Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Pierwszy, nieoficjalny zlot cheerleaderek tańczących dla ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, zgromadził około 40 dziewczyn występujących przez lata w hali „Azoty”.

 

Dziewczyny spotkały się 6 lipca na jednym z ogródków działkowych przy ul. Gliwickiej. W zlocie wzięły udział tancerki, które można było podziwiać podczas spotkań naszych siatkarzy w latach 2010-2018.

 

- Była to idealna okazja, by spotkać się całym zespołem, powspominać nasze „początki”, a nawet poćwiczyć choreografie, które były tańczone w ciągu ostatnich lat – relacjonuje inicjatorka spotkania Katarzyna Jurzyk, założyciel, instruktor i choreograf grupy cheerleaderek.

 

Część dziewczyn mieszka w Kędzierzynie-Koźlu, ale przyjechały też te, które wyjechała za nauką lub pracą do Opola, Wrocławia, Katowic czy Poznania.

- Duża część dziewczyn to już żony, narzeczone i matki, także wiele się zmieniło i było o czym rozmawiać. Wszystkie jednogłośnie stwierdziły, że było warto – dodała Katarzyna Jurzyk.

 

Padł pomysł, aby takie zloty organizować cyklicznie. Być może będą brały w nich udział również cheerleaderki z grup wcześniej tańczących podczas meczów Mostostalu-Azoty czy Mostostalu.

 

Zobaczcie film nakręcony podczas zlotu:

 

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy