Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Skarby Pól to firma z Kędzierzyna-Koźla, która zajmuje się produkcją nierafinowanych olejów pozyskiwanych metodą mechaniczną oraz nasion. Działa od dwóch miesięcy a jej grono klientów systematycznie rośnie.

 

 

Siedziba firmy znajduje się na ulicy Towarowej 3 w Kędzierzynie-Koźlu a jej produkty można kupić na miejscu ale bezpieczniej jest zadzwonić i zapytać czy dany olej jest dostępny, jeśli nie, wtedy zostanie przygotowany w umówionym terminie. Produkty Skarbów Pól można również zamówić przez Allegro, OLX i Facebooka.

Do wytwarzania olejów używana jest prasa ślimakowa, przez co temperatura tłoczenia nie przekracza 40C. Pozwala to zachować wszelkie cenne właściwości rośliny. Oleje tłoczone są na zamówienie, co gwarantuje ich świeżość i najwyższą jakość. Firma używa butelek z ciemnego szkła, aby chronić zawartość przed działaniem promieni słonecznych.

- Dzięki temu produkt, który trafia na Państwa stoły posiada nieocenione właściwości zdrowotne i bogaty smak. Ziarna są selekcjonowane i posiada niezbędne certyfikaty. W procesie produkcji nie używamy dodatków i konserwantów dzięki czemu wytłoczony olej jest w 100 % naturalny – tłumaczy Rafał Zawadzki, właściciel firmy Skarby Pól.

 

Firma Skarby Pól zajmuje się tłoczeniem:

- oleju słonecznikowego

- oleju lnianego,

- oleju z ostropestu

- oleju rzepakowego

- oleju kokosowego

- oleju z nasion chia - oleju z czarnuszki

 

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.skarbypol.pl

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy