Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Kino „Helios” zaprasza na kolejny seans w ramach projektu „Kultura Dostępna”. 23 czerwca o godz. 18 zostanie wyświetlony dramat pt. „Moje córki krowy”.

 

Marta jest gwiazdą popularnych seriali. Ma 42 lata, jest silna i dominująca. Pomimo sławy i pieniędzy wciąż nie może ułożyć sobie życia. Niestabilna emocjonalnie 40-letnia Kasia tkwi w dalekim od ideału małżeństwie, wychowując nastoletniego syna.

Siostry niezbyt za sobą przepadają, kompletnie nie rozumieją i nawet nie starają się zrozumieć swoich życiowych wyborów. Choroby, a w konsekwencji utrata jednego z rodziców, zmuszają je do wspólnego działania. Kobiety stopniowo zbliżają się do siebie, odzyskują utracony kontakt, co wywołuje szereg tragikomicznych sytuacji.

 

W głównych rolach występują: Agata Kulesza, Gabriela Muskała, Marian Dziędziel, Małgorzata Niemirska i Marcin Dorociński.

 

Projekcje w „Heliosie” to jeden z elementów programu realizowanego z inicjatywy ministra kultury i dziedzictwa narodowego. Dzięki niemu w kilkudziesięciu kinach odbywają się pokazy polskich filmów. Widzów ma zachęcić niższa cena biletów, które kosztują 10 zł.

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy