Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

24 stycznia po godzinie 7 rano kierujący samochodem opel astra, jadąc "laskiem raciborskim", czyli odcinkiem DK45 biegnącym przez część gm. Polska Cerekiew, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. 

Jako pierwsi na miejsce dotarli strażacy z miejscowego OSP. Kierowca był zakleszczony w samochodzie. Wyswobodzono go przy użyciu narzędzi hydraulicznych, a następnie przekazano zespołowi ratownictwa medycznego. Mężczyznę przetransportowano do szpitala w Koźlu. Tam okaże się czy powierzchowne otarcia to jedyna pamiątka z nieszczęśliwego zdarzenia, i czy był trzeźwy.

Wersję wydarzeń potwierdza policja.

- 24 stycznia około godziny 7 za Ciężkowicami kierujący oplem astra 34-letni mieszkaniec powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i na łuku DK45 stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Na miejsce przybyła również straż pożarna; przy użyciu specjalistycznego sprzętu rozcięto karoserię pojazdu i wyciągnięto mężczyznę w wnętrza pojazdu, ponieważ był w nim zakleszczony. Mężczyznę do szpitala zabrała karetka pogotowia. Czynności są w toku - mówi sierż. Dorota Bagrowska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu. 

Zdj. OSP Polska Cerekiew

 

1
1
2
2
3
3

 

 

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy