Reklama w portalu

Witamy na stronie jednego z najbardziej popularnych portali internetowych w naszym regionie. Nowoczesny, przejrzysty, dostępny zarówno z pozycji urządzeń stacjonarnych jak i mobilnych. Nasze wydawnictwo jest pionierem działalności w branży mediów internetowych w Kędzierzynie-Koźlu. Strona została uruchomiona 21 lipca 2008 roku, jako uzupełnienie wersji papierowej „Nowej Gazety Lokalnej”. Przez lata ewoluowała i zmieniała swój wygląd. Dziś możemy pochwalić się najbardziej nowoczesną platformą informacyjną na terenie powiatu, która daje bardzo duże możliwości promocyjne.

Zapraszamy do współpracy. Codziennie odwiedzają nas tysiące czytelników. Wysoki poziom wiarygodności portalu potwierdzają liczni czytelnicy oraz klienci, którzy korzystają z naszych usług. Dzięki temu jesteśmy wiarygodnym i stabilnym partnerem do współpracy. Portal Lokalna24.pl co roku nominowany jest do nagrody Stowarzyszenia Gazet Lokalnych SGL Local Press w kategorii "portal roku" wśród wydawców gazet lokalnych z terenu całej Polski.

 

PONIŻEJ PODSTAWOWE FORMATY REKLAM

 

Główny baner reklamowy.

Duży baner umieszczony w górnej części serwisu. Widoczny jest na stronie głównej i na podstronach.

Możliwości kreacji:

- rozmiar - 970 x 100 pikseli – koszt 1000 zł/netto miesięcznie.

- rozmiar - 970 x 200 pikseli – koszt 1500 zł/netto miesięcznie.

- rozmiar - 970 x 300 pikseli – koszt 2000 zł/netto miesięcznie.

 

Widget boczny

Reklama umiejscowiona w bocznej, prawej kolumnie serwisu. Widoczna jest na stronie głównej i podstronach.

- rozmiar - 330 x 200 pikseli – koszt 600 zł/netto miesięcznie.

 

Baner środkowy

Reklama wyświetlana na stronie główne serwisu, między artykułami.

- Rozmiar 750 x 100 pikseli – koszt 500 zł/netto miesięcznie.

 

Stopka

Baner widoczny na dole serwisu pod listami kategorii

- Rozmiar 970 x dowolna wysokość. Koszt od 500 zł/netto miesięcznie.

 

Tekst sponsorowany

Warunki ustalamy indywidualnie. Materiał promocyjny może ukazać się równolegle na łamach Nowej Gazecie Lokalnej oraz portalu.

 

Powyżej zaprezentowaliśmy tylko podstawowe możliwości promocyjne. Ponieważ z pośród mediów dostępnych na terenie powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego mamy najbardziej różnorodną ofertę, przygotowujemy również pakiety reklamowe. Klientom oferujemy reklamę w portalu, na łamach Nowej Gazety Lokalnej oraz na telebimach. Warunki ustalamy indywidualnie.

 

Skontaktuj się z nami,