Piątek, 22.03.2019

Noworodki

Narodziny dziecka to szczególny moment w życiu każdego rodzica. Cieszymy się, że możemy, choć przez chwilę, uczestniczyć w tych pięknych chwilach, wykonując Waszym pociechom zdjęcia, które następnie ukazują się na łamach "Nowej Gazety Lokalnej". Poniżej prezentujemy noworodki, które przyszły na świat na oddziale ginekologiczno-położniczym kozielskiego szpitala w 2019 roku. Jeżeli mieszkasz w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim a Twoje dziecko urodziło się poza Kędzierzynem-Koźlem i chcesz, żeby jego zdjęcie zostało opublikowane w naszym portalu oraz gazecie, wyślij je na adres [email protected] wraz z danymi oraz telefonem kontaktowym. Zapraszamy też do śledzenia naszego konkursu Bobas Miesiąca. Może to właśnie Twoja pociecha zostanie laureatem naszego plebiscytu i zdobędzie zaszczytny tytuł.

 

MARZEC 2019

Zuzanna Laskowska z Korzonka, ur. 21.03, godz. 14.11, 3,17 kg, 51 cm.

 

 

Antoś Kopiczko z Kędzierzyna-Koźla, ur. 21.03, godz. 10.44, 3,46 kg, 56 cm.

 

 

Kamil Reda z Kędzierzyna-Koźla, ur. 20.03, godz. 18.10, 2,66 kg, 51 cm.

 

 

Jerzy Pękala z Kędzierzyna-Koźla, ur. 19.03, godz. 1.45, 2,92 kg, 52 cm.

 

 

Alex Bulik z Dzielnicy, ur. 18.03, godz. 3.26, 2,2 kg, 47 cm.

 

 

Alan Bulik z Dzielnicy, ur. 18.03, godz. 3.24, 2,16 kg, 46 cm.

 

 

Jakub Muskała z Leśnicy, ur. 18.03, godz. 1.45, 3,48 kg, 58 cm.

 

 

Nadia Kosubek z Raszowej, ur. 17.03, godz. 15.15, 4,2 kg, 56 cm.

 

 

Laura Węgrzyn z Kędzierzyna-Koźla, ur. 17.03, godz. 2.40, 3,38 kg, 57 cm.

 

 

Zosia Bannert z Krasowe,j ur. 17.03, godz. 1.00, 3,86 kg, 53 cm.

 

 

Nikodem Straszak z Dziergowic, ur. 16.03, godz. 11.20, 3,33 kg, 53 cm.

 

 

Zuzia Breitkopf z Naczęsławic, ur. 16.03, godz. 10.17, 3,71 kg, 55 cm.

 

 

Szymon Pietroń z Kędzierzyna-Koźla, ur. 13.03, godz. 23.20, 3,6 kg, 55 cm.

 

 

Maxymilian Gawlik z Dobieszowa, ur. 16.03, godz. 4.45, 3,1 kg, 54 cm.

 

 

Adaś Benauer z Solarni, ur. 16.03, godz. 5.05, 2,56 kg, 50 cm.

 

 

Tosia Salata z Kędzierzyna-Koźla, ur. 15.03, godz. 21.50, 3,6 kg, 56 cm.

 

 

Aleksander Błaszczok z Raciborza, ur. 15.03, godz. 12.47, 3,46 kg, 57 cm.

 

 

Hania Fabian z Lisięcic, ur. 15.03, godz. 12.10, 3,5 kg, 53 cm.

 

 

Mariusz Bołdys z Głubczyc, ur. 13.03, godz. 10.55, 2,6 kg, 47 cm.

 

 

Pola Olszewska z Kędzierzyna-Koźla, ur. 12.03, godz. 21.15, 2,67 kg, 50 cm.

 

 

Klara Dorczak z Kędzierzyna-Koźla, ur. 12.03, godz. 19.04, 3,6 kg, 59 cm.

 

 

Kacper Hadamek z Kędzierzyna-Koźla, ur. 11.03, godz. 12.59, 4,2 kg, 58 cm.

 

 

Ula Marynowicz z Głubczyc, ur. 10.03, godz. 11.54, 3,12 kg, 53 cm.

 

 

Adaś Borszowski z Głubczyc ur. 10.03, godz. 2.06, 3,21 kg, 55 cm.

 

 

Przemek Szypuła z Kietrza ur. 9.03, godz. 12.25, 2,85 kg, 49 cm.

 

 

Franciszek Gołek z Głubczyc ur. 8.03, godz. 21.05, 3,61 kg, 56 cm.

 

 

Alan Pająk ze Zdzieszowic ur. 8.03, godz. 10.10, 3,95 kg, 59 cm.

 

 

Olaf Kolasa z Kędzierzyna-Koźla ur. 7.03, godz. 16.45, 4,02 kg, 57 cm.

 

 

Dawid Mutwin z Pokrzywnicy, ur. 8.03, godz. 8.32, 4,32 kg, 60 cm.

 

 

Jakub Armański z Kędzierzyna-Koźla, ur. 8.03, godz. 6.43, 3,25 kg, 54 cm.

 

 

Łucja Stroschein ze Zdzieszowic, ur. 7.03, godz. 15.05, 4,33 kg, 56 cm.

 

 

Marsel Kordula z Roszowickiego Lasu, ur. 6.03, godz. 22.20, 3,13 kg, 52 cm.

 

 

Lidia Haiman z Kędzierzyna-Koźla, ur. 6.03, godz. 16.17, 3,52 kg, 55 cm.

 

 

Tymek Hajduk z Leśnicy, ur. 6.03, godz. 12.30, 3,22 kg, 52 cm.

 

 

Mikołaj Chełmicki z Kędzierzyna-Koźla, ur. 5.03, godz. 21.32, 3,35 kg, 55 cm.

 

 

Miłosz Chmielewski z Kędzierzyna-Koźla, ur. 5.03, godz. 18.20, 3,05 kg, 52 cm.

 

 

Wiktor Menzel z Kędzierzyna-Koźla, ur. 4.03, godz. 22.55, 4,05 kg, 58 cm.

 

 

Diana Griner z Zakrzowa, ur. 4.03, godz. 22.20, 4,37 kg, 56 cm.

 

 

Kasjan Kierstein z Landzmierza, ur. 1.03, godz. 00.27, 3,54 kg, 56 cm.

 

 

LUTY 2019

Helena Prochera z Prudnika, ur. 28.02, godz. 6.31, 2,82 kg, 50 cm.

 

 

Paulina Dłubak z Kędzierzyna-Koźla, ur. 26.02, godz. 14.05, 2,02 kg, 52 cm.

 

 

Dawid Kaletka z Grzędzina, ur. 26.02, godz. 10.58, 2,96 kg, 54 cm.

 

 

Aaron Wiśniewski z Kędzierzyna-Koźla, ur. 26.02, godz. 0.50, 3,35 kg, 50 cm.

 

 

Michał Patron z Ostrożnicy, ur. 24.02, godz. 22.25, 4,53 kg, 61 cm.

 

 

Laura Łazarczyk z Mszany Dolnej, ur. 24.02, godz. 14.15, 2,7 kg, 51 cm.

 

 

Artur Komorek z Wróblina, ur. 24.02, godz. 12.06, 4,73 kg, 60 cm.

 

 

Agnieszka Zych z Kędzierzyna-Koźla, ur. 23.02, godz. 17.26, 3,15 kg, 55 cm.

 

 

Wojtuś Chojna z Kędzierzyna-Koźla, ur. 22.02, godz. 14.43, 3,53 kg, 53 cm.

 

 

Zuzanna Smaga z Kędzierzyna-Koźla, ur. 20.02, godz. 22.15, 3,54 kg, 50 cm.

 

 

Zosia Czarnopolska-Larisch z Leśnicy, ur. 20.02, godz. 10.45, 3,15 kg, 53 cm.

 

 

Diana Ziomek z Kędzierzyna-Koźla, ur. 19.02, godz. 11.13, 3,42 kg, 53 cm.

 

 

Nadia Opic z Kędzierzyna-Koźla, ur. 19.02, godz. 9.45, 3,74 kg, 55 cm.

 

 

Magdalena Jasicka z Kuźni Raciborskiej, ur. 19.02, godz. 9.00, 3,38 kg, 50 cm.

 

 

Michalina Hasny z Kędzierzyna-Koźla, ur. 18.02, godz. 8.20, 2,76 kg, 50 cm.

 

 

Elena Proszkowiec z Kędzierzyna-Koźla, ur. 18.02, godz. 4.40, 4,0 kg, 57 cm.

 

 

Dawid Ziegler z Roszowic, ur. 17.02, godz. 23.50, 3,52 kg, 55 cm.

 

 

Wojtuś Winnicki z Chrustów, ur. 17.02, godz. 14.50, 3,15 kg, 55 cm.

 

 

Marcel Duk z Kędzierzyna-Koźla, ur. 17.02, godz. 6.05, 2,98 kg, 52 cm.

 

 

Marcel Siwik z Borzysławic, ur. 16.02, godz. 17.21, 3,82 kg, 56 cm.

 

 

Magdalena Hajduk z Kędzierzyna-Koźla, ur. 15.02, godz. 19.00, 3,0 kg, 54 cm.

 

 

Martyna Figas z Kędzierzyna-Koźla, ur. 15.02, godz. 15.45, 3,9 kg, 56 cm.

 

 

Alicja Kostka z Grzegorzowic, ur. 14.02, godz. 17.29, 3,35 kg, 56 cm.

 

 

Agatka Mondry z Kędzierzyna-Koźla, ur. 15.02, godz. 16.37, 2,77 kg, 50 cm.

 

 

Alicja Grzesista z Kędzierzyna-Koźla, ur. 14.02, godz. 8.42, 3,17 kg, 53 cm.

 

 

Oliver Janosz z Solarni, ur. 13.02, godz. 16.33, 3,59 kg, 55 cm.

 

 

Agata Szczepaniec z Kędzierzyna-Koźla, ur. 13.02, godz. 10.50, 3,18 kg, 52 cm.

 

 

Mikołaj Apostel z Kędzierzyna-Koźla, ur. 12.02, godz. 16.43, 4,74 kg, 58 cm.

 

 

Diego Wiśniewski z Kędzierzyna-Koźla, ur. 12.02, godz. 2.15, 4,04 kg, 56 cm.

 

 

Gaja Krzywińska z Kędzierzyna-Koźla, ur. 11.02, godz. 15.55, 3,3 kg, 51 cm.

 

 

Nikodem Mietła z Kędzierzyna-Koźla, ur. 11.02, godz. 12.00, 3,38 kg, 53 cm.

 

 

Filip Kamiński z Żyrowej, ur. 11.02, godz. 00.53, 3,32 kg, 54 cm.

 

 

Kacper Krechowiecki z Wojnowic, ur. 10.02, godz. 20.08, 2,93 kg, 54 cm.

 

 

Oliwia Góral ze Steblowa, ur. 10.02, godz. 13.10, 3,3 kg, 53 cm.

 

 

Noel Madeja z Raszowej, ur. 6.02, godz. 11.10, 2,24 kg, 49 cm.

 

 

Florian Franica z Długomiłowic, ur. 9.02, godz. 4.22, 3,92 kg, 57 cm.

 

 

Samira Kałwak z Kędzierzyna-Koźla, ur. 7.02, godz. 11.55, 3,6 kg, 55 cm.

 

 

Ludwig Lamber z Długomiłowic, ur. 6.02, godz. 20.45, 3,36 kg, 54 cm.

 

 

Szymon Jabłonka z Ucieszkowa, ur. 6.02, godz. 11.08, 3,64 kg, 55 cm.

 

 

Maja Szymko z Kędzierzyna-Koźla, ur. 6.02, godz. 9.24, 3,26 kg, 51 cm.

 

 

Filip Troszka z Zakrzowa, ur. 5.02, godz. 20.49, 3,2 kg, 52 cm.

 

 

Anastazja Pietrzak z Głubczyc, ur. 4.02, godz. 8.37, 2,8 kg, 49 cm.

 

 

Franciszek Juraszek z Pokrzywnicy, ur. 4.02, godz. 11.16, 3,06 kg, 53 cm.

 

 

Amelka Siegert z Krakowa, ur. 4.02, godz. 12.53, 3,75 kg, 59 cm.

 

 

Filip Zajączkowski z Prudnika, ur. 4.02, godz. 17.07, 4,36 kg, 61 cm.

 

 

Franek Sadło z Trawników, ur. 5.02, godz. 1.10, 3,5 kg, 54 cm.

 

 

Zosia Kopczyńska z Kędzierzyna-Koźla, ur. 5.02, godz. 8.05, 3,32 kg, 53 cm.

 

 

Karolina Pawlik z Landzmierza, ur. 5.02, godz. 9.40, 3,55 kg, 55 cm.

 

 

Dominik Bujara z Pyskowic, ur. 1.02, godz. 14.20, 3,85 kg, 58 cm.

 

 

Maria Borowska ze Zdzieszowic, ur. 1.02, godz. 9.54, 2,84 kg, 54 cm.

 

 

STYCZEŃ 2019

Samanta Szarlej z Kędzierzyna-Koźla, ur. 30.01, godz. 13.10, 3,2 kg, 53 cm.

 

 

Jakub Bialik z Kietrza, ur. 31.01, godz. 12.57, 4,0 kg, 58 cm.

 

 

Adam Ciernioch z Kędzierzyna-Koźla, ur. 30.01, godz. 5.15, 3,6 kg, 54 cm.

 

 

Emilia Zembok z Dziergowic, ur. 27.01, godz. 23.10, 3,9 kg, 58 cm.

 

 

Teodor Spinda z Kędzierzyna-Koźla, ur. 27.01, godz. 12.42, 3,4 kg, 53 cm.

 

 

Milena Kubat z Łanów, ur. 26.01, godz. 16.03, 4,2 kg, 57 cm.

 

 

Lilianna Dzik z Kędzierzyna-Koźla, ur. 26.01, godz. 10.25, 3,4 kg, 55 cm.

 

 

Michał Szymoniak z Kędzierzyna-Koźla, ur. 26.01, godz. 5.50, 3,15 kg, 55 cm.

 

 

Jan Niespor z Dziergowic, ur. 25.01, godz. 14.40, 3,88 kg, 57 cm.

 

 

Iga Domeracka ze Zdzieszowic, ur. 23.01, godz. 12.22, 3,88 kg, 58 cm.

 

 

Maja Wojdyła z Kędzierzyna-Koźla, ur. 22.01, godz. 22.40, 3,59 kg, 55 cm.

 

 

Karolina Kramosz z Kędzierzyna-Koźla, ur. 24.01, godz. 13.58, 3,16 kg, 53 cm.

 

 

Antonina Farasiewicz z Grudyni Małej, ur. 23.01, godz. 14.00, 4,12 kg, 58 cm.

 

 

Natan Kudala z Dobrosławic, ur. 23.01, godz. 9.26, 3,01 kg, 55 cm.

 

 

Florian Pillich z Raszowej, ur. 22.01, godz. 11.46, 3,6 kg, 56 cm.

 

 

Kasia Puzio z Kuźni Raciborskiej, ur. 22.01, godz. 14.24, 4,02 kg, 56 cm.

 

 

Hania Bednarek z Kędzierzyna-Koźla, ur. 22.01, godz. 7.53, 3,5 kg, 55 cm.

 

 

Pola Ekiert ze Ściborzyc Wielkich, ur. 22.01, godz. 4.40, 2,95 kg, 52 cm.

 

 

Zuza Otręba z Głogówka, ur. 21.01, godz. 8.26, 2,82 kg, 52 cm.

 

 

Michał Piksa ze Zdzieszowic, ur. 20.01, godz. 18.04, 4,15 kg, 56 cm.

 

 

Nina Cugier z Kędzierzyna-Koźla, ur. 19.01, godz. 16.17, 3,72 kg, 56 cm.

 

 

Paweł Smoła z Gościęcina, ur. 19.01, godz. 6.35, 3,68 kg, 54 cm.

 

 

Wiktor Madeja z Koźla Rogów, ur. 18.01, godz. 9.32, 3,42 kg, 54 cm.

 

 

Marcelina Gotsch z Pokrzywnicy, ur. 18.01, godz. 9.00, 3,3 kg, 53 cm.

 

 

Tobiasz Cokot ze Starego Koźla, ur. 18.01, godz. 3.10, 3,8 kg, 55 cm.

 

 

Tymon Chwałek z Kłodnicy, ur. 17.01, godz. 17.00, 2,95 kg, 52 cm.

 

 

Nikodem Komander z Zakrzowa, ur. 17.01, godz. 13.15, 1,64 kg, 43 cm.

 

 

Kinga Wieczorek z Kędzierzyna-Koźla, ur. 17.01, godz. 7.27, 3,41 kg, 55 cm.

 

 

Olga Łoboda z Kędzierzyna-Koźla ur. 16.01, godz. 2.04, 3,28 kg, 54 cm.

 

 

Antoś Patelczyk ze Zdzieszowic,  ur. 15.01, godz. 14.53, 2,81 kg, 53 cm.

 

 

Paulina Socha ze Starego Ujazdu, ur. 15.01, godz. 12.52, 4,4 kg, 58 cm. 

 

 

Maja Fluder-Piasecka z Kędzierzyna-Koźla,  ur. 15.01, godz. 9.38, 3,0 kg, 53 cm. 

 



Maksymilian Barucha z Cisku, ur. 14.01, godz. 15.22, 3,54 kg, 52 cm.

 

 

Jakub Larysz z Naczysławek, ur. 14.01, godz. 12.07, 4,2 kg, 62 cm.

 

 

Igor Mordarski z Kędzierzyna-Koźla, ur. 14.01, godz. 9.49, 3,38 kg, 51 cm.

 

 

Hania Mordarska z Kędzierzyna-Koźla, ur. 14.01, godz. 9.50, 2,5 kg, 50 cm.

 

 

Michał Sionkowski z Reńskiej Wsi, ur. 14.01, godz. 8.08, 2,63 kg, 49 cm.

 

 

Martyna Sionkowska z Reńskiej Wsi, ur. 14.01, godz. 8.09, 3,5 kg, 55 cm.

 

 

Weronika Marks z Łężec, ur. 13.01, godz. 15.00, 3,08 kg, 53 cm.

 

 

Jakub Michalski z Kędzierzyna-Koźla, ur. 12.01, godz. 16.02, 3,28 kg, 54 cm.

 

 

Dominik Mierkiewicz z Jaborowic, ur. 12.01, godz. 3.40, 3,02 kg, 54 cm.

 

 

Paweł Michalak z Kędzierzyna-Koźla, ur. 11.01, godz. 11.58, 3,52 kg, 52 cm.

 

 

Ignacy Schynol z Rogowa Opolskiego, ur. 11.01, godz. 8.00, 3,12 kg, 53 cm.

 

 

Tamara Budzan z Kędzierzyna-Koźla, ur. 10.01, godz. 19.05, 2,48 kg, 51 cm.

 

 

Adam Koczubik ze Starego Koźla, ur. 8.01, godz. 1.10, 2,66 kg, 50 cm.

 

 

Wiktor Weber z Reńskiej Wsi, ur. 7.01, godz. 11.33, 3,12 kg, 51 cm.

 

 

Jakub Baran z Kędzierzyna-Koźla, ur. 6.01, godz. 14.20, 2,74 kg, 49 cm.

 

 

Aleksander Świtoń z Kędzierzyna-Koźla, ur. 2.01, godz. 8.19, 4,54 kg, 60 cm.

 

 

Aleksander Szponarski z Ujazdu ur. 6.01, godz. 13.06, 3,76 kg, 57 cm.

 

 

Kamil Gołasz ze Zdzieszowic, ur. 5.01, godz. 10.51, 2,7 kg, 53 cm.

 

 

Milena Istel z Kędzierzyna-Koźla, ur. 5.01, godz. 8.12, 3,2 kg, 54 cm.

 

 

Emilia Jończyk z Kędzierzyna-Koźla, ur. 5.01, godz. 9.24, 2,55 kg, 52 cm.

 

 

Maja Olejnik z Kędzierzyna-Koźla, ur. 5.01, godz. 1.54, 3,29 kg, 52 cm.

 

 

Emilka Kalińska z Kędzierzyna-Koźla, ur. 4.01, godz. 21.28, 3,6 kg, 56 cm.

 

 

Łucja Adamus z Kędzierzyna-Koźla, ur. 4.01, godz. 21.05, 3,04 kg, 54 cm.

 

 

Mikołaj Michalik z Kędzierzyna-Koźla, ur. 4.01, godz. 17.30, 3,67 kg, 53 cm.

 

 

Rozalia Proksza z Cisku, ur. 3.01, godz. 22.17, 3,12 kg, 52 cm.

 

 

Maciej Jasiński z Kędzierzyna-Koźla, ur. 3.01, godz. 13.13, 3,25 kg, 55 cm.

 

 

Maciej Wczasek z Kędzierzyna-Koźla, ur. 1.01, godz. 00.10, 3,45 kg, 54 cm.