Niedziela, 17.02.2019

Belmar Sp. z o.o. zatrudni Mistrza Warsztatu Instalacyjnego

Belmar Sp. z o. o

zatrudni  pracownika na stanowisku

Mistrz Warsztatu Instalacyjnego

Miejsce pracy: Kędzierzyn – Koźle

Podstawowy zakres obowiązków:

nadzór na bieżącą realizacją zadań Warsztatu,                                                                                                                                           nadzór nad pracą podległych pracowników,

prowadzenie niezbędnej dokumentacji Warsztatu,

opracowywanie zamówień na dostawy materiałów, urządzeń, usługi

nadzór nad BHP,

współpraca z klientami firmy oraz innymi działami Spółki.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe techniczne – inżynier mechanik,

Umiejętność kierowania zespołem pracowników,

Znajomość rysunku technicznego,

Znajomość spraw technicznych umożliwiająca prowadzenie remontów i wytwarzania urządzeń i instalacji ciśnieniowych,

Podstawowa znajomość przepisów UDT,

Umiejętność prowadzenia negocjacji z kontrahentami,

Obsługa komputera w środowisku Windows(mile widziana obsługa programu AutoCad),

Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,                                                                                                                              - przyjazną atmosferę oraz satysfakcjonującą pracę.

Oferty( CV i list motywacyjny) prosimy kierować na adres:

[email protected]

Zdjęcia (1)