Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Niedawno zakończyły się rozgrywki sezonu 2017/2018 a Opolski Związek Piłki Nożnej podał terminy, w jakich będzie się grało w nowym sezonie.

Jesienną rundę rozgrywek sezonu 2018/2019 zaczynają czwartoligowcy oraz drużyny ligi okręgowej w sobotę 11 sierpnia. Tydzień później, czyli w sobotę 18 sierpnia rozpoczną się rozgrywki w Opolskiej Lidze Juniorów. W niedzielę 19 sierpnia ma ruszyć piłkarska klasa A oraz klasa B. Również w niedzielę 19 sierpnia ruszają rozgrywki w Opolskiej Lidze Juniorów Młodszych, a w poniedziałek 20 sierpnia mają rozpocząć rozgrywki drużyny w Opolskiej Lidze Trampkarzy.

Nie ma w jesiennej rundzie rozgrywek zaplanowanej żadnej kolejki seniorów do rozegrania w środku tygodnia. Wyjątkiem jest rywalizacja o Puchar Polski, bo pierwsza runda na szczeblu wojewódzkim zaplanowana została właśnie na środę 15. sierpnia. Druga runda Pucharu na szczeblu wojewódzkim zaplanowana została na kolejną środę, czyli na 22 sierpnia, a 1/8 finału Pucharu na Opolszczyźnie ma się odbyć 5 września.

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy