Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Stanisław Golly wygrał kolejną edycję konkursu „Lokalnej” na Bobasa Miesiąca. Ze zwycięzcą i jego rodzicami spotkaliśmy się w Centrum Medycznym Falck w Kędzierzynie-Koźlu, aby odebrać nagrody.


Staś urodził się 7 listopada, mieszka w Zalesiu Śląskim. Zdrowo się rozwija i powoli zaczyna fascynować go otaczający świat, na przykład wyraziste kolory. W zeszłym tygodniu po raz pierwszy w życiu spotkał się z mikołajem, który przyjechał do domu sąsiada i przy okazji odwiedził inne dzieci znajomych państwa Golly. A co dostał Staś w prezencie? Wyjątkową, świąteczną piżamkę!

 


Jak zdradzili nam rodzice, Dzieciątko jeszcze nie ma pomysłu na prezent dla ich syna pod choinkę, ponieważ Staś... wszystko ma.
- Najlepsze będą praktyczne prezenty. Pempersów nigdy za wiele, na tym etapie są bardzo potrzebne i szybko się kończą - zasugerował tato Stasia.
Mama Katarzyna zdecydowała się na poród w kozielskim szpitalu ze względu na lekarza pracującego na oddziale ginekologiczno-położniczym - ciążę prowadził Jarosław Karoń. Tato Stasia jest zawodowym strażakiem, natomiast mama pracuje w biurze w firmie budowlanej. Chcieliby, aby ich syn miał rodzeństwo.
Ich synek najbardziej lubi być noszony na rękach, podobają mu się też kąpiele, zwłaszcza leżenie w wannie w ciepłej wodzie. Dużo śpi i szybko rośnie - waży już 5,3 kg. Wigilię spędzi u dziadków w większym, rodzinnym gronie.

 


Bobas Listopada otrzymał atrakcyjne nagrody ufundowane przez: studio fotograficzne Agnieszki Pawlak, Świat Maluszka i Modę dla Dzieci, Centrum Medyczne FALCK, niepubliczny żłobek „Malinowa Chatka”, market E.Leclerc, firmę Mar-Grawer, CUK Ubezpieczenia, „Słodki Kącik”, Auto Centrum Koźle - Lellek Group oraz „Nową Gazetę Lokalną”.


10
10
01
01
02
02
03
03
04
04
05
05
06
06
07
07
08
08
09
09

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy