Niedziela, 17.02.2019

Elektromonter układów pomiarowych automatyki przemysłowej

Belmar Sp. z o. o

zatrudni  pracowników na stanowisku

Miejsce pracy: Kędzierzyn – Koźle

Podstawowy zakres obowiązków:

- montaż urządzeń i tras pomiarowych z zakresu automatyki przemysłowej,

- montaż aparatury kontrolno-pomiarowej,

- naprawa urządzeń AKP,

- przegląd i serwis urządzeń,

- sporadyczne wyjazdy służbowe.

Wymagania:

- chęci do pracy i zaangażowanie,

- mile widziane doświadczenie w firmie przemysłowej o podobnym profilu(serwis przemysłowy, remonty)

- wykształcenie zawodowe,  średnie ( automatyka, mechanika precyzyjna),                                                                                                                                        - prawo jazdy kat. B,

- brak przeszkód do pracy powyżej 3 m.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,                                                                                                                              - przyjazną atmosferę oraz satysfakcjonującą pracę.

Oferty( CV i list motywacyjny) prosimy kierować na adres:

[email protected]

Zdjęcia (1)