Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Publiczne Przedszkole nr 12 w Kędzierzynie-Koźlu po raz piąty zorganizowało "Śmieciową Olimpiadę Przedszkolaków". Jak co roku celem olimpiady było propagowanie zdrowego stylu życia poprzez zachęcanie do aktywności ruchowej oraz kształtowanie wśród dzieci postaw przyczyniających się do troski o środowisko naturalne.

Już po raz dziewiętnasty przedziwne "Pływadła" przypłynęły na kozielską przystań "Szkwał". W tym roku było bardzo patriotycznie - pływające platformy i konstrukcje miały barwy biało-czerwone, a to za sprawą zbliżającej się setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Czytaj więcej Komentarz (0) Odsłony: 1309

W niedzielę 17 czerwca około godziny 21 strażacy zostali zadysponowani do jednego z bloków przy ulicy Przechodniej. Mężczyzna przebywając na balkonie czuł zapach gazu.

Czytaj więcej Komentarz (0) Odsłony: 1050

W niedzielę 17 czerwca chwilę przed godziną pierwszą w nocy na skrzyżowaniu al. Jana Pawła II z alejami Lisa i Armii Krajowej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Czytaj więcej Komentarz (0) Odsłony: 2095

Takiej dyscypliny sportu mieszkańcy Kędzierzyna-Koźla chyba jeszcze nie znali. 321 gumowych kaczek płynęło po Odrze, a mieszkańcy kibicowali i dopingowali, jak żywym sportowcom.

Czytaj więcej Komentarz (0) Odsłony: 1327