Zabłyśnij w mieście!

Reklama na ekranie LED

Dlaczego telebimy?

Ekrany LED to jeden z najpopularniejszych i najmodniejszych nośników reklamy. Szybko zdobyły sobie przychylność małych i dużych przedsiębiorców, którzy coraz chętniej prezentują na nich swoje reklamy. Pozwalają na emisję reklam statycznych jak też bardzo zaawansowanych spotów telewizyjnych. Ich zaletą jest bardzo wyraźny i czytelny obraz przy dużym nasłonecznieniu, dzięki czemu są widoczne z dużej odległości. Atrakcyjne, dynamiczne, pozytywnie wpływają na estetykę miasta,


Lokalizacja ekranu

Zapraszamy do reklamowania się na największym telebimie zlokalizowanym w ścisłym centrum Kędzierzyna, przy głównej arterii miasta! Telebim jest doskonale widoczny zarówno dla kierowców jak i pieszych już z odległości 130 metrów. Wysoka jakość i jasność obrazu oraz bardzo duża powierzchnia (13 mkw!) sprawią, że Państwa reklamy nie pozostaną niezauważone, zarówno w pełnym świetle dnia, jak i późnym wieczorem.

Telebim przy ul. Kozielskiej
Powierzchnia ekranu 10 mkw. Umiejscowiony przy największym centrum handlowym Kędzierzyna, na os. Pogorzelec (galeria handlowa "Odrzańskie Ogrody", kino "Helios", supermarkety spożywczo-przemysłowe, Castorama, Mac Donald's, stacje benzynowe i inne). Idealnie widoczy przy zjeździe do centrum z obwodnicy miasta, jak również przy wyjazdach z supermarketów i stacji benzynowych.

Specyfikacja techniczna

Realny piksel: 16
Wirtualny piksel: 8
Powierzchnia telebimu: 13 mkw.
Powierzchnia ekranu: 10 mkw.


Czas emisji reklam

W zależności od wybranego przez Państwa rodzaju kampanii, reklamy wyświetlane są na ekranach co 5, 10 lub 15 sekund. Czas trwania samego spotu reklamowego również uzależniony jest od Państwa decyzji i potrzeb, i wynosi 5, 10 lub 15 sekund. Reklamy emitowane są codziennie w godzinach 6.00 - 21.00, w czasie najintensywniejszego ruchu pieszego i samochodowego.


Przygotowanie projektów

Na ekranach LED wyświetlane są zarówno pliki statyczne (np. o rozszerzeniu jpg) oraz filmy i animacje (np. w formacie .avi). Oferujemy Państwu kompleksowe opracowanie graficzne i wykonanie reklam, włącznie z przygotowaniem tekstów reklamowych czy wykonaniem zdjęć. Gotowe projekty wysyłane są drogą elektroniczną na podany adres e-mail i po Państwa akceptacji, wyświetlane na ekranach. Materiały do przygotowania projektów prosimy wysyłać na adres reklama@lokalna24.pl. Jeśli posiadają już Państwo gotowe projekty, prosimy przysyłać je do nas w rozdzielczości 512x288 pikseli w formacie .avi z kompresją XviD, z zachowaniem czasu trwania spotów (5, 10 lub 15 sekund).Cennik reklamy na telebimie

DODATKOWE INFORMACJE:

Artur Ściański
tel./fax 77 481 99 76
tel. kom. 501 404 321
e-mail: reklama@lokalna24.pl