Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

W sobotę 17 lutego około godziny 18.30 na skrzyżowaniu ulic Bema z Piotra Skargi na osiedlu Pogorzelec interweniowały służby ratunkowe. Z wstępnych ustaleń wynika, że kierowca mercedesa skosił znak drogowy, który uderzył przechodzącą obok osiemnastolatkę.

Czytaj więcej Komentarz (0) Odsłony: 1757

Tegoroczne pływadła zorganizowane zostaną razem z samorządami województwa opolskiego oraz śląskiego. Impreza nabierze więc jeszcze wyższej rangi, będzie też więcej załóg, a samo przedsięwzięcie zyska nową, ciekawą oprawę z wielkim finałem w Koźlu.

W piątek 16 lutego około godziny 11.40 straż pożarna została zadysponowana do jednego z bloków mieszkalnych przy ul. Grabskiego na osiedlu Azoty w Kędzierzynie-Koźlu.

Kędzierzyńska policja podpowiada jak się zachować po zderzeniu z innym pojazdem. Nie zawsze po zaistniałej kolizji jesteśmy zmuszeni do wezwania policji. Wystarczy sporządzić odpowiednie oświadczenie.

Czytaj więcej Komentarz (0) Odsłony: 1442

W czwartek 15 lutego około godziny 11 służby ratunkowe zostały zadysponowane do jednego z bloków przy ulicy Mieszka I na os. Piastów w Kędzierzynie-Koźlu.