Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza do kina „Chemik” na kolejny seans Dyskusyjnego Klubu Filmowego. 5 listopada o godz. 19 będzie można zobaczyć dramat pt. „Dotknij nieba”.

 

Bart Millard wychowuje się bez matki. Skonfliktowany z despotycznym ojcem, szuka pocieszenia w modlitwie, muzyce i świecie wyobraźni.

Już jako nastolatek postanawia zająć się sportem, wierząc, że w ten sposób odbuduje swoje relacje z rodzicem. Niestety, ciężka kontuzja przekreśla marzenia o futbolowej karierze i chłopak zostaje zmuszony do zmiany planów.

 

Z pomocą przychodzi mu nauczycielka, która dostrzega w nim talent wokalny. Zachęcany przez swoją dziewczynę Bart postanawia dołączyć do zespołu MercyMe, z którym wyrusza w trasę po Ameryce.

Pierwsze koncerty nie zwiastują niczego wielkiego. Sceptyczni wobec zespołu są zarówno widzowie, jak i krytycy. Wszystko zmienia się po jednym z występów.

 

Bart, który właśnie dowiedział się o chorobie ojca i poważnie rozważa odejście z kapeli, siada samotnie z gitarą i zaczyna komponować. Wspominając wszystko, co przydarzyło mu się w życiu, przelewa uczucia i słowa na papier.

Z dawnych emocji i niespełnionych nadziei wyłania się piosenka „I Can Only Imagine”.

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy