Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Kolejna edycja Kina Kobiet w kędzierzyńskim „Heliosie” odbędzie się 31 stycznia o godz. 18.30. Tym razem panie zobaczą polską komedię „Podatek od miłości”.

 

Tradycyjnie podczas kobiecych spotkań w „Heliosie” w holu kina na gości czekać będzie sporo atrakcji. Od partnerów projektu będzie można dowiedzieć się o najnowszych trendach w modzie i nowinkach kosmetycznych, a także uzyskać różne porady. Nie zabraknie ciekawych konkursów z nagrodami.

Motywem przewodnim spotkania będą zbliżające się walentynki, a więc stylizacje i ozdoby w serduszka mile widziane.

 

Zabawa zakończy się projekcją komedii Bartłomieja Ignaciuka. Surowa inspektor Klara ściga domniemanego oszusta – cynicznego, acz pełnego uroku Mariana, który przez dobre serce popadł w kłopoty podatkowe. Kiedy los „ściganego” wydaje się przesądzony, nieoczekiwanie i wbrew wszelkim regułom Klara i Marian zakochują się. Uruchomi to ciąg komicznych wydarzeń, które odmienią życie bohaterów. On dla dobra sprawy może zostać facetem do towarzystwa, a ona nawet trafić do więzienia.

 

W rolach głównych występują: Aleksandra Domańska, Grzegorz Damięcki, Roma Gąsiorowska, Weronika Rosati i Magdalena Różczka.

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy