Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźłu rozpoczął zapisy drużyn, chętnych do udziału w rozgrywkach miejskiej ligi w siatkówce amatorów sezonu 2017/2018.

Zapisy potrwają do 25 września. Rozgryki rozpoczną się w październiku i potrwają do maja przyszłego roku.

Do rywalizacji mogą przystąpić drużyny, w których zgłoszonych zostanie minimalnie ośmiu, a maksymalnie czternastu zawodników. Będzie także możliwość dopisywania siatkarzy w trakcie sezonu.

Zawodnicy występujący w rozgrywkach zobowiązani są do gry w jednakowych koszulkach z numerami. Strój libero musi zdecydowanie odróżniać się od pozostałych graczy.

 

Zgłoszeń można dokonywać w hali sportowej „Śródmieście” przy al. Jana Pawła II 29, pokój nr 7 (od poniedziałku do piątku w godz. 7.-14.30), bądź drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Warunkiem zgłoszenia jest przesłanie czytelnie wypełnionej listy startowej (zał. nr 3 - do pobrania na stronie www.mosirkk.pl) powinna zawierać: nazwę drużyny, nazwiska, imiona i rok urodzenia zawodników oraz telefon kontaktowy i adres e-mail kapitana.


Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy