Czołowe zderzenie osobówki z busem na ulicy Kłodnickiej

  • 10.06.2019, 19:26
  • Rafał Pulkowski
Czołowe zderzenie osobówki z busem na ulicy Kłodnickiej
W poniedziałek, 10 czerwca chwilę po godzinie 16 na ulicy Kłodnickiej w okolicy mostu przy kanale doszło do groźnie wyglądającego zderzenia samochodu osobowego z dostawczym busem.

Na miejsce zadysponowano aż cztery radiowozy policji, trzy zastępy straży pożarnej oraz karetkę pogotowia ratunkowego. Jak udało się ustalić na miejscu, dostawczy iveco na nyskich tablicach rejestracyjnych jechało prawidłowo w kierunku Koźla. Osobowa skoda na strzeleckich tablicach rejestracyjnych jadąc w kierunku Raszowej nagle zjechała na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzyła się z busem. Kobieta kierująca samochodem osobowym najprawdopodobniej zasłabła - powiedziała policjantom, że nie pamięta co się stało.

Zarówno kierowca samochodu dostawczego, jak i kierująca skodą zostali przebadani na miejscu przez zespół ratownictwa medycznego. Nie wymagali hospitalizacji.

Na czas interwencji droga była całkowicie zablokowana i tworzyły się korki, w których doszło do kolejnej kolizji. Podczas cofania, dostawczy volkswagen uderzył w przód osobowego renault - kierowca był poza pojazdem. Nikomu nic się nie stało.

Rafał Pulkowski

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Lwg
Lwg 10.06.2019, 20:01
Policja nie miała co robic żeby 4 radiowozy hem śmiechu warte z dużo paliwa maja bo to w końcu polska hahahha

Pozostałe