Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Napisz opowiadanie o swojej wsi jak profesjonalista! Zapraszamy wszystkie chętne dzieci ze szkół podstawowych w Starej Kuźni, Solarni i Dziergowicach do wzięcia udziału w warsztatach dziennikarskich, które odbędą się we wrześniu br.

 

 

"O mojej wsi piórem" to projekt, którego celem jest podniesienie świadomości rangi zagadnień związanych z bezpiecznym i ekologicznym rolnictwem, a także koniecznością kultywowania tradycji właściwych dla danego regionu. Projekt zostanie zrealizowany w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Plan Operacyjny na lata 2016-2017. Beneficjent, Lokalna Sp. z o.o., wraz z partnerami, zobowiązała się do przeprowadzenia warsztatów dziennikarskich wśród młodzieży klas IV-VII oraz do wydania publikacji z nagrodzonymi w konkursie pracami. 

 

Konkurs ma wyłonić najciekawsze opowiadania o treściach związanych z rolnictwem i tradycjami. Budżet projektu wynosi 26417,12 zł. Dodatkowych informacji na temat projektu udziela Lokalna Sp. z o.o., tel. 77 483 40 49, 77 483 45 59, e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Formularze zgłoszeniowe można pobrać w szkołach.

O projekcie można przeczytać również na stronie http://omojejwsipiorem.pl/

 

 * * *

Szczegółowe informacje dotyczące Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich i możliwość zarejestrowania się jako Partnera KSOW znajdują się w portalu internetowym http://ksow.pl


 

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy