Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Kino „Helios” w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na specjalny pokaz angielsko-irlandzkiego dramatu pt. „Zabicie świętego jelenia”. Kolejny seans Kina Konesera zaplanowano na 10 stycznia, na godz. 18.30.

 

Najnowszy film kontrowersyjnego greckiego reżysera Yorgosa Lanthimosa – nagradzanego między innymi za takie obrazy, jak: „Kieł”, „Alpy” czy „Lobster”.

 

Steven jest wybitnym kardiochirurgiem, a jego żona, Anna, szanowaną okulistką. Mają dwójkę nastoletnich dzieci: Kim i Boba. Są zamożni, zdrowi i toczą szczęśliwe, rodzinne życie.

Steven przyjaźni się z Martinem, który nie ma ojca i którego niejako przyjął pod swoje skrzydła. Pewnego dnia Steven przedstawia chłopaka swojej rodzinie. Od tego czasu sprawy przybierają nieoczekiwany, katastrofalny w skutkach obrót.

Idealny świat zamienia się w chaos. Steven zmuszony zostanie do złożenia szokującej ofiary lub zaryzykowania utraty wszystkiego, co ma.

 

W rolach głównych występują: Colin Farrell („Aleksander”, „Lobster”), Nicole Kidman („Godziny”, „Inni”) i Alicia Silverstone („Batman i Robin”), a film został nagrodzony m.in. Złotą Palmą w Cannes za najlepszy scenariusz.

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy