Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Kino „Helios” w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na kolejny seans w ramach projektu „Kultura Dostępna”. W czwartek 15 lutego o godz. 13 i 18 zostanie wyświetlona komedia pt. „Po prostu przyjaźń”.

 

Są ze sobą na dobre i złe, aż pewnego dnia nadchodzi czas próby. Alina i Marian wygrywają wielkie pieniądze i muszą się nimi jakoś podzielić. Ivanka, singielka i menedżerka, postanawia mieć dziecko, pomóc ma jej w tym serdeczny przyjaciel. Filip zaryzykuje twarz i karierę dla kaprysu zwariowanej kolekcjonerki guzików. Stateczny profesor będzie musiał zdecydować, czy dla przyjaciela warto złamać zasady. A zgrana paczka przyjaciół wyrusza w góry, gdzie odkrywa tajemnicę, która na zawsze zmieni ich życie.

 

W głównych rolach występują: Agnieszka Więdłocha, Magdalena Różczka, Sonia Bohosiewicz, Maciej Zakościelny, Piotr Stramowski, Katarzyna Dąbrowska, Aleksandra Domańska, Krzysztof Stelmaszyk i Bartłomiej Topa.

 

Trwa dziewiąta edycja programu „Kultura Dostępna”, wspieranego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Dzięki niemu bilety na polskie filmy kosztują tylko 10 zł. W kolejnych tygodniach na widzów czekają: „Zgoda” (22.02), „Habit i zbroja” (1.03), „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” (8.03) i „Botoks (15.03).

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy