Reklama w Nowej Gazecie Lokalnej

"Nowa Gazeta Lokalna" ukazuje się od 1999 roku. Jest najpoczytniejszym i najdłużej działającym tygodnikiem na terenie powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. Dzień wydawniczy to wtorek. Gazeta ukazuje się w Kędzierzynie-Koźlu oraz pięciu gminach wiejskich: Cisku, Polskiej Cerekwi, Pawłowiczkach, Reńskiej Wsi i Bierawie. Nasze wydawnictwo posiada własną sieć kolportażu dzięki czemu gazeta jest dostępna w blisko 150 punktach. "Lokalna" to bez wątpienia wysoki poziom wiarygodności wielokrotnie potwierdzony przez czytelników i klientów. Jesteśmy najchętniej wybieranym medium do objęcia patronatem medialnym różnego rodzaju wydarzeń i imprezach kulturalnych organizowanych na terenie powiatu.

Posiadamy obszerne działy aktualności miejskich i powiatowych. Najwięcej piszemy o sprawach społecznych, historii, kulturze i sporcie. Jako jedyni, spośród lokalnych tygodników możemy pochwalić się działem gospodarczym. Aktywnie uczestniczymy w życiu społecznym miasta i powiatu.

 

Z pośród mediów dostępnych na terenie powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego mamy najbardziej różnorodną ofertę. Klientom oferujemy reklamę na łamach Nowej Gazety Lokalnej, w portalu www.lokalna24.pl oraz na telebimach. Indywidualnie ustalamy ceny i oferujemy atrakcyjne rabaty.

Oferujemy zarówno reklamę tradycyjną jak i teksty sponsorowane, które publikujemy na łamach gazety i w portalu. Świadczymy usługę insertu ulotek. Do działań promocyjnych wykorzystujemy również nasz profil na Facebooku.

 

 

Skontaktuj się z nami: