Poniedziałek, 21.10.2019

Noworodki

Narodziny dziecka to szczególny moment w życiu każdego rodzica. Cieszymy się, że możemy, choć przez chwilę, uczestniczyć w tych pięknych chwilach, wykonując Waszym pociechom zdjęcia, które następnie ukazują się na łamach "Nowej Gazety Lokalnej". Poniżej prezentujemy noworodki, które przyszły na świat na oddziale ginekologiczno-położniczym kozielskiego szpitala w 2019 roku. Jeżeli mieszkasz w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim a Twoje dziecko urodziło się poza Kędzierzynem-Koźlem i chcesz, żeby jego zdjęcie zostało opublikowane w naszym portalu oraz gazecie, wyślij je na adres [email protected] wraz z danymi oraz telefonem kontaktowym. Zapraszamy też do śledzenia naszego konkursu Bobas Miesiąca. Może to właśnie Twoja pociecha zostanie laureatem naszego plebiscytu i zdobędzie zaszczytny tytuł.

Październik 2019

Filip Stania z Podlesia, ur. 18.10, godz. 17.27, 3,8 kg, 60 cm.

 

 

 Jenny Podilnyk ze Zdzieszowic, ur. 17.10, godz. 11.09, 3,39 kg, 53 cm.

 

 

Wojtek Bylicki z Kędzierzyna-Koźla, ur. 17.10, godz. 10.10, 4,0 kg, 57 cm.

 

 

Nikodem Wawrzynek z Jaborowic, ur. 17.10, godz. 4.35, 3,65 kg, 53 cm.

 

 

Marcel Białoskórski z Kędzierzyna-Koźla, ur. 16.10, godz. 17.50, 3,19 kg, 52 cm.

 

 

Pola Kulpok z Kędzierzyna-Koźla, ur. 16.10, godz. 18.37, 3,46 kg, 54 cm.

 

 

Zuzia Gładysz z Kędzierzyna-Koźla, ur. 16.10, godz. 3.35, 3,2 kg, 51 cm.

 

 

Sofija Kliatska z Kędzierzyna-Koźla, ur. 14.10, godz. 15.25, 3,02 kg, 31 cm.

 

 

Stanisław Kucharski z Polskiej Cerekwi, ur. 14.10, godz. 9.07, 2,86 kg, 52 cm.

 

 

Jacek Kolender z Raszowej, ur. 13.10, godz. 13.35, 3,89 kg, 56 cm.

 

 

Adrian Gaszi-Chumachenko z Kędzierzyna-Koźla, ur. 13.10, godz. 12.41, 2,22 kg, 48 cm.

 

 

Latiana Rubańska z Kędzierzyna-Koźla, ur. 11.10, godz. 19.52, 2,54 kg, 50 cm.

 

 

Maja Feliksiak z Biedrzychowic, ur. 11.10, godz. 16.45, 2,98 kg, 51 cm.

 

 

Matylda Skoczylas z Koźla Rogów, ur. 10.10, godz. 11.43, 3,9 kg, 54 cm.

 

 

Ksawery Biernat z Kędzierzyna-Koźla, ur. 9.10, godz. 12.12, 3,18 kg, 52 cm.

 

 

Lilianna Kosoń z Kędzierzyna-Koźla, ur. ur. 9.10, godz. 10.05, 3,82 kg, 55 cm.

 

 

Nikodem Bordak z Krapkowic, ur. 8.10, godz. 14.28, 3,08 kg, 53 cm.

 

 

Lena Koziarska z Kędzierzyna-Koźla, ur. 8.10, godz. 11.14, 3,52 kg, 53 cm.

 

 

Martynka Rams z Krępnej, ur. 7.10, godz. 8.00, 3,15 kg, 50 cm.

 

 

Ignacy Przybyła z Kędzierzyna-Koźla, ur. 6.10, godz. 13.19, 2,6 kg, 48 cm.

 

 

Henryk Kałwa z Baborowa, ur. 5.10, godz. 17.41, 3,96 kg, 58 cm.

 

 

Antoś Chorzewski z Kędzierzyna-Koźla, ur. 5.10, godz. 14.12, 2,75 kg, 51 cm.

 

 

Aleksander Eszyk z Łężec, ur. 4.10, godz. 9.37, 3,54 kg, 54 cm.

 

 

Maksymilian Eszyk z Łężec, ur. 4.10, godz. 9.36, 3,12 kg, 50 cm.

 

 

Lena Mitura z Kędzierzyna-Koźla, ur. 6.10, godz. 10.19, 3,6 kg, 56 cm.

 

 

Maja Wantuła z Kędzierzyna-Koźla, ur. 5.10, godz. 4.08, 3,24 kg, 55 cm.

 

 

Antoni Treffon z Pawłowiczek, ur. 4.10, godz. 16.48, 3,3 kg, 51 cm.

 

 

Franek Szewców z Kędzierzyna-Koźla, ur. 4.10, godz. 13.35, 3,8 kg, 56 cm.

 

 

Anita Sochaj z Kędzierzyna-Koźla, ur. 4.10, godz. 13.34, 3,9 kg, 56 cm.

 

 

Wojtek Troskowski z Kędzierzyna-Koźla, ur. 4.10, godz. 4.12, 3,1 kg, 53 cm.

 

 

Zuzia Kajm z Ciężkowic, ur. 4.10, godz. 8.04, 3,51 kg, 54 cm.

 

 

Maja Rekus z Dzielaw, ur. 4.10, godz. 2.23, 3,81 kg, 56 cm.

 

 

Malwina Zachwey z Piotrowic Wielkich, ur. 3.10, godz. 20.47, 3,22 kg, 53 cm.

 

 

Melania Sypniewska z Błażejowic, ur. 3.10, godz. 14.30, 3,02 kg, 55 cm.

 

 

Antoś Solak z Ostrożnicy, ur. 3.10, godz. 8.50, 4,04 kg, 59 cm.

 

 

Jessica Stefaniak z Polskiej Cerekwi, ur. 3.10, godz. 6.40, 2,48 kg, 48 cm.

 

 

Kamil Peter z Kędzierzyna-Koźla, ur. 1.10, godz. 15.07, 3,07 kg, 52 cm.

 

 

Maja Świercz z Grabówki, ur. 1.10, godz. 1.42, 3,46 kg, 53 cm.

 

 

Wrzesień 2019

Maksymilian Nowak z Kędzierzyna-Koźla, ur. 30.09, godz. 16.59, 4,0 kg, 59 cm.

 

 

Leon Hałas z Roszowickiego Lasu, ur. 30.09, godz. 14.29, 3,5 kg, 54 cm.

 

 

Hanna Krupa z Brzeziec, ur. 30.09, godz. 13.55, 3,18 kg, 54 cm.

 

 

Milena Sokołowska z Kędzierzyna-Koźla, ur. 30.09, godz. 12.55, 3,46 kg, 55 cm.

 

 

Kacper Żyła z Kędzierzyna-Koźla, ur. 30.09, godz. 11.55, 3,37 kg, 54 cm.

 

 

Karolina Szenajch z Kędzierzyna-Koźla, ur. 29.09, godz. 22.52, 3,22 kg, 52 cm.

 

 

Paweł Weiser z Kędzierzyna-Koźla, ur. 29.09, godz. 20.04, 2,6 kg, 47 cm.

 

 

Jan Słota z Kędzierzyna-Koźla, ur. 29.09, godz. 14.44, 4,05 kg, 52 cm.

 

 

Tymon Kucharski ze Zdzieszowic, ur. 29.09, godz. 9.42, 3,92 kg, 56 cm.

 

 

Laura Malec z Kędzierzyna-Koźla, ur. 28.09, godz.6.25, 2,8 kg, 51 cm.

 

 

Łukasz Łasut z Kędzierzyna-Koźla, ur. 28.09, godz.1.40, 3,36 kg, 56 cm.

 

 

Hania Marzotko z Ostrożnicy, ur. 27.09, godz.21.42, 3,88 kg, 55 cm.

 

 

Bruno Drost z Kędzierzyna-Koźla, ur. 27.09, godz.20.18, 3,81 kg, 56 cm.

 

 

Oliwia Burzyńska ze Zdzieszowic, ur. 27.09, godz.20.15, 3,28 kg, 51 cm.

 

 

Kacper Rossa z Łężec, ur. 27.09, godz.19.40, 2,77 kg, 50 cm.

 

 

Oliwia Erfurt z Roszowickiego Lasu, ur. 27.09, godz. 9.30, 3,04 kg, 54 cm.

 

 

Kamil Rygol z Cisku, ur. 25.09, godz. 18.40, 3,5 kg, 62 cm.

 

 

Malwina Jagła z Reńskiej Wsi, ur. 24.09, godz. 19.41, 3,98 kg, 57 cm.

 

 

Maja Łobos z Kietrza, ur. 24.09, godz. 17.05, 3,28 kg, 54 cm.

 

 

Jerzy Seuchter z Kędzierzyna-Koźla, ur. 24.09, godz. 2.46, 4,32 kg, 62 cm.

 

 

Zuzia Konik z Kędzierzyna-Koźla, ur. 23.09, godz. 14.47, 2,8 kg, 51 cm.

 

 

Eliza Buszkiewicz z Kędzierzyna-Koźla, ur. 23.09, godz. 12.43, 2,86 kg, 50 cm.

 

 

Michał Błaszko z Kędzierzyna-Koźla, ur. 23.09, godz. 1.44, 3,41 kg, 54 cm.

 

 

Mikołaj Sabura z Kędzierzyna-Koźla, ur. 23.09, godz. 1.02, 4,27 kg, 57 cm.

 

 

Karol Celi z Kędzierzyna-Koźla, ur. 22.09, godz. 11.15, 2,76 kg, 50 cm.

 

 

Olivier Jasny z Roszowickiego Lasu, ur. 21.09, godz. 8.28, 3,1 kg, 56 cm. 

 

 

Jakub Wyspiański z Bierawy, ur. 20.09, godz. 21.23, 4,17 kg, 57 cm.

 

 

Karol Dobryński z Kobylic, ur. 20.09, godz. 14.30, 3,61 kg, 55 cm.

 

 

Eliza Jajuga ze Zdzieszowic, ur. 19.09, godz. 18.41, 3,29 kg, 53 cm. 

 

 

Wiktor Mikołajczyk z Raciborza, ur. 19.09, godz. 17.32, 3,39 kg, 54 cm.

 

 

Borys Kubiec z Kędzierzyna-Koźla, ur. 18.09, godz. 16.00, 3,98 kg, 56 cm.

 

 

Igor Furman z Pilszcza, ur. 18.09, godz. 15.00, 3,65 kg, 54 cm.

 

 

Natan Sojka z Polskiej Cerekwi, ur. 18.09, godz. 9.00, 3,17 kg, 54 cm.

 

 

Alan Turosz z Paczkowa, ur. 17.09, godz. 17.22, 2,73 kg, 52 cm.

 

 

Jurij Tylypun z Kędzierzyna-Koźla, ur. 17.09, godz. 15.55, 4,23 kg, 56 cm.

 

 

Tola Kiełt z Kędzierzyna-Koźla, ur. 16.09, godz. 4.47, 4,51 kg, 58 cm.

 

 

Dariusz Michalski z Kędzierzyna-Koźla, ur. 14.09, godz. 12.00, 3,47 kg, 52 cm.

 

 

Alicja Pańczyk z Grzegorzowic, ur. 12.09, godz. 13.45, 3,67 kg, 55 cm.

 

 

Nataniel Kowalski z Kędzierzyna-Koźla, ur. 12.09, godz. 11.35, 3,76 kg, 54 cm.

 

 

Michalina Ciupka z Kędzierzyna-Koźla, ur. 12.09, godz. 6.43, 3,62 kg, 55 cm.

 

 

Zuzanna Lizoń z Pilszcza, ur. 11.09, godz. 13.58, 3,85 kg, 57 cm.

 

 

Antoś Koszela z Zakrzowa, ur. 10.09, godz. 6.22, 3,41 kg, 56 cm.

 

 

Leon Garbaciok z Raszowej, ur. 9.09, godz. 9.38, 3,17 kg, 54 cm.

 

 

Borys Pawłusiów z Kędzierzyna-Koźla, ur. 8.09, godz. 19.21, 3,9 kg, 56 cm.

 

 

Oliwier Kaftan z Kędzierzyna-Koźla, ur. 8.09, godz. 11.32, 3,45 kg, 55 cm.

 

 

Klara Witkowska z Kędzierzyna-Koźla, ur. 8.09, godz. 10.14, 2,9 kg, 54 cm.

 

 

Zosia Olbrych z Zalesia Śląskiego, ur. 6.09, godz. 11.20, 3,87 kg, 53 cm.

 

 

Bruno Kandziora z Zalesia Śląskiego, ur. 6.09, godz. 12.39, 3,71 kg, 55 cm.

 

 

Karol Meinel z Kędzierzyna-Koźla, ur. 6.09, godz. 2.20, 3,91 kg, 56 cm.

 

 

Leon Kuźnik z Kędzierzyna-Koźla, ur. 5.09, godz. 9.37, 2,62 kg, 50 cm.

 

 

Szymon Szynol z Landzmierza, ur. 4.09, godz. 17.40, 3,47 kg, 59 cm.

 

 

Łucja Orzechowska z Solarni, ur. 4.09, godz. 14.07, 3,55 kg, 54 cm.

 

 

Mikołaj Fedyszyn z Kędzierzyna-Koźla, ur. 4.09, godz. 11.41, 3,82 kg, 55 cm.

 

 

Piotr Raczkowski z Większyc, ur. 4.09, godz. 8.14, 3,23 kg, 53 cm.

 

 

Julia Flak z Kędzierzyna-Koźla, ur. 3.09, godz. 17.50, 3,38 kg, 54 cm.

 

 

Zuzia Mysłek z Kędzierzyna-Koźla ur. 3.09, godz. 13.04, 3,03 kg, 53 cm.

 

 

Zosia Chyłek z Kędzierzyna-Koźla ur. 2.09, godz. 13.10, 3,08 kg, 55 cm.

 

 

Jagoda Szewczyk z Kędzierzyna-Koźla ur. 2.09, godz. 11.23, 3,11 kg, 53 cm.

 

 

Michał Zdon z Kędzierzyna-Koźla ur. 2.09, godz. 4.40, 2,95 kg, 52 cm.

 

 

Sierpień 2019

Dominik Otwinowski z Kędzierzyna-Koźla, ur. 31.08, godz. 6.35, 2,62 kg, 50 cm.

 

 

Oliwia Barton z Twardawy, ur. 30.08, godz. 18.04, 3,0 kg, 52 cm.

 

 

Marysia Wójcicka z Lisięcic, ur. 28.08, godz. 12.56, 2,9 kg, 52 cm.

 

 

Bartosz Siodlaczek z Pokrzywnicy, ur. 27.08, godz. 7.35, 3,75 kg, 54 cm.

 

 

Sara Masłowska-Broda z Kędzierzyna-Koźla, ur. 26.08, godz. 12.30, 3,96 kg, 57 cm.

 

 

Oliwia Surow z Kędzierzyna-Koźla, ur. 26.08, godz. 3.15, 3,38 kg, 54 cm.

 

 

Iliana Klimas z Raszowej, ur. 25.08, godz. 1.50, 3,01 kg, 53 cm.

 

 

Antek Urbanek z Roszowickiego Lasu, ur. 25.08, godz. 0.19, 3,41 kg, 50 cm.

 

 

Paweł Janik z Radziejowa, ur. 23.08, godz. 8.45, 4,62 kg, 60 cm.

 

 

Michael Bieniasz z Ucieszkowa, ur. 22.08, godz. 6.08, 4,28 kg, 59 cm.

 

 

Amanda Kusińska z Kędzierzyna-Koźla, ur. 21.08, godz. 12.23, 3,03 kg, 53 cm.

 

 

Lena Vogel z Kędzierzyna-Koźla, ur. 21.08, godz. 9.56, 2,46 kg, 50 cm.

 

 

Ania Szatkowska z Żyrowej ur. 21.08, godz. 8.26, 3,16 kg, 51 cm.

 

 

Julia Ćwilichowska z Kędzierzyna-Koźla, ur. 20.08, godz. 14.45, 2,75 kg, 51 cm.

 

 

Magdalena Olbrych z Dziergowic ur. 20.08, godz. 13.13, 3,07 kg, 53 cm.

 

 

Filip Bartoń z Biedrzychowic, ur. 19.08, godz. 8.27, 3,75 kg, 57 cm.

 

 

Laura Drozda z Kędzierzyna-Koźla, ur. 17.08, godz. 14.52, 3,26 kg, 52 cm.

 

 

Sebastian Gajda z Głogówka, ur. 17.08, godz. 11.39, 3,17 kg, 51 cm.

 

 

Maksymilian Proba ze Starego Koźla, ur. 17.08, godz. 10.22, 3,85 kg, 55 cm.

 

 

Aleksander Lokocz z Kędzierzyna-Koźla, ur. 17.08, godz. 8.41, 4,11 kg, 59 cm.

 

 

Marta Skarzyńska z Kędzierzyna-Koźla, ur. 17.08, godz. 0.30, 3,16 kg, 53 cm.

 

 

Helena Koj z Reńskiej Wsi, ur. 16.08, godz. 13.25, 3,54 kg, 52 cm.

 

 

Oliwia Białas z Walców, ur. 16.08, godz. 10.52, 4,5 kg, 61 cm.

 

 

Julia Smolarek z Krapkowic, ur. 16.08, godz. 9.03, 2,94 kg, 53 cm.

 

 

Marcelina Andrzejewska z Gnojna ur. 14.08, godz. 22.35, 3,57 kg, 53 cm.

 

 

Wiktoria Ostrowska z Kędzierzyna-Koźla ur. 14.08, godz. 12.57, 2,7 kg, 50 cm.

 

 

Kinga Kuszka z Kędzierzyna-Koźla ur. 14.08, godz. 10.40, 3,27 kg, 53 cm.

 

Zuzanna Miśko z Kędzierzyna-Koźla, ur. 13.08, godz. 7.37, 3,9 kg, 53 cm.

 

 

Amelia Niewiadomska z Łężec, ur. 12.08, godz. 9.49, 3,24 kg, 53 cm.

 

 

Agata Laskowska z Kędzierzyna-Koźla, ur. 11.08, godz. 18.35, 2,9 kg, 47 cm.

 

 

Kacper Małolepszy z Kędzierzyna-Koźla ur. 10.08, godz. 11.20, 4,21 kg, 57 cm.

 

 

Alicja Gach z Januszkowic ur. 10.08, godz. 8.20, 4,26 kg, 58 cm.

 

 

Karol Kamecki z Kędzierzyna-Koźla, ur. 9.08, godz. 11.50, 3,6 kg, 57 cm.

 

 

Aron Jasik z Brożec, ur. 9.08, godz. 4.15, 4,15 kg, 59 cm.

 

 

Hania Szczuka z Raciborza, ur. 8.08, godz. 17.15, 4,04 kg, 57 cm.

 

 

Zosia Hanisz z Raciborza, ur. 8.08, godz. 14.44, 2,95 kg, 56 cm.

 

 

Jan Cwalin z Gierałtowic, ur. 8.08, godz. 10.34, 3,91 kg, 52 cm.

 

 

Szymon Żak z Kędzierzyna-Koźla, ur. 7.08, godz. 1.12, 2,98 kg, 54 cm.

 

 

Kuba Jońca z Kędzierzyna-Koźla, ur. 5.08, godz. 4.38, 2,46 kg, 50 cm.

 

 

Radek Jońca z Kędzierzyna-Koźla, ur. 5.08, godz. 4.37, 2,16 kg, 50 cm.

 

 

Adaś Wyrobek z Kędzierzyna-Koźla ur. 7.08, godz. 10.58, 3,54 kg, 56 cm.

 

 

Jagoda Redel z Głubczyc ur. 6.08, godz. 20.33, 3,33 kg, 54 cm.

 

 

Aleksander Wieja z Kędzierzyna-Koźla ur. 6.08, godz. 16.10, 3,37 kg, 53 cm.

 

 

Zuzanna Rassek z Lubieszowa, ur. 6.08, godz. 12.10, 3,2 kg, 57 cm.

 

 

Patrycja Hómin z Głogówka, ur. 6.08, godz. 10.50, 3,33 kg, 52 cm.

 

 

Liliana Wawrzyc z Kędzierzyna-Koźla, ur. 6.08, godz. 9.05, 2,9 kg, 52 cm.

 

 

Samantha Morcinek z Roszowickiego Lasu, ur. 6.08, godz. 7.45, 3,26 kg, 54 cm.

 

 

Norbert Firuta Kędzierzyna-Koźla, ur. 6.08, godz. 3.15, 3,35 kg, 55 cm.

 

 

Adaś Szczepański z Kędzierzyna-Koźla, ur. 5.08, godz. 13.22, 3,34 kg, 54 cm.

 

 

Amelia Kidziak z Grudyni Małej, ur. 5.08, godz. 8.04, 3,15 kg, 57 cm.

 

 

Marta Waćkowska Kędzierzyna-Koźla, ur. 4.08, godz. 22.25, 3,75 kg, 55 cm.

 

 

Paweł Rum Kędzierzyna-Koźla, ur. 4.08, godz. 10.35, 3,97 kg, 55 cm.

 

 

Fabian Szerner z Baborowa, ur. 4.08, godz. 5.38, 3,35 kg, 54 cm.

 

 

Damian Schmidtko z Ostrożnicy, ur. 3.08, godz. 00.01, 3,69 kg, 54 cm.

 

 

Aleksander Kuteń z Grobnik, ur. 2.08, godz. 13.40, 3,36 kg, 56 cm.

 

 

Michał Jabłoński z Kędzierzyna-Koźla, ur. 2.08, godz. 1.00, 3,93 kg, 56 cm.

 

 

Szymon Ziegler z Borucina, ur. 1.08, godz. 17.05, 4,02 kg, 57 cm.

 

 

Zuzia Gwioździk z Kędzierzyna-Koźla ur. 1.08, godz. 9.26, 3,15 kg, 54 cm.

 

 

Maja Stokłosa z Kobylic ur. 1.08, godz. 5.30, 3,5 kg, 53 cm.

 

 

Lipiec 2019

Anna Cichoń z Naczęsławic ur. 30.07, godz. 19.40, 3,54 kg, 52 cm.

 

 

Hania Karniewska z Baborowa, ur. 29.07, godz. 19.02, 3,75 kg, 56 cm.

 

 

Krzyś Pacek z Kędzierzyna-Koźla, ur. 29.07, godz. 14.50, 3,84 kg, 58 cm.

 

 

Olek Skowronek z Głubczyc, ur. 29.07, godz. 9.45, 3,1 kg, 55 cm.

 

 

Marcin Cholewa z Jaryszowa, ur. 28.07, godz. 9.30, 3,85 kg, 52 cm.

 

 

Zosia Taranek z Pajęczna, ur. 28.07, godz. 01.50, 3,56 kg, 55 cm.

 

 

Igor Hanyak ze Zdzieszowic, ur. 27.07, godz. 2.40, 3,94 kg, 58 cm.

 

 

 Krzysztof Kusienicki z Kędzierzyna-Koźla, ur. 26.07, godz. 17.35, 4,04 kg, 55 cm.

 

 

Tymek Wierzbicki z Kędzierzyna-Koźla, ur. 27.07, godz. 11.07, 3,78 kg, 59 cm.

 

 

Antoni Frączek z Głubczyc, ur. 22.07, godz. 9.18, 3,08 kg, 54 cm.

 

 

Klaudia Knapik z Kędzierzyna-Koźla, ur. 26.07, godz. 13.13, 3,52 kg, 55 cm.

 

 

Maja Lubasińska z Gogolina, ur. 25.07, godz. 13.24, 2,65 kg, 53 cm.

 

 

Nadin Piechula z Landzmierza, ur. 24.07, godz. 17.28, 3,9 kg, 59 cm.

 

 

Paulina Zapotoczna z Głubczyc, ur. 24.07, godz. 12.13, 3,3 kg, 55 cm.

 

 

Michalina Mazurkiewicz z Kędzierzyna-Koźla, ur. 23.07, godz. 15.51, 3,0 kg, 50 cm.

 

 

Oktawian Krzyszczak z Kędzierzyna-Koźla, ur. 23.07, godz. 13.48, 3,28 kg, 52 cm.

 

 

Olivier Polok z Naczysławek, ur. 23.07, godz. 3.35, 3,23 kg, 52 cm.

 

 

Zosia Ogaza z Zimnej Wódki, ur. 22.07, godz. 9.25, 3,16 kg, 54 cm.

 

 

Klara Matuszewska z Większyc, ur. 22.07, godz. 4.55, 3,7 kg, 56 cm.

 

 

Szymon Urbiczek z Długomiłowic ur. 22.07, godz. 1.55, 3,23 kg, 53 cm.

 

 

Marcel Humeniuk z Kędzierzyna-Koźla, ur. 21.07, godz. 19.40, 3,0 kg, 53 cm.

 

 

Tymoteusz Szydłowski z Łan, ur. 21.07, godz. 16.57, 3,5 kg, 58 cm.

 

 

Przemysław Kryń z Bierawy ur. 21.07, godz. 15.30, 3,7 kg, 56 cm. przemyslaw-kryn.JPG

 

 

Lena Kiermaszek z Gierałtowic ur. 19.07, godz. 17.00, 3,25 kg, 53 cm.

 

 

Leon Wiktor z Radziejowa, ur. 21.07, godz. 8.55, 3,1 kg, 53 cm.

 

 

Maja Flegier z Głubczyc, ur. 20.07, godz. 13.34, 3,12 kg, 54 cm.

 

 

Oskar Mirga z Krapkowic, ur. 20.07, godz. 9.27, 3,32 kg, 52 cm.

 

 

Gabrysia Szydłowska z Czerwonkowa, ur. 19.07, godz. 9.20, 3,37 kg, 53 cm.

 

 

Aleksandra Banach z Kędzierzyna-Koźla, ur. 19.07, godz. 6.55, 2,75 kg, 52 cm.

 

 

Zuzia Tomaszewska z Kędzierzyna-Koźla, ur. 18.07, godz. 21.25, 3,2 kg, 54 cm.

 

 

Jakub Koza z Raciborza, ur. 18.07, godz. 14.50, 3,91 kg, 59 cm.

 

 

Krzyś Kowalewski z Cisowej, ur. 17.07, godz. 3.45, 3,03 kg, 49 cm.

 

 

Władysław Mazurkiewicz z Głębocka, ur. 16.07, godz. 17.04, 3,26 kg, 56 cm.

 

 

Fabian Szeląg z Otmuchowa, ur. 16.07, godz. 12.34, 3,42 kg, 55 cm.

 

 

Natan Stańczak z Głubczyc, ur. 16.07, godz. 10.45, 4,2 kg, 62 cm.

 

 

Maciej Niszczy z Kędzierzyna-Koźla, ur. 15.07, godz. 11.50, 3,26 kg, 58 cm.

 

 

Piotruś Niedbalski z Kędzierzyna-Koźla, ur. 15.07, godz. 10.05, 4,0 kg, 58 cm.

 

 

Jagoda Kulpa z Kędzierzyna-Koźla, ur. 14.07, godz. 19.40, 3,66 kg, 56 cm.

 

 

Stanisław Banaś z Dzielowa, ur. 13.07, godz. 9.49, 2,86 kg, 51 cm.

 

 

Marcel Sikorski z Ziębic, ur. 10.07, godz. 16.35, 3,78 kg, 55 cm.

 

 

Łukasz Ksoll z Grudyni Wielkiej, ur. 12.07, godz. 14.29, 3,37 kg, 56 cm.

 

 

Miłosz Franciszkiewicz z Kędzierzyna-Koźla, ur. 12.07, godz. 6.55, 3,02 kg, 54 cm.

 

 

Tomasz Kubisz z Paczkowa, ur. 11.07, godz. 13.12, 3,04 kg, 52 cm.

 

 

Szymon Knop z Kędzierzyna-Koźla, ur. 10.07, godz. 2.55, 3,78 kg, 57 cm.

 

 

Jasiu Sumik z Baborowa, ur. 9.07, godz. 20.09, 3,45 kg, 52 cm.

 

 

Seweryn Kanzner z Polskiej Cerekwi, ur. 8.07, godz. 11.05, 3,61 kg, 54 cm.

 

 

Jakub Lizoń z Kietrza, ur. 7.07, godz. 16.20, 3,24 kg, 52 cm.

 

 

Julia Kucio z Siedlec, ur. 7.07, godz. 9.44, 3,99 kg, 53 cm.

 

 

Franek Herman z Ortowic, ur. 7.07, godz. 9.08, 4,55 kg, 58 cm.

 

 

Fabian Depta z Kędzierzyna-Koźla, ur. 6.07, godz. 9.30, 3,18 kg, 50 cm.

 

 

Marcel Płoszczyca z Naczysławek, ur. 6.07, godz. 5.20, 3,68 kg, 58 cm.

 

 

Oskar Lechoszest z Kietrza, ur. 6.07, godz. 1.20, 3,08 kg, 58 cm.

 

 

Tomasz Stanusz ze Zdzieszowic, ur. 5.07, godz. 8.35, 3,84 kg, 56 cm.

 

 

Emilia Kandziora z Dobieszowa, ur. 4.07, godz. 16.45, 2,87 kg, 52 cm.

 

 

Zofia Wieszołek z Łężec, ur. 4.07, godz. 5.30, 3,98 kg, 58 cm.

 

 

Iga Ciukało z Kędzierzyna-Koźla, ur. 4.07, godz. 3.10, 3,27 kg, 58 cm.

 

 

Franciszek Sula z Kędzierzyna-Koźla ur. 3.07, godz. 7.52, 3,23 kg, 55 cm.

 

 

Hanna Dziedzic ze Zdzieszowic, ur. 1.07, godz. 10.30, 2,63 kg, 54 cm.

 

 

Liliana Kaczmarczyk ze Starej Kuźni ur. 1.07, godz. 8.25, 3,14 kg, 58 cm.

 

 

CZERWIEC 2019

Szymon Heidrich z Cisku ur. 30.06, godz. 14.45, 3,17 kg, 51 cm.

 

 

Nadia Morkis z Kędzierzyna-Koźla ur. 29.06, godz. 22.05, 2,7 kg, 52 cm.

 

 

Wiktoria Kubiak z Polskiej Cerekwi ur. 30.06, godz. 14.10, 3,55 kg, 57 cm.

 

 

Helenka Łękawska z Reńskiej Wsi ur. 28.06, godz. 17.45, 3,8 kg, 56 cm.

 

 

Stefan Siewior z Ligoty Małej ur. 29.06, godz. 17.05, 3,5 kg, 57 cm.

 

 

Alan Krycoń z Kędzierzyna-Koźla, ur. 25.06, godz. 11.55, 3,15 kg, 52 cm.

 

 

Laura Zawada z Biedrzychowic, ur. 25.06, godz. 3.00, 2,8 kg, 51 cm.

 

 

Nikolas Woźnica z Kierpień, ur. 25.06, godz. 00.50, 4,7 kg, 58 cm.

 

 

Dawid Torka z Grocholubia, ur. 24.06, godz. 10.26, 3,22 kg, 55 cm.

 

 

Stefan Huczko z Kędzierzyna-Koźla, ur. 22.06, godz. 22.15, 2,34 kg, 48 cm.

 

 

Marek Cichoń z Rozkochowa, ur. 23.06, godz. 2.35, 3,51 kg, 54 cm.

 

 

Staś Kowalicki z Kędzierzyna-Koźla, ur. 22.06, godz. 14.30, 3,62 kg, 54 cm.

 

 

Dawid Kufka z Długomiłowic, ur. 21.06, godz. 1.30, 3,43 kg, 56 cm.

 

 

Dominik Krzak z Kędzierzyna-Koźla, ur. 20.06, godz. 16.08, 3,15 kg, 55 cm.

 

 

Martyna Jędrusik z Kietrza, ur. 20.06, godz. 15.35, 3,82 kg, 56 cm.

 

 

Kinga Zbylut z Kędzierzyna-Koźla, ur. 19.06, godz. 11.35, 4,16 kg, 56 cm.

 

 

Emilka Burger z Kędzierzyna-Koźla, ur. 19.06, godz. 14.30, 2,75 kg, 51 cm.

 

 

Paulina Magura z Pokrzywnicy, ur. 19.06, godz. 10.17, 3,16 kg, 52 cm.

 

 

Wojtuś Cichoń z Kędzierzyna-Koźla, ur. 18.06, godz. 13.49, 3,27 kg, 53 cm.

 

 

Sara Żemełka z Większyc, ur. 17.06, godz. 13.20, 3,15 kg, 52 cm.

 

 

Tymon Bogusławski ze Zdzieszowic, ur. 17.06, godz. 3.27, 5,18 kg, 60 cm.

 

 

Maja Słomska z Sułkowa, ur. 17.06, godz. 2.18, 3,8 kg, 55 cm.

 

 

Zoja Sobolewska z Kędzierzyna-Koźla, ur. 15.06, godz. 6.15, 3,7 kg, 55 cm.

 

 

Nikodem Morciniec z Kuźni Raciborskiej, ur. 15.06, godz. 0.42, 3,3 kg, 56 cm.

 

 

Amelia Górnik-Jakubowska z Kędzierzyna-Koźla, ur. 14.06, godz. 10.57, 3,1 kg, 53 cm.

 

 

Wiktor Wójcicki z Baborowa, ur. 13.06, godz. 19.30, 3,59 kg, 52 cm.

 

 

Piotr Kwiatkowski z Kędzierzyna-Koźla ur. 13.06, godz. 14.22, 3,75 kg, 58 cm.

 

 

Szymon Krzemiński z Przewozu, ur. 12.06, godz. 19.15, 1,94 kg, 49 cm.

 

 

Jan Morelowski z Kędzierzyna-Koźla ur. 12.06, godz. 16.52, 3,3 kg, 57 cm.

 

 

Julia Seweryn z Lubieszowa ur. 12.06, godz. 14.15, 3,58 kg, 54 cm.

 

 

Lilly Bedbarczyk z Kędzierzyna-Koźla ur. 11.06, godz. 10.54, 2,43 kg, 51 cm.

 

 

Filip Buchta z Kędzierzyna-Koźla ur. 11.06, godz. 5.14, 2,81 kg, 51 cm.

 

 

Emilka Wiatrzyk z Kędzierzyna-Koźla, ur. 10.06, godz. 21.57, 3,97 kg, 56 cm.

 

 

Hanna Brzoza z Kędzierzyna-Koźla, ur. 10.06, godz. 14.45, 4,27 kg, 57 cm.

 

 

Oskar Fiertel z Twardawy, ur. 10.06, godz. 9.13, 3,44 kg, 53 cm.

 

 

Zuzia Kuszka z Zakrzowa, ur. 9.06, godz. 00.45, 3,1 kg, 53 cm.

 

 

Szymon Fejklowicz z Kędzierzyna-Koźla, ur. 8.06, godz. 15.25, 3,7 kg, 59 cm.

 

 

Lena Młot z Kędzierzyna-Koźla, ur. 6.06, godz. 11.05, 3,47 kg, 53 cm.

 

 

Michalina Minch z Lubieszowa, ur. 4.06, godz. 13.20, 3,85 kg, 58 cm.

 

 

Marysia Napiórkowska z Kędzierzyna-Koźla, ur. 5.06, godz. 13.12, 3,29 kg, 52 cm.

 

 

Liliana Kula z Kędzierzyna-Koźla, ur. 5.06, godz. 4.21, 2,6 kg, 53 cm.

 

 

Leon Kołodziejczyk z Kędzierzyna-Koźla, ur. 4.06, godz. 19.55, 3,43 kg, 56 cm.

 

 

Leoś Cyris z Kędzierzyna-Koźla, ur. 4.06, godz. 13.50, 4,05 kg, 59 cm.

 

 

Aleksander Smyczek z Chałupek, ur. 4.06, godz. 12.16, 3,06 kg, 54 cm.

 

 

Daria Wujkowska z Kędzierzyna-Koźla, ur. 3.06, godz. 20.30, 2,8 kg, 52 cm.

 

 

Robert Koch z Ostrożnicy, ur. 3.06, godz. 14.18, 4,52 kg, 62 cm.

 

 

Marcin Jaskóła z Malkowic, ur. 3.06, godz. 13.20, 3,74 kg, 56 cm.

 

 

MAJ 2019

Emilia Lipka ze Zdzieszowic, ur. 31.05, godz. 21.50, 4,52 kg, 56 cm.

 

 

Mieszko Stankowski z Kędzierzyna-Koźla, ur. 31.05, godz. 15.30, 3,15 kg, 51 cm.

 

 

Mieszko Sarzyński z Kędzierzyna-Koźla ur. 29.05, godz. 9.45, 4,05 kg, 57 cm.

 

 

Oliwia Panicz z Kędzierzyna-Koźla, ur. 28.05, godz. 5.40, 3,23 kg, 54 cm.

 

 

Aleksandra Künzer z Maciowakrza, ur. 28.05, godz. 12.21, 3,72 kg, 55 cm.

 

 

Milenka Ruzik z Pawłowiczek, ur. 28.05, godz. 2.45, 4,07 kg, 57 cm.

 

 

Alicja Klonek z Pokrzywnicy, ur. 28.05, godz. 2.35, 3,4 kg, 54 cm.

 

 

Oliwia Kaczmarzyk ze Zdzieszowic, ur. 27.05, godz. 5.45, 3,53 kg, 56 cm.

 

 

Julian Nowak z Gierałtowic ur. 27.05, godz. 5.18, 3,2 kg, 55 cm.

 

 

Maja Flaszka ze Zdzieszowic, ur. 25.05, godz. 21.45, 2,96 kg, 53 cm.

 

 

Stasiu Leśniak z Kędzierzyna-Koźla, ur. 26.05, godz. 6.04, 4,2 kg, 56 cm.

 

 

Józef Gawin z Kędzierzyna-Koźla, ur. 25.05, godz. 13.36, 4,1 kg, 60 cm.

 

 

Herman Wowra z Rozwadzy, ur. 25.05, godz. 4.10, 3,76 kg, 57 cm.

 

 

Jan Leśniewski z Kędzierzyna-Koźla, ur. 23.05, godz. 20.24, 3,55 kg, 51 cm.

 

 

Filip Golly z Zalesia Śląskiego, ur. 23.05, godz. 16.19, 3,2 kg, 56 cm.

 

 

Antonina Pluta z Dziergowic, ur. 23.05, godz. 11.55, 3,46 kg, 51 cm.

 

 

Wiktor Gajda z Sukowic, ur. 22.05, godz. 19.07, 3,55 kg, 51 cm.

 

 

Pola Tomaszewska z Kędzierzyna-Koźla, ur. 22.05, godz. 12.00, 2,88 kg, 51 cm.

 

 

Kalinka Kruk z Kędzierzyna-Koźla, ur. 22.05, godz. 7.27, 3,05 kg, 50 cm.

 

 

Piotr Szczasny z Ucieszkowa, ur. 21.05, godz. 14.45, 3,25 kg, 52 cm.

 

 

Alicja Chrobak z Kędzierzyna-Koźla, ur. 21.05, godz. 13.05, 3,68 kg, 58 cm.

 

 

Antoni Woszko z Kędzierzyna-Koźla, ur. 21.05, godz. 4.50, 4,18 kg, 57 cm.

 

 

Igor Klejn z Kędzierzyna-Koźla, ur. 20.05, godz. 13.00, 3,87 kg, 54 cm.

 

 

Sara Świder z Kietrza, ur. 20.05, godz. 9.35, 3,78 kg, 58 cm.

 

 

Karolina Bednarczyk z Kędzierzyna-Koźla, ur. 19.05, godz. 20.49, 2,33 kg, 48 cm

 

 

Filip Lenczewski z Kędzierzyna-Koźla, ur. 19.05, godz. 2.45, 3,47 kg, 54 cm.

 

 

Martyna Dziaczyszyn z Warszawy ur. 16.05, godz. 13.15, 3,48 kg, 54 cm.

 

 

Filip Wiśniewski z Kędzierzyna-Koźla ur. 16.05, godz. 2.45, 3,1 kg, 51 cm.

 

 

Jakub Ziegler z Większyc ur. 15.05, godz. 23.24, 3,18 kg, 53 cm.

 

 

Oliwia Ozimowska ze Zdzieszowic ur. 13.05, godz. 14.32, 2,28 kg, 47 cm.

 

 

Leon Cichosz z Kędzierzyna-Koźla, ur. 14.05, godz. 15.25, 4,13 kg, 56 cm.

 

 

Maksymilian Szeliga z Kędzierzyna-Koźla, ur. 14.05, godz. 9.06, 3,23 kg, 54 cm.

 

 

Wiktoria Taul z Kędzierzyna-Koźla, ur. 13.05, godz. 16.20, 3,95 kg, 56 cm.

 

 

Jan Fronczek z Kędzierzyna-Koźla, ur. 13.05, godz. 13.00, 3,82 kg, 56 cm.

 

 

Wojtuś Siedlik z Kędzierzyna-Koźla, ur. 13.05, godz. 11.45, 2,83 kg, 52 cm.

 

 

Arkadiusz Wawrzyńczyk z Kotlarni, ur. 13.05, godz. 3.39, 3,68 kg, 58 cm.

 

 

Natalia Braun z Kędzierzyna-Koźla, ur. 12.05, godz. 23.40, 3,72 kg, 52 cm.

 

 

Nela Staśko z Kędzierzyna-Koźla, ur. 12.05, godz. 16.10, 3,81 kg, 54 cm.

 

 

Pawełek Apostel z Kędzierzyna-Koźla, ur. 11.05, godz. 00.20, 3,4 kg, 52 cm.

 

 

Mikołaj Szymański z Kędzierzyna-Koźla, ur. 9.05, godz. 16.32, 4,20 kg, 56 cm.

 

 

Ula Borowicz z Kędzierzyna-Koźla, ur. 9.05, godz. 12.42, 3,1 kg, 52 cm.

 

 

Wiktor Jędrzyca z Rudna, ur. 8.05, godz. 23.25, 3,92 kg, 55 cm.

 

 

Oskar Kaleta z Kędzierzyna-Koźla, ur. 8.05, godz. 14.17, 3,07 kg, 57 cm.

 

 

Samuel Czogała z Borucina, ur. 7.05, godz. 14.53, 3,25 kg, 58 cm.

 

 

Maksymilian Branicki z Raciborza, ur. 7.05, godz. 12.31, 2,92 kg, 53 cm.

 

 

Dawid Kozyra ze Starej Kuźni, ur. 7.05, godz. 5.48, 4,00 kg, 56 cm.

 

 

Julia Niepala z Solarni, ur. 6.05, godz. 19.58, 3,76 kg, 56 cm.

 

 

Paulina Kufel ze Starej Kuźni, ur. 6.05, godz. 8.26, 3,44 kg, 56 cm.

 

 

Marysia Miłek z Kędzierzyna-Koźla, ur. 3.05, godz. 10.35, 2,05 kg, 49 cm.

 

 

Jakub Chałat z Kędzierzyna-Koźla, ur. 3.05, godz. 5.01, 3,66 kg, 55 cm.

 

 

Julka Topór z Raciborza, ur. 2.05, godz. 16.18, 2,73 kg, 53 cm.

 

 

Marcel Niemczyk z Kędzierzyna-Koźla, ur. 1.05, godz. 12.50, 3,72 kg, 55 cm.

 

 

Karol Nieużyła z Roszowickiego Lasu, ur. 1.05, godz. 10.25, 3,34 kg, 53 cm.

 

 

Elena Pazurek z Januszkowic, ur. 1.05, godz. 6.50, 3,28 kg, 55 cm.

 

 

KWIECIEŃ 2019

Agata Kolender z Januszkowic, ur. 30.04, godz. 16.10, 4,42 kg, 62 cm.

 

 

Jagoda Rippel z Kędzierzyna-Koźla, ur. 30.04, godz. 13.05, 3,39 kg, 51 cm.

 

 

Kamil Piotrowski z Jaryszowa,   ur. 30.04, godz. 11.21, 3,42 kg, 55 cm.

 

 

Marysia Bochenek z Błażejowic, ur. 28.04, godz. 23.25, 2,64 kg, 52 cm.

 

 

Franciszek Jona z Kędzierzyna-Koźla, ur. 28.04, godz. 12.52, 4,17 kg, 56 cm.

 

 

Oliver Herdzin z Pokrzywnicy, ur. 28.04, godz. 11.20, 3,77 kg, 56 cm.

 

 

Ala Martyniak z Reńskiej Wsi, ur. 28.04, godz. 6.07, 3,8 kg, 56 cm.

 

 

Alicja Janicka z Kędzierzyna-Koźla, ur. 27.04, godz. 17.05, 3,07 kg, 53 cm.

 

 

Aleksander Wójcik z Kędzierzyna-Koźla, ur. 27.04, godz. 15.32, 3,95 kg, 57 cm.

 

 

Jaś Konieczko z Podlesia, ur. 27.04, godz. 10.47, 3,21 kg, 56 cm.

 

 

Wiktoria Hojdem z Mochowa, ur. 26.04, godz. 16.16, 3,24 kg, 55 cm.

 

 

Igor Martyka z Nysy, ur. 25.04, godz. 14.13, 4,62 kg, 60 cm.

 

 

Nadia Mika z Solarni, ur. 25.04, godz. 13.50, 3,45 kg, 55 cm.

 

 

Kacper Baule z Kędzierzyna-Koźla, ur. 24.04, godz. 22.25, 2,78 kg, 51 cm.

 

 

Martyna Wypchol z Bierawy, ur. 24.04, godz. 14.15, 3,72 kg, 56 cm.

 

 

Wiktoria Bubiak z Bierawy, ur. 24.04, godz. 0.58, 3,02 kg, 54 cm.

 

 

Alicja Makowska ze Zdzieszowic, ur. 23.04, godz. 22.40, 3,31 kg, 54 cm.

 

 

Nikodem Szustka z Kędzierzyna-Koźla, ur. 23.04, godz. 12.35, 2,85 kg, 54 cm.

 

 

Julia Rybeczka z Kozłówki, ur. 23.04, godz. 11.10, 3,86 kg, 64 cm.

 

 

Antonina Wręczycka z Opola, ur. 23.04, godz. 9.55, 2,61 kg, 51 cm.

 

 

Mateusz Baron z Większyc, ur. 22.04, godz. 11.06, 4,05 kg, 56 cm.

 

 

Wojtek Zimny z Dziergowic, ur. 20.04, godz. 6.22, 2,42 kg, 49 cm.

 

 

Maja Urbańczyk z Niezdrowic, ur. 19.04, godz. 21.20, 2,78 kg, 49 cm.