Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Kino „Helios” w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na kolejny seans w ramach projektu „Kultura Dostępna”. 5 stycznia o godz. 18 zostanie wyświetlony kryminał pt. „Sługi Boże”.

 

Z wieży wrocławskiego kościoła rzuca się młoda Niemka. Śledztwo prowadzi doświadczony komisarz Warski (Bartłomiej Topa). Ku jego niezadowoleniu do sprawy zostaje przydzielona także Ana Wittesch (Julia Kijowska) - niemiecka policjantka o polskich korzeniach. Warski nie wie, że Ana przyjechała do Wrocławia prowadzić jeszcze inne, tajne dochodzenie. Wkrótce okazuje się że do Wrocławia przybywa także wysłannik Watykańskiego Banku, niejaki Kuntz (Krzysztof Stelmaszczyk).

 

Co łączy samobójstwo niemieckiej studentki, tajne śledztwo Any Wittesch i przyjazd wysłannika z Watykanu? Zanim zagadka zostanie rozwiązana komisarz Warski i Ana Wittesch muszą nauczyć się współpracować i wzajemnie sobie zaufać. Tymczasem z wieży wrocławskiego kościoła rzuca się kolejna dziewczyna...

 

Projekcja filmu Mariusza Gawrysia rozpoczyna szóstą edycja programu, realizowanego z inicjatywy ministra kultury i dziedzictwa narodowego. Dzięki niemu bilety na wybrane, polskie filmy, kosztują tylko 10 zł.

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy