Niedziela, 17.02.2019

Animator Sportu

Wójt Gminy Reńska Wieś

poszukuje kandydatów na Lokalnego Animatora Sportu

Moje Boisko – Orliki 2012” w Reńskiej Wsi

W związku z otrzymaniem dotacji na rok 2019, oraz prowadzoną działalnością sportowo-rekreacyjną na obiekcie „Moje Boisko – Orliki 2012” w Reńskiej Wsi poszukujemy kandydatów na Lokalnego Animatora Sportu.

Wymagania wobec kandydatów:

- posiadane kwalifikacje: nauczyciel wychowania fizycznego/trener/instruktor sportu*

*W przypadku trenera lub instruktora sportu uznawane są wyłącznie uprawnienia państwowe uzyskane zgodnie z przepisami art.41 i art.42 Ustawy o sporcie z dnia 25 czerwca 2010 (Dz.U 127 poz.857) oraz na podstawie wcześniejszych przepisów rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 27.06.2001 w sprawie kwalifikacji, stopni i tytułów zawodowych w dziedzinie kultury fizycznej oraz szczegółowych zasad i trybu ich uzyskiwania.

- zaangażowanie, samodzielność i elastyczność w realizacji powierzonych zadań

- doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Podstawowe zadania Animatora:

  1. Inicjowanie, organizacja oraz prowadzenie zajęć i imprez sportowych dla różnych grup wiekowych, w tym dla dzieci i młodzieży, oraz seniorów.

  2. Współpraca ze szkołami, przedszkolami i placówkami kulturalnymi na terenie gminy w celu promowania aktywności fizycznej.

  3. Współpraca z organizacjami pozarządowymi i klubami sportowymi.

  4. Organizowanie i współorganizowanie imprez sportowych oraz innych wydarzeń promujących zdrowy styl życia, sprzyjających integracji różnych grup społecznych.

  5. Organizowanie, promowanie i rozwijanie wolontariatu.

  6. Dbanie o dobry stan obiektu, oraz prowadzenie harmonogramu rezerwacji obiektu.

Wymagane dokumenty:

  1. Potwierdzone kopie dokumentów o posiadanych kwalifikacjach i uprawnieniach, zgodnie z warunkami niniejszego ogłoszenia.

  2. Pisemne oświadczenie kandydata o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych, korzystaniu w pełni z praw publicznych i o niekaralności za przestępstwa popełnione umyślnie.

  3. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

  4. Kopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe.

Warunki zatrudnienia:

  1. Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia obejmuje min. 120 godzin zajęć miesięcznie (dla jednego animatora) lub po min. 60 godzin zajęć miesięcznie (w przypadku zatrudnienia dwóch animatorów).

  2. Praca w godzinach popołudniowych od poniedziałku do piątku, oraz w weekendy, zgodnie z ustalonym harmonogramem.

  3. Wynagrodzenie miesięczne min. 2400 zł brutto dla jednego animatora lub min. 1200 zł brutto w przypadku dwóch animatorów.

  4. Szczegółowy zakres obowiązków animatora na obiekcie zostanie określony przez Wójta Gminy Reńska Wieś.

  5. Planowany okres zatrudnienia: luty 2019 – grudzień 2019 (z możliwą kontynuacją w latach kolejnych, w przypadku otrzymania dotacji).

Miejsce i termin złożenia dokumentów:

Wymagane dokumenty należy składać w zaklejonych kopertach z umieszczonym napisem „Animator – Moje Boisko ORLIK 2012”, do dnia 5.02.2019 r. w sekretariacie Urzędu Gminy w Reńskiej Wsi, ul. Pawłowicka 1, 47-208 Reńska Wieś, w godzinach 8.00-15.00.

Informacje dodatkowe:

Szczegółowe informacje na temat naboru na stanowisko można uzyskać osobiście w Urzędzie Gminy w Reńskiej Wsi, ul. Pawłowicka 1.

Rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami spełniającymi warunki rekrutacji odbędą się w dniach 7-8.02.2018 r., w godzinach pracy Urzędu Gminy.

Tomasz Hubert Kandziora