Trwa rekrutacja w CERATIZIT K-K SP. Z O.O. Sprawdź aktualne oferty

CERATIZIT K-K to jedyny w Polsce zakład produkcyjny należący do międzynarodowego koncernu CERATIZIT. Obecnie zatrudnia ponad 200 osób. DOŁĄCZ DO NAS!

 

 

Ponad 100 LAT historii i doświadczenia – OD PIONIERA DO GLOBALNEGO GRACZA

Wcześniej znaliście nas jako KOMET-URPOL. Od grudnia 2018 roku jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu CERATIZIT uznawanego za najszybciej rozwijającego się dostawcę narzędzi skrawających oraz światowym liderem rynku innowacji w zakresie produkcji prętów węglikowych. CERATIZIT stał się światowym liderem rynku w wielu dziedzinach zastosowań.

 

Inwestycje w nowe technologie i kapitał ludzki, które w naszym przekonaniu muszą iść ze sobą w parze, są dla nas priorytetem, a także gwarancją sukcesu.

Nasz zespół tworzą ludzie z pasją, zaangażowaniem. Są siła napędową dla naszego biznesu, inspiracją w codziennych działaniach. Dołącz do naszego zgranego zespołu. Weź udział w tworzeniu naszej historii.

 

 

 

TAK PRZEBIEGA REKRUTACJA:

Dbamy o to, aby nasz zespół tworzyli zdolni i zaangażowani w swoje obowiązki pracownicy. Sukces CERATIZIT K-K to efekt naszej wspólnej pracy, niezależnie od szczebla i zajmowanego stanowiska.  Jeśli zależy Ci na pracy w miejscu, w którym Twoja praca będzie odpowiednio doceniana, a Twoje zatrudnienie stabilne - poznaj nasz proces rekrutacji i prześlij swoją aplikację!

 

ETAP 1: Aplikowanie.

Poniżej oraz na naszej stronie www.ceratizit.com/int/en/company/ceratizit-group/locations/Kedzierzyn-Kozle.html znajdziesz wszystkie otwarte nabory, które prowadzimy w tej chwili. Odpowiedz na ogłoszenie, które zainteresowało Cię najbardziej.

ETAP 2: Analiza zgłoszeń.

Wszystkie nadesłane aplikacje są weryfikowane pod kątem wymagań przewidzianych dla danego stanowiska. Jeśli spełniasz większość z nich otrzymasz zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną z przedstawicielem naszego działu HR i bezpośrednim przełożonym działu, do którego rekrutujesz.

ETAP 3: Rozmowa rekrutacyjna.

To moment, w którym możemy Cię bliżej poznać i przekazać Ci najważniejsze informacje na temat pracy w CERATIZIT K-K. W czasie spotkania rekrutacyjnego zapytamy Cię o Twoje doświadczenie zawodowe, dowiemy się również, co cenisz sobie u potencjalnego pracodawcy.

ETAP 4: Informacja zwrotna.

Wszyscy kandydaci biorący udział w naszych procesach rekrutacji – niezależnie od rezultatu rozmów rekrutacyjnych – otrzymują informacje zwrotne w ciągu maksymalnie 14 dni od spotkania.

 

 

AKTUALNE OFERTY PRACY:

- Specjalista ds Przygotowania Produkcji i Serwisu

- Operator/ka CNC

 

Wyślij aplikację na adres email: [email protected]

Masz pytania? Zadzwoń: 77/4053109


Zdjęcia (1)

loadingŁaduję odtwarzacz...