Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Własny styl, wyjątkowa wrażliwość, charakterystyczne i rozpoznawalne brzmienie, sprawiają, że trudno nie fascynować się muzyczną osobowością Marka Raduli, która stale kreuje wielopłaszczyznowe i magiczne światy gitary elektrycznej.

 

Już w najbliższą sobotę 27 stycznia o godzinie 20 na scenie Kameleon Jazz Club w Brzeźcach przy ul. Gliwickiej 41 zagra "Raduli Squad".

 


Marek Raduli (gitary) - którego osiągnięć przedstawiać już raczej nie trzeba.Waldemar Franczyk (perkusja) - laureat wielu nagród m.in. Stypendium Fundacji Yamaha (2001), I nagroda na Jazz Rock Festival 2003 w Olsztynie, Grand Prix na Festiwalu Jazz Krokus (2005), Grand Prix Jazz nad Odrą (2006) oraz indywidualną nagrodę dla najlepszego instrumentalisty.Bartłomiej Pietsch (Gitara basowa) - Gitarzysta basowy, kompozytor, producent, którego muzyczne korzenie mają swoje źródło w Zielonej Górze.Jako kompozytora i producenta możemy Go poznać na płytach Bibobit - Podróżnik, Podulka - Nie Przeszkadzać, Terminal - Tree of Lie czy Drugi Raz - Kasi Wilk. Jako instrumentalista aktualnie współpracuje z Anią Wyszkoni, zespołem Bibobit i Martą Podulką. BILETY w przedsprzedaży: 40 zł, w dniu koncertu: 50 zł

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy