Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Kino „Helios” w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza od piątku (5 stycznia) na pierwsze, premierowe filmy w 2018 roku. Na dużym ekranie będzie można zobaczyć: komedię „Gotowi na wszystko. Exterminator”, horror „Naznaczony. Ostatni klucz’, animację „Fernando” i komedię „Studniówka”.

 

 

Gotowi na wszystko. Exterminator – piątka oddanych przyjaciół miała od dzieciństwa wielkie marzenie – chcieli wstrząsnąć polską sceną metalową i gromadzić na koncertach tłumy, a wszystko to pod szyldem zespołu o złowieszczo brzmiącej nazwie. Czas jednak pokazał, że młodzieńcze ambicje to jedno, a życie to drugie. Aż pewnego razu Exterminator znów staje na scenie...

 

Fernando – wielki byczek o równie wielkim sercu został omyłkowo wzięty za groźną bestię i uprowadzony z rodzinnego domu w hiszpańskim miasteczku. Gotowy na wszystko, by powrócić na łono rodziny, Fernando staje na czele grupy niezwykłych sojuszników i wyrusza na wielką wyprawę, podczas której przeżyje przygodę swego życia.

 

Studniówka – uczniowie klasy maturalnej z zapałem przygotowują się do studniówki. Większość z nich poświęca temu całą uwagę, kompletnie zapominając o szkolnych obowiązkach. Agnieszka jako jedna z niewielu stroni od tego wydarzenia. Dziewczyna ma inne cele i nie w głowie jej zakrapiane imprezy i szkolne romanse, którymi żyją rówieśnicy.

 

Naznaczony. Ostatni klucz – kolejna odsłona kultowej serii horrorów. Główną bohaterką jest znana z trzech poprzednich części doktor Elise Rainier. Wybitną parapsycholog, która od lat walczy z demonami, czeka trudne zadanie. Zmierzy się z najbardziej przerażającą historią w swej karierze – będzie musiała stawić czoła lękowi w swym rodzinnym domu.

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy