Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Kino „Helios” w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na kolejny seans w ramach projektu „Kultura Dostępna”. 1 lutego o godz. 13 i 18 zostanie wyświetlony film pt. „Człowiek z magicznym pudełkiem”.

 

Najnowszy film Bodo Koxa to romans z elementami science fiction. Warszawa, rok 2030. Dotknięty zanikiem pamięci Adam (Piotr Polak) musi zacząć wszystko od nowa. Przeprowadza się i rozpoczyna pracę w korporacji. Poznaje w niej atrakcyjną Gorię (Olga Bołądź), którą jest totalnie oczarowany. Początkowo dziewczyna opiera się jego zalotom, uparcie twierdząc, że nie jest w jej typie. Gdy jednak romans nabiera rumieńców, chłopak dokonuje niebywałego odkrycia.

 

W swoim nowym mieszkaniu znajduje stare radio, które nadaje audycje z lat 50. Okazuje się, że odbiornik emituje również fale umożliwiające teleportację. Podczas jednej z podróży Adam utknął w 1952 roku. Zaniepokojona nieobecnością ukochanego Goria podejmuje się niebezpiecznej misji sprowadzenia go z powrotem.

 

Trwa dziewiąta edycja programu „Kultura Dostępna”, wspieranego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Dzięki niemu bilety na polskie filmy kosztują tylko 10 zł. W kolejnych tygodniach na widzów czekają: „Tarapaty” (8.02) i „Po prostu przyjaźń” (15.02).

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy