Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Kino „Helios” w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na kolejny seans w ramach projektu „Kultura Dostępna”. 11 października o godz. 13 i 18 zostanie wyświetlony komediodramat pt. „Plan B”.

 

Najnowszy obraz Kingi Dębskiej („Hel”, „Moje córki krowy”, „Aktorka”) to słodko-gorzki film o miłości. Bohaterów poznajemy kilkanaście dni przed walentynkami, gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego.

 

Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań. Wnoszą w ich życie nową jakość, za sprawą przypadku bądź zrządzenia losu. Dają nadzieję na odnalezienie prawdziwych uczuć i autentycznych więzi.

 

W głównych rolach występują: Roma Gąsiorowska-Żurawska, Kinga Preis, Marcin Dorociński, Edyta Olszówka, Krzysztof Stelmaszyk, Agnieszka Żulewska i Adam Cywka.

 

Trwa jedenasta edycja programu „Kultura Dostępna”, wspieranego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Dzięki niemu bilety na polskie filmy kosztują tylko 10 zł.

W kolejnych tygodniach na widzów czekają: „Gotowi na wszystko. Exterminator” (18.10), „Pomiędzy słowami” (25.10), „Wieża. Jasny dzień” (1.11), „Młynarski. Piosenka finałowa” (8.11) oraz „Twarz” (15.11).

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy