Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Bezpłatne zajęcia piłki nożnej dla przedszkolaków w wieku 3-6 lat prowadzi od września w Większycach wykwalifikowany trener Kamil Stachura. Dzieci mogą sprawdzić swoje umiejętności, świetnie się przy tym bawiąc.

Organizatorami zajęć są Zespół Szkolno-Przedszkolny w Większycach i Po-Ra-Wie Większyce.

Przedszkolaki biorą udział w wielu ćwiczeniach pozwalających na opanowanie podstaw umiejętności technicznych z zakresu gry w piłkę nożną. Gry i ruch podczas zajęć sprawiają dzieciom wiele radości. Pełna rozpiska treningów dostępna jest w placówce u nauczyciela przedszkola Dominiki Woszczyny.

Obecnie grupa liczy 22 dzieci. We wrześniu przedszkolaki trenowały na boisku szkolnym. Obecnie ćwiczą na sali gimnastycznej w Reńskiej Wsi, dzięki uprzejmości dyrektor tamtejszej placówki. Aktualnie na boisku przy szkole w Większycach trwają prace budowlane. Już niedługo powstanie tam orlik.

– Zapraszamy serdecznie wszystkich spóźnialskich do kontaktu z trenerem, w celu zapisania się na zajęcia – mówi dyrektor ZSP w Większycach, Aleksandra Wrazidło. – Bardzo się cieszymy, że tego typu zajęcia odbywają się w naszej placówce, a dzieci bardzo chętnie w nich uczestniczą. Z niecierpliwością czekają na kolejne treningi, co bardzo cieszy – dodaje.

Rodzice dzieci z Większyc, Poborszowa, Komorna i Radziejowa, chętni do zapisania swoich pociech na zajęcia, powinni się kontaktować z pomysłodawcą i inicjatorem zajęć Kamilem Stachurą pod nr. tel. 781 783 853.

 

plakat_pilka_wiekszy
plakat_pilka_wiekszy

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy