Wtorek, 20.08.2019

PRACA W PCC

PCC ENERGETYKA BLACHOWNIA SP. Z O.O. w Kędzierzynie-Koźlu poszukuje osoby do pracy w Kędzierzynie-Koźlu na samodzielnym stanowisku:

Automatyk Zakładu

Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle

WYMAGANIA:

- wykształcenie minimum średnie techniczne (mile widziane kierunki: Metrologia, Automatyka Przemysłowa, Automatyka i Pomiary, Automatyka i Robotyka),

- wiedza techniczna dotycząca urządzeń i układów pomiarowych, automatyki przemysłowej, układów transmisji danych, systemów monitoringu, w tym znajomości budowy i zakresu stosowania poszczególnych typów układów pomiarowych w szczególności cieczy i gazów wraz z automatyką i armaturą,

- umiejętność czytania rysunku technicznego (mechanicznego, schematów jednokreskowych) i map geodezyjnych,

- bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office,

- dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie, zdolności analityczne, umiejętność pracy w zespole,

- umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji,

- wysokie umiejętności komunikacyjne,

- umiejętność współpracy z ludźmi na różnych szczeblach zarządzania,

- prawo jazdy kategorii B.

OPIS STANOWISKA:

- nadzór nad pracą Wydziału Automatyki w skład którego wchodzą przede wszystkim urządzenia i układy pomiarowe, układy transmisji danych, a także układy automatyki,

- opracowywanie i weryfikacja harmonogramów przeglądów i remontów urządzeń, układów i systemów wchodzących w skład Wydziału Automatyki oraz kompleksowy nadzór nad eksploatacją tych urządzeń,

- koordynacja i nadzór nad prowadzeniem sprawozdawczości w zakresie odczytów układów pomiarowych oraz bilansów zużycia mediów,

- koordynacja i nadzór nad prowadzeniem ewidencji i dokumentacji związanej z działalnością Wydziału Automatyki (m.in. karty odczytowe, protokoły z zabiegów eksploatacyjnych).

OFERUJEMY:

- interesującą, ciekawą i rozwojową pracę w dużej organizacji o zasięgu międzynarodowym,

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym przedsiębiorstwie,

- przyjazną atmosferę pracy i wsparcie doświadczonych pracowników,

- możliwość rozwoju zawodowego,

- bogaty pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, ZFŚS).

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: [email protected]

Do wysyłanych dokumentów prosimy załączyć następującą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1) - zwane RODO."

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Zdjęcia (2)