Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Reprezentanci WOPR-u z Kędzierzyna-Koźla zdobyli trzy medale podczas mistrzostw województwa w ratownictwie wodnym na wodach otwartych, które odbyły się w Nysie.

Reprezentanci Kędzierzyna-Koźla od lat zaliczają się do najlepszych ratowników wodnych, nie tylko w województwie. Wielu naszych zawodników zdobywało medale mistrzostw Polski, było reprezentantami kraju i startowało w imprezach międzynarodowych.

 

Nad nyskim jeziorem rywalizowali najlepsi ratownicy z całej Opolszczyzny. Każdy z uczestników startował w pięciu konkurencjach. Wszystkie medale dla naszego WOPR-u zdobył duet Jan Sereda i Kacper Król. Para była najlepsza w konkurencji akcja ratownicza z kołowrotem. Z kolei w konkurencja akcji z użyciem łodzi ratunkowej zajęli trzecie miejsce.

 

W klasyfikacji generalnej kędzierzynianie uplasowali się na trzeciej pozycji. Drugą parę z naszego WOPR-u tworzyli Anna Kowalczyk i Ryszard Tatarczuk, ale im nie udało się stanąć na podium w żadnej konkurencji. Kierownikiem drużyny był Bogdan Stańczyk.

 

wopr1 (6)
wopr1 (6)
wopr1 (3)
wopr1 (3)
wopr1 (4)
wopr1 (4)
wopr1 (1)
wopr1 (1)
wopr1 (2)
wopr1 (2)
wopr1 (8)
wopr1 (8)
wopr1 (9)
wopr1 (9)
wopr1 (5)
wopr1 (5)
wopr1 (7)
wopr1 (7)

 

 

Foto: WOPR K-K


Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy