Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Kolejna edycja Kina Kobiet w kędzierzyńskim „Heliosie” odbędzie się 7 listopada o godz. 18.30. Tym razem panie zobaczą komedię romantyczną pt. „Planeta singli 2”.

 

Tradycyjnie podczas kobiecych spotkań w „Heliosie” w holu kina na gości czekać będzie sporo atrakcji. Od partnerów projektu będzie można dowiedzieć się o najnowszych trendach w modzie i nowinkach kosmetycznych, a także uzyskać różne porady. Nie zabraknie ciekawych konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

Jako że dwa dni przed imprezą wypadł „Dzień postaci z bajek”, to motywem wieczoru będą stylizacje związane z ulubionymi bohaterami książek czy kreskówek. W kinie zapewniają, że najciekawsze przebrania zostaną docenione.

 

Spotkanie zakończy się projekcją jednego z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku "Planeta singli 2" – kontynuacja hitu sprzed dwóch lat, w którym zakochały się miliony widzów.

Maciej Stuhr i Agnieszka Więdłocha powracają jako para, której losy połączyła randkowa aplikacja. Na ekranie nie zabraknie wybuchowego małżeństwa, granego przez Weronikę Książkiewicz i Tomasza Karolaka, a także innych bohaterów znanych z pierwszej części, jak i nowych postaci.

Szykujcie się na eksplozję humoru, wzruszeń, pozytywnej energii i potężną dawkę przedświątecznej atmosfery.

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy