Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Atrakcyjnie zapowiada się pierwsze w tym roku spotkanie Kina Kobiet w kędzierzyńskim „Heliosie”. 17 stycznia o godz. 18.30 będzie można zobaczyć film pt. „Gotowi na wszystko. Exterminator”.

 

Tradycyjnie podczas kobiecych spotkań w „Heliosie” godzinę przed seansem w holu kina na gości czekać będzie sporo atrakcji. Od partnerów projektu będzie można dowiedzieć się o najnowszych trendach w modzie i nowinkach kosmetycznych, a także uzyskać różne porady. Nie zabraknie ciekawych konkursów z nagrodami. Motywem przewodnim spotkania będzie karnawał, wiec stylizacje w złotym kolorze mile widziane.

 

Zabawa zakończy się projekcją komedii Michała Rogalskiego. Kumple z młodości mieli wielkie marzenie – chcieli wstrząsnąć polską sceną metalową i gromadzić na koncertach tłumy, a wszystko to pod szyldem zespołu o złowieszczo brzmiącej nazwie. Czas jednak pokazał, że młodzieńcze ambicje to jedno, a życie to drugie.

Po latach Exterminator znów może stanąć na scenie. Pani burmistrz okazuje się wielką fanką kapeli ze starych czasów. Obiecuje wesprzeć przyjaciół dotacją, o ile doprowadzą do reaktywacji zespołu. Szybko okazuje się, że propozycja ma jednak mały haczyk: chłopcy muszą sprzeniewierzyć się swoim ideałom i wystąpić na kilku festynach, grając utwory dalekie od ich repertuaru.

 

W głównych rolach występują: Paweł Domagała, Piotr Rogucki, Krzysztof Czeczot, Piotr Żurawski, Agnieszka Więdłocha, Aleksandra Hamkało, Dominika Kluźniak, Eryk Lubos, Janusz Chabior i Krzysztof Kiersznowski.

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy