Powiat kędzierzyńsko-kozielski online

Lokalna24.pl

...bo trzeba zaistnieć w sieci!


Dziś firma nieobecna w internecie traci - wie o tym każdy nowoczesny przedsiębiorca. Dlatego proponujemy reklamę na stronach portalu Lokalna24.pl. To jedna z najchętniej odwiedzanych stron www w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim, która nie tylko jest źródłem informacji i rozrywki dla lokalnej społeczności, ale też pozwala na skuteczne i atrakcyjne kreowanie wizerunku Państwa firmy oraz informowanie klientów o produktach.

Portal prowadzony jest przez profesjonalną kadrę dziennikarską. Poza lokalnymi aktualnościami można tu znaleźć fotoreportaże, filmy i artykuły dotyczące między innymi lokalnego biznesu, ekologii, historii oraz zapowiedzi wydarzeń kulturalnych.

PORTAL LOKALNA24.PL


Formaty bannerów:


750 x 100 pikseli

420 x 100 pikseli

350 x 100 pikseli

150 x 200 pikseli


Istnieje możliwość zamieszczania innych np. podwójnych formatów bannerów, o ile nie zaburza to struktury graficznej portalu. Nie emitujemy agresywnych form reklamy bannerowej.Przygotowanie projektów:


Projekty prosimy przygotowywać jako animację w formacie FLASH (.swf) lub plik jpg. Jeśli nie posiadają Państwo projektu reklamy do emitowania w internecie, przygotujemy go na podstawie dostarczonych materiałów.

ZADZWOŃ:

Artur Ściański
tel./fax 77 481 99 76
tel. kom. 501 404 321
e-mail: reklama@lokalna24.pl