Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Zaduszkowe muzyczne spotkanie z duetem Darek Czarny i Rafał Nosal w bardzo klimatycznym miejscu, jakim jest pub Pod Papugami przy ul. Jana Kochanowskiego 18 w Koźlu. Już w najbliższy piątek 2 listopada o godz. 20.30 - wstęp 20 zł.

 

Pod tą przekorną nazwą kryje się naprawdę niezwykły duet, pochodzący z Kędzierzyna-Koźla. Oryginalny głos i przepiękne piosenki Rafała Nosala połączone z eksperymentującą (elektryzującą wręcz) gitarą Darka Czarnego, tworzą niepowtarzalną całość. 


Darek Czarny ma na koncie współpracę z zespołem Stare Dobre Małżeństwo. Jako członek SDM-u współtworzył nagrania sześciu płyt wydanych przez zespół w ostatnich latach - płyt z poezją J. Rybowicza oraz B. Loebla. Współpracował z Tomaszem Szwedem, uczestnicząc w nagraniach kilku jego płyt. Koncertował z G. Hamiltonem V i wielkimi muzykami sceny Country. Jest muzykiem, wokalistą, aranżerem i kompozytorem grającym na gitarach akustycznych, gitarze dobro, mandolinie, lap steel.
Obecnie Darek jest wokalistą i gitarzystą zespołu "U studni", który współtworzą byli muzycy Starego Dobrego Małżeństwa.


Rafał Nosal to muzyk o niezwykłej wrażliwości, autor piosenek i kompozytor. Jest przede wszystkim liderem oraz założycielem pochodzącej z Opolszczyzny Grupy Bohema. Właśnie z Bohemą ma na koncie dwie płyty - "Niepogoda na sny" (2005) i "Niech tak zostanie..." (2007), koncerty w Polsce i za jej granicami, a także wiele nagród. Jest finalistą „Debiutów” Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu oraz Międzynarodowego Vena Festiwal.

 

Rezerwacje miejsc pod nr tel. 604 373 320 

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy