą skórze. Osoba, która ma skórę tłustą, a stosuje kosmetyki dla cery suchej lub normalnej, nie tylko nie uzyska pożądanych rezultatów, ale co gorsza – może bardzo zniszczyć swoją skórę. Dlatego też, zanim podejmiemy jakikolwiek kroki mające na celu poprawienie wyglądu naszej skóry, koniecznie musimy się zgłosić na konsultacje do renomowanego salonu urody, gdzie bez najmniejszych problemów będziemy mogły zbadać swoją skórę. Co więcej – doświadczona specjalistka w zakresie szeroko rozumianej kosmetologii, będzie nam w stanie odpowiednio doradzić, jakiego rodzaju zabiegi czy kosmetyki, powinnyśmy stosować, żeby nie szkodzić, a pomóc naszej skórze.

 

Bezinwazyjny lifting

 

Kiedy już będziemy wiedzieć, jakie kroki podstawowe wprowadzić, jeśli mowa o pielęgnacji naszej skóry, warto jest zainteresować się bardziej zaawansowanymi technikami poprawy naszego wyglądu. Takim, z całą pewnością jest bezinwazyjny lifting. HIFU 2D Plus – bo tak określany jest ten zabieg, to nic innego, jak terapia mająca na celu poprawę wyglądu naszej skóry za pomocą wiązki fal dźwiękowych o dużym zasięgu. Zabieg polega przede wszystkim na tym, aby za pomocą wysoko skoncentrowanej energii ultradźwiękowej, dostarczyć ją do głębokich warstw naszej skóry. Dzięki temu następuje wysoki remodeling kolagenu. A w dalszej perspektywie – nasza skóra staje się piękna i gładka. Szacuje się, że zastosowanie takiego zabiegu działa trochę tak, jakby udało nam się cofnąć nasz zegar biologiczny nawet o 10 lat.

 

 

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy