Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

W kolejnej edycji plebiscytu na Bobasa Miesiąca rywalizowały aż 53 noworodki urodzone w lipcu 2016 roku. Po emocjonującej walce wygrał Szymon Sochacki, który w głosowaniu otrzymał łącznie 3559 punktów.

 

Zwycięzca konkursu przyszedł na świat 10 lipca o godzinie 12.40. Chłopczyk mierzył 55 cm i ważył 2,83 kg. Szymon to czwarty laureat konkursu, który cieszy się coraz większą popularnością. Wraz z tytułem otrzyma atrakcyjne nagrody. A będą to: sesja fotograficzna wykonana przez studio Agnieszki Pawlak, roczne ubezpieczenie dziecka przygotowane przez Agencję Ubezpieczeniową Padyjasek i Jaszczowska, wyprawka od działu dziecięcego marketu E.Leclerc, pamiątkowe gadżety ze zdjęciem Bobasa od firmy Gep-Art oraz bony zakupowe do „Smyka” i „Małego Misia”, a także do działu dziecięcego sieci salonów H&M. Patronat nad plebiscytem, organizowanym przez redakcję „Nowej Gazety Lokalnej”, sprawują Starostwo Powiatowe w Kędzierzynie-Koźlu oraz Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Kędzierzynie-Koźlu.

 

Rodzicom Szymona gratulujemy i życzymy jak najwięcej zdrówka dla pociechy, a wszystkich Czytelników zapraszamy do kolejnej edycji zabawy. Już we wrześniu będzie można głosować na maluchy urodzone w sierpniu.

 

Szczegółowe wyniki konkursu dostępne są w portalu Lokalna24 (www.lokalna24.pl/bobas).

 

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy