Sobota, 24.08.2019

Praca w Oerlikon Balzers

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko: Technik Produkcji

Oerlikon Balzers jest jednym ze światowych liderów w technologiach powierzchniowych, znacząco zwiększających wydajność i wytrzymałość komponentów i narzędzi do obróbki metali i przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Opis stanowiska:

·         Przyjmowanie i rejestracja narzędzi przysyłanych przez klientów

·         Przygotowanie narzędzi i komponentów do procesu powlekania

·         Obsługa maszyn produkcyjnych

·         Kontrola pod względem jakościowym i ilościowym narzędzi

·         Rejestrowanie wykonywanej operacji w systemie informatycznym

·         Praca trzy zmianowa lub w systemie weekendowym: piątek, sobota, niedziela (dodatek za system)

Wymagania:

·         Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne

·         Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane prace

·         Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

·         Umiejętność pracy w zespole

·         Dyspozycyjność

·         Mile widziane doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym

Oferujemy:

·         Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·         Wysokie standardy bezpieczeństwa i przyjazną atmosferę w pracy

·         Benefity pozapłacowe (ZFŚS, ubezpieczenie grupowe PZU płatne przez Pracodawcę)

·         Możliwość prezentowania i realizowania własnych pomysłów w ramach firmowego programu doskonalenia

Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: [email protected]

Zdjęcia (1)