Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Ruszył casting do kolejnej edycji konkursu „Miss Opolszczyzny 2018”. Dodatkowo w tym roku o tytuł najprzystojniejszego ubiegać się będą też panowie. Chętni już mogą zgłaszać swoje kandydatury.

 

 

Konkurs Miss Opolszczyzny ma już uznaną w regionie markę. Dodatkowo w tym roku o tytuł Mistera Opolszczyzny będą rywalizować panowie.

- Chcesz spełnić swoje marzenia i zdobyć tytuł najprzystojniejszego Polaka? Chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę i wystąpić na scenie? Zapraszamy! By wziąć udział w dalszych etapach konkursu wypełnij ankietę, a my skontaktujemy się z tobą i zaprosimy cię na casting – zachęca Anna Pabiś, licencjonowany organizator konkursu, zawodowa modelka i II Wicemiss Polski 2013.

 

Podstawowe warunki udziału w konkursie to wiek 18-27 lat, bezdzietny kawaler i obywatelstwo polskie.

Czy w naszym powiecie znajdą się młodzi ludzie, którzy podejmą wyzwanie. Jeśli zdecydują się na udział w konkursie, to może być początek wspaniałej przygody i kto wie, czy nie wielkiej kariery.

Castingi do konkursu na Miss i Mistera Opolszczyzny 2018 odbędą się 28 stycznia w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym przy ul. Wrocławskiej 158 w Opolu (panny w godz. 12-14, a kawalerowie w godz. 15-16).

Warunkiem koniecznym jest rejestracja na stronie: misspolskiopolszczyzny.pl i przesłanie zgłoszenia do 25 stycznia.

 

Patronat medialny nad konkursem sprawują „Nowa Gazeta Lokalna” i portal Lokalna24.

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy