Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Wspaniała wokalistka oraz śpiewający gitarzysta z najszybszymi palcami w Polsce zagrają razem w "Przystani Białasówka" przy ul. Jagiellońskiej 57 już w najbliższy piątek 26 stycznia o godzinie 19.

 

Artyści pochodzący z Kędzierzyna-Koźla spotykają się po latach, by zagrać na "starych śmieciach".

 

Marta Kołodziejczyk, znana także jako Martella śpiewa, pisze muzykę i teksty pod wpływem bodźców, które rozszeżają źrenice i wprowadzają w zachwyt. Może być to film, do którego się wraca raz w miesiącu albo nowo poznany człowiek. Widok z pędzącego busa albo wspomnienie.

 

Damian Surow, czyli Struna, to gitarzysta, kompozytor, aranżer, wokalista, który współpracował z takimi artystami, jak: Mateusz Ziółko, Mateusz Mijal, Liber, Michał Grobelny, Grzegorz Hyży, Marek Piekarczyk, Małgorzata Ostrowska, Dorota Osińska i wielu innych. Kilkukrotnie występował na prestiżowych festiwalach t.j. KFPP w Opolu, Festiwal Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze. A także w programach telewizyjnych "Must Be The Music", "Kawa Czy Herbata", "Jaka To Melodia", "Pytanie Na Śniadanie", "Dzień Dobry TVN", "Szansa Na Sukces" oraz "The Voice Of Poland".

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy