Niedziela, 17.02.2019

Hotel Dworek Szonowice poszukuje : recepcjonistę , recepcjonistkę , pokojówkę

Szukasz pracy w przyjemnym otoczeniu i atmosferze? Lubisz kontakt z ludźmi? Dobrze się składa! Restauracja Dworek w Szonowicach, znajdująca się 20 kilometrów od Kędzierzyna, zatrudni na pełny lub pół etatu: osobę do obsługi recepcji hotelowej i baru, osobę do serwisu sprzątającego pokoje. Nie masz doświadczenia? Przeszkolimy cię.

Jeśli szukasz miejsca, w którym praca sprawi ci przyjemność, przyniesie satysfakcję na wielu polach, pozwoli ci się rozwinąć, restauracja Dworek ma dla ciebie propozycję nie do odrzucenia – aktualnie poszukiwana jest osoba do obsługi recepcji hotelowej i baru jak i pokojówka . Dworek Szonowice  zapewnia atrakcyjne wynagrodzenie po przejściu szkolenia, a także zwrot kosztów dojazdu. Od przyszłego pracownika wymagane jest posiadanie prawa jazdy kat. B, znajomość języka angielskiego lub niemieckiego jest też mile widziana.

Chcesz spróbować sił i swoich umiejętności na tego rodzaju stanowisku? Wyślij swoje CV ze zdjęciem na adres: [email protected], tel.: 501 175 396. www.dworek-szonowice.pl


Zdjęcia (1)

2 650,00

Szonowice