Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Coroczne zebrania wiejskie w sołectwach gminy Cisek wystartowały w lutym. Mimo że, jak dotąd, nie wszystkie miejscowości wyznaczyły terminy spotkań, cykl powinien się zakończyć w marcu.

Głównym tematem zebrań jest sprawozdanie z działalności sołtysa i rady sołeckiej w roku 2017. Aczkolwiek coroczne spotkania to dobra okazja dla mieszkańców do podzielenia się z władzami bolączkami swoich miejscowości. W każdym zebraniu uczestniczy wójt gminy Cisek Alojzy Parys.

Swoje zebrania mają już za sobą Sukowice i Nieznaszyn.

W Łanach zebranie wyznaczono na 16 lutego (początek o godz. 19.00). Na 22 lutego zaplanowano zebranie wiejskie w Podlesiu (pocz. o godz. 18.30). Mieszkańcy Miejsca Odrzańskiego spotkają się z władzami 27 lutego (pocz. o godz. 18.30). W Roszowicach zebranie wyznaczono na 28 lutego (pocz. o godz. 18.00).

Pierwsze zebranie wiejskie w marcu zaplanowano w Dzielnicy – 2 marca (pocz. o godz. 19.00). Mieszkańcy Kobylic spotkają się z władzami 6 marca (pocz. o godz. 18.00). W Cisku zebranie wyznaczono na 14 marca (pocz. o godz. 18.30). W niemal każdej z wymienionych miejscowości zebrania odbędą się w świetlicach wiejskich. Spotkanie w Cisku będzie miało miejsce w Gminnym Ośrodku Kultury.

15 lutego nie były jeszcze znane terminy zebrań w sołectwach: Błażejowice, Landzmierz, Przewóz, Roszowicki Las i Steblów.

 

Fot. W każdym zebraniu wiejskim uczestniczy wójt gminy Cisek Alojzy Parys

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy