Noworodki 2019

Narodziny dziecka to szczególny moment w życiu każdego rodzica. Cieszymy się, że możemy, choć przez chwilę, uczestniczyć w tych pięknych chwilach, wykonując Waszym pociechom zdjęcia, które następnie ukazują się na łamach "Nowej Gazety Lokalnej". Poniżej prezentujemy noworodki, które przyszły na świat na oddziale ginekologiczno-położniczym kozielskiego szpitala w 2019 roku. Jeżeli mieszkasz w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim a Twoje dziecko urodziło się poza Kędzierzynem-Koźlem i chcesz, żeby jego zdjęcie zostało opublikowane w naszym portalu oraz gazecie, wyślij je na adres [email protected] wraz z danymi oraz telefonem kontaktowym. Zapraszamy też do śledzenia naszego konkursu Bobas Miesiąca. Może to właśnie Twoja pociecha zostanie laureatem naszego plebiscytu i zdobędzie zaszczytny tytuł.

 

Grudzień 2019

Fryderyk Lewandowski z Kędzierzyna-Koźla, ur. 30.12, godz. 12.25, 3,0 kg, 53 cm.

 

 

Cezary Kampa ze Zdzieszowic, ur. 28.12, godz. 22.50, 3,52 kg, 55 cm.

 

 

Laura Szczypiór z Kędzierzyna-Koźla, ur. 28.12, godz. 5.35, 3,68 kg, 52 cm.

 

 

Lena Hadamiec z Kuźni Raciborskiej, ur. 27.12, godz. 13.26, 2,83 kg, 49 cm.

 

 

Szymon Makosz z Witosławic, ur. 26.12, godz. 4.40, 3,48 kg, 53 cm.

 

 

Wiktoria Ledwoch z Trawników, ur. 25.12, godz. 9.27, 3,28 kg, 52 cm.

 

 

Michał Antoniewicz z Kędzierzyna-Koźla, ur. 24.12, godz. 23.18, 2,9 kg, 51 cm.

 

 

Antoni Bogdziewicz z Kędzierzyna-Koźla, ur. 24.12, godz. 3.30, 3,6 kg, 54 cm.

 

 

Oliwia Lewczak z Kędzierzyna-Koźla, ur. 23.12, godz. 12.28, 2,23 kg, 47 cm.

 

 

Szymon Sadlok z Raciborza, ur. 23.12, godz. 8.29, 4,27 kg, 56 cm.

 

 

Kamil Fleischer z Mechnicy, ur. 21.12, godz. 12.12, 3,25 kg, 56 cm.

 

 

Amelia Osuch z Kędzierzyna-Koźla, ur. 21.12, godz. 5.50, 2,71 kg, 54 cm.

 

 

Szymon Pyć z Kędzierzyna-Koźla, ur. 21.12, godz. 2.10, 3,34 kg, 53 cm.

 

 

Leon Sypniewski z Kędzierzyna-Koźla, ur. 20.12, godz. 16.13, 3,68 kg, 55 cm.

 

 

Aurelia Choroba z Rudna, ur. 20.12, godz. 13.00, 3,18 kg, 51 cm.

 

 

Miłosz Pogodała z Kędzierzyna-Koźla, ur. 20.12, godz. 10.42, 3,92 kg, 53 cm.

 

 

Dominik Fiedorczuk z Niemodlina, ur. 20.12, godz. 8.56, 3,61 kg, 55 cm.

 

 

Karolina Ryszkiewicz ze Zdzieszowic, ur. 19.12, godz. 12.20, 3,52 kg, 54 cm.

 

 

Jakub Koziura z Kędzierzyna-Koźla, ur. 19.12, godz. 10.28, 3,5 kg, 54 cm.

 

 

Oliwia Kern z Raszowej, ur. 19.12, godz. 2.29, 3,25 kg, 54 cm.

 

 

Aleksy Skwierczyński z Kędzierzyna-Koźla, ur. 18.12, godz. 18.05, 3,31 kg, 54 cm.

 

 

Tomasz Ketzler z Poborszowa, ur. 18.12, godz. 11.48, 4,36 kg, 56 cm.

 

 

Jakub Pawleta z Krapkowic, ur. 17.12, godz. 10.54, 4,09 kg, 57 cm.

 

 

Zofia Kurzeja z Kędzierzyna-Koźla, ur. 16.12, godz. 16.15, 3,28 kg, 50 cm.

 

 

Karol Bonczek z Kędzierzyna-Koźla, ur. 16.12, godz. 12.48, 4,01 kg, 56 cm.

 

 

 

Julian Krupa ze Starego Koźla, ur. 16.12, godz. 11.19, 3,88 kg, 54 cm.

 

 

Tymon Krupa z Roszowickiego Lasu, ur. 15.12, godz. 10.52, 3,72 kg, 54 cm.

 

 

Kaja Budzan z Kędzierzyna-Koźla, ur. 14.12, godz. 1.42, 3,04 kg, 50 cm.

 

 

Mia Antos z Kędzierzyna-Koźla, ur. 14.12, godz. 0.16, 3,4 kg, 53 cm.

 

 

Marta Bzdyra z Żyrowej, ur. 13.12, godz. 23.20, 3,42 kg, 55 cm.

 

 

Oliwer Gruszka z Bytkowa, ur. 13.12, godz. 20.17, 3,3 kg, 54 cm.

 

 

Łucja Furmankiewicz z Prusinowic, ur. 12.12, godz. 22.12, 3,62 kg, 55 cm.

 

 

Zofia Jarosz z Gogolina, ur. 12.12, godz. 10.54, 2,71 kg, 53 cm.

 

 

Natalia Wrzecion z Kędzierzyna-Koźla, ur. 12.12, godz. 8.40, 3,25 kg, 55 cm.

 

 

Marysia Poszelężna z Kędzierzyna-Koźla, ur. 11.12, godz. 16.15, 3,21 kg, 56 cm.

 

 

Emilia Gilge z Dzielaw, ur. 10.12, godz. 16.35, 3,82 kg, 54 cm.

 

 

Róża Różańska z Kędzierzyna-Koźla, ur. 9.12, godz. 11.26, 5,18 kg, 58 cm.

 

 

Liliana Bolcek z Dobieszowic, ur. 9.12, godz. 8.13, 3,3 kg, 53 cm.

 

 

Dawid Kulig z Kietrza, ur. 9.12, godz. 7.35, 3,04 kg, 50 cm.

 

 

Laura Wojciechowska z Kędzierzyna-Koźla, ur. 6.12, godz. 21.11, 2,58 kg, 49 cm.

 

 

Jagna Jermolińska z Kędzierzyna-Koźla, ur. 6.12, godz. 14.28, 3,18 kg, 54 cm.

 

 

Feliks Ostrowski z Ponięcic, ur. 6.12, godz. 12.39, 3,84 kg, 55 cm.

 

 

Kalina Lamorska z Kędzierzyna-Koźla, ur. 6.12, godz. 7.05, 3,55 kg, 55 cm.

 

 

Szymon Parys z Raciborza, ur. 5.12, godz. 16.55, 3,6 kg, 54 cm.

 

 

Leonie Adamek z Biedrzychowic, ur. 5.12, godz. 7.28, 3,52 kg, 55 cm.

 

 

Antosia Bielańska z Kędzierzyna-Koźla, ur. 3.12, godz. 9.43, 3,9 kg, 56 cm.

 

 

Michał Kolonko ze Zdzieszowic, ur. 2.12, godz. 10.52, 3,96 kg, 57 cm.

 

 

Wiktoria Budyńska z Kędzierzyna-Koźla, ur. 2.12, godz. 4.55, 2,92 kg, 53 cm.

 

 

Aleksandra Budnik z Kędzierzyna-Koźla, ur. 2.12, godz. 3.00, 3,43 kg, 53 cm.

 

 

Julcia Hirsz z Kędzierzyna-Koźla, ur. 1.12, godz. 18.20, 3,96 kg, 58 cm.

 

 

Maja Gac z Trawników, ur. 1.12, godz. 8.23, 4,06 kg, 58 cm.

 

Listopad 2019

Hania Trzaska z Nysy, ur. 30.11, godz. 21.20, 3,03 kg, 53 cm.

 

 

Mateusz Kłosowski z Kędzierzyna-Koźla, ur. 29.11, godz. 17.03, 3,4 kg, 55 cm.

 

 

Ignacy Matuszkiewicz z Kędzierzyna-Koźla, ur. 29.11, godz. 23.32, 3,12 kg, 51 cm.

 

 

Miłosz Syroka z Dobieszowic, ur. 29.11, godz. 3.32, 3,18 kg, 52 cm.

 

 

Olaf Malik z Ortowic, ur. 28.11, godz. 2.10, 3,28 kg, 53 cm.

 

 

Michalina Miśkiewicz z Kędzierzyna-Koźla, ur. 27.11, godz. 23.10, 3,5 kg, 55 cm.

 

 

Oskar Kozubski z Cisku, ur. 27.11, godz. 15.19, 3,5 kg, 51 cm.

 

 

Jerzy Porąbka z Prudnika, ur. 25.11, godz. 12.33, 2,72 kg, 52 cm.

 

 

Zuzanna Pronczyk z Łąk Kozielskich, ur. 25.11, godz. 23.50, 2,83 kg, 51 cm.

 

 

Hania Dzierzok z Polskiej Cerekwi, ur. 23.11, godz. 15.35, 2,8 kg, 50 cm.

 

 

Alicja Zajączkowska z Gogolina, ur. 23.11, godz. 12.42, 3,52 kg, 55 cm.

 

 

Aron Mika z Kuźni Raciborskiej, ur. 23.11, godz. 3.35, 3,40 kg, 52 cm.

 

 

Liliana Izaak z Kędzierzyna-Koźla, ur. 23.11, godz. 5.50, 2,7 kg, 54 cm.

 

 

Alan Gross z Kędzierzyna-Koźla, ur. 22.11, godz. 19.48, 4,10 kg, 61 cm.

 

 

Liliana Solowska ze Steblowa, ur. 22.11, godz. 14.16, 3,33 kg, 52 cm.

 

 

Maksymilian Dygnos z Naczysławek, ur. 21.11, godz. 14.27, 1,7 kg, 48 cm.

 

 

Maja Gielar z Kędzierzyna-Koźla, ur. 21.11, godz. 12.57, 3,03 kg, 55 cm.

 

 

Nicola Kurowska z Kędzierzyna-Koźla, ur. 20.11, godz. 13.56, 3,14 kg, 55 cm.

 

 

Mikołaj Doliński z Polskiej Cerekwi, ur. 20.11, godz. 13.50, 4,33 kg, 57 cm.

 

 

Aleksander Kobylański z Kędzierzyna-Koźla, ur. 19.11, godz. 4.47, 3,45 kg, 51 cm.

 

 

Damian Smiech z Kózek, ur. 18.11, godz. 13.14, 3,05 kg, 52 cm.

 

 

Franciszek Niewiadomski z Leśnicy, ur. 18.11, godz. 12.15, 4,26 kg, 57 cm.

 

 

Kaja Kabat z Tłustomostów, ur. 17.11, godz. 16.08, 2,98 kg, 51 cm.

 

 

Nikodem Wysz z Bogdanowic, ur. 17.11, godz. 11.44, 4,05 kg, 56 cm.

 

 

Wiktor Zaręba z Kietrza, ur. 17.11, godz. 8.51, 3,78 kg, 53 cm.

 

 

Hania Faryna z Kędzierzyna-Koźla, ur. 17.11, godz. 1.42, 3,04 kg, 56 cm.

 

 

Kamil Finowski z Kędzierzyna-Koźla, ur. 16.11, godz. 20.42, 3,95 kg, 56 cm.

 

 

Maja Złotoś z Siedlisk, ur. 16.11, godz. 12.47, 2,7 kg, 51 cm.

 

 

Paulina Gediga z Dziergowic, ur. 16.11, godz. 00.25, 3,14 kg, 55 cm.

 

 

Rodrigo Majewski z Kędzierzyna-Koźla, ur. 15.11, godz. 19.53, 3,05 kg, 53 cm.

 

 

Franek Okieński z Kędzierzyna-Koźla, ur. 15.11, godz. 13.30, 3,17 kg, 53 cm.

 

 

Maja Mielnik z Kędzierzyna-Koźla, ur. 14.11, godz. 20.35, 3,21 kg, 49 cm.

 

 

Antoni Szczęsny z Kędzierzyna-Koźla, ur. 14.11, godz. 14.57, 3,65 kg, 55 cm.

 

 

Oliwia Wiesiołek z Większyc, ur. 13.11, godz. 13.24, 2,57 kg, 51 cm.

 

 

Emilia Bąk z Kędzierzyna-Koźla, ur. 13.11, godz. 11.49, 3,34 kg, 55 cm.

 

 

Wojtuś Matuszek z Kędzierzyna-Koźla, ur. 13.11, godz. 11.13, 3,14 kg, 55 cm.

 

 

Mateusz Gisza z Borzysławic, ur. 12.11, godz. 18.45, 2,91 kg, 54 cm.

 

 

Zuzia Paus z Kędzierzyna-Koźla, ur. 12.11, godz. 10.25, 3,01 kg, 54 cm.

 

 

Sara Cioś z Kędzierzyna-Koźla, ur. 11.11, godz. 9.41, 2,18 kg, 49 cm.

 

 

Lena Cioś z Kędzierzyna-Koźla, ur. 11.11, godz. 9.40, 2,3 kg, 47 cm.

 

 

Mieszko Mamczur z Głubczyc, ur. 10.11, godz. 10.47, 3,24 kg, 56 cm.

 

 

Zosia Kulpok z Krępnej, ur. 10.11, godz. 9.23, 3,01 kg, 49 cm.

 

 

Zuzia Zamborska z Kobylic, ur. 8.11, godz. 12.25, 3,96 kg, 60 cm.

 

 

Karolina Czeczik z Kędzierzyna-Koźla, ur. 7.11, godz. 11.23, 3,02 kg, 52 cm.

 

 

Natalia Barton z Łanów, ur. 7.11, godz. 7.19, 4,23 kg, 59 cm.

 

 

Laura Geller z Krzanowic, ur. 6.11, godz. 14.12, 3,17 kg, 52 cm.

 

 

Wiktor Tokarz z Baborowa,  ur. 4.11, godz. 16.50, 2,87 kg, 50 cm.

 

 

Szymon Cichoń z Chróstów, ur. 4.11, godz. 8.40, 3,91 kg, 55 cm.

 

 

Szymon Pilich z Ligoty Książęcej, ur. 3.11, godz. 16.56, 3,51 kg, 56 cm.

 

 

Maja Mikolasch z Ortowic, ur. 3.11, godz. 10.11, 2,98 kg, 51 cm.

 

 

Nikola Kupiec z Kędzierzyna-Koźla, ur. 3.11, godz. 6.38, 2,44 kg, 49 cm.

 

 

Lena Jagła z Łężec, ur. 3.11, godz. 11.37, 2,52 kg, 49 cm.

 

 

Wanda Drozd z Kędzierzyna-Koźla, ur. 2.11, godz. 8.58, 3,76 kg, 55 cm.

 

 

Gniewosz Pela z Łącznik, ur. 1.11, godz. 21.36, 3,64 kg, 55 cm.

 

 

Nadia Flajszer z Zalesia Śląskiego, ur. 1.11, godz. 13.55, 3,84 kg, 56 cm.

 

 

Mia Mierzejewska z Kędzierzyna-Koźla, ur. 1.11, godz. 11.40, 3,31 kg, 51 cm.

 

 

Ewelina Kluger z Dziećmarowa, ur. 1.11, godz. 0.25, 3,6 kg, 56 cm.

 

 

Październik 2019

Eliza Golczyk z Ucieszkowa, ur. 31.10, godz. 14.58, 2,92 kg, 50 cm.

 

 

Hania Sajdak z Kędzierzyna-Koźla, ur. 31.10, godz. 12.37, 3,35 kg, 53 cm.

 

 

Florian Komorek z Pawłowiczek, ur. 31.10, godz. 11.55, 4,17 kg, 57 cm.

 

 

Emilia Dylska z Naczęsławic, ur. 30.10, godz. 13.05, 3,15 kg, 56 cm.

 

 

Hania Królewska z Paczkowa, ur. 29.10, godz. 16.52, 2,9 kg, 51 cm.

 

 

Franciszek Szewior z Cisku, ur. 28.10, godz. 12.36, 3,87 kg, 54 cm.

 

 

Hania Niesobska z Kędzierzyna-Koźla, ur. 27.10, godz. 13.15, 3,65 kg, 52 cm.

 

 

Franciszek Król z Kędzierzyna-Koźla, ur. 27.10, godz. 10.51, 3,25 kg, 52 cm.

 

 

Liliana Rudek z Długomiłowic, ur. 27.10, godz. 6.05, 3,5 kg, 58 cm.

 

 

Igor Runka z Kędzierzyna-Koźla, ur. 26.10, godz. 12.30, 3,38 kg, 54 cm.

 

 

Jan Błoszenko z Racławic Śląskich, ur. 23.10, godz. 10.59, 3,65 kg, 54 cm.

 

 

Michael Piechula z Roszowic, ur. 22.10, godz. 14.13, 3,48 kg, 58 cm.

 

 

Emil Kansy z Lubieszowa, ur. 19.10, godz. 20.45, 2,96 kg, 53 cm.

 

 

Filip Stania z Podlesia, ur. 18.10, godz. 17.27, 3,8 kg, 60 cm.

 

 

 Jenny Podilnyk ze Zdzieszowic, ur. 17.10, godz. 11.09, 3,39 kg, 53 cm.

 

 

Wojtek Bylicki z Kędzierzyna-Koźla, ur. 17.10, godz. 10.10, 4,0 kg, 57 cm.

 

 

Nikodem Wawrzynek z Jaborowic, ur. 17.10, godz. 4.35, 3,65 kg, 53 cm.

 

 

Marcel Białoskórski z Kędzierzyna-Koźla, ur. 16.10, godz. 17.50, 3,19 kg, 52 cm.

 

 

Pola Kulpok z Kędzierzyna-Koźla, ur. 16.10, godz. 18.37, 3,46 kg, 54 cm.

 

 

Zuzia Gładysz z Kędzierzyna-Koźla, ur. 16.10, godz. 3.35, 3,2 kg, 51 cm.

 

 

Sofija Kliatska z Kędzierzyna-Koźla, ur. 14.10, godz. 15.25, 3,02 kg, 31 cm.

 

 

Stanisław Kucharski z Polskiej Cerekwi, ur. 14.10, godz. 9.07, 2,86 kg, 52 cm.

 

 

Jacek Kolender z Raszowej, ur. 13.10, godz. 13.35, 3,89 kg, 56 cm.

 

 

Adrian Gaszi-Chumachenko z Kędzierzyna-Koźla, ur. 13.10, godz. 12.41, 2,22 kg, 48 cm.

 

 

Latiana Rubańska z Kędzierzyna-Koźla, ur. 11.10, godz. 19.52, 2,54 kg, 50 cm.

 

 

Maja Feliksiak z Biedrzychowic, ur. 11.10, godz. 16.45, 2,98 kg, 51 cm.

 

 

Matylda Skoczylas z Koźla Rogów, ur. 10.10, godz. 11.43, 3,9 kg, 54 cm.

 

 

Ksawery Biernat z Kędzierzyna-Koźla, ur. 9.10, godz. 12.12, 3,18 kg, 52 cm.

 

 

Lilianna Kosoń z Kędzierzyna-Koźla, ur. ur. 9.10, godz. 10.05, 3,82 kg, 55 cm.

 

 

Nikodem Bordak z Krapkowic, ur. 8.10, godz. 14.28, 3,08 kg, 53 cm.

 

 

Lena Koziarska z Kędzierzyna-Koźla, ur. 8.10, godz. 11.14, 3,52 kg, 53 cm.

 

 

Martynka Rams z Krępnej, ur. 7.10, godz. 8.00, 3,15 kg, 50 cm.

 

 

Ignacy Przybyła z Kędzierzyna-Koźla, ur. 6.10, godz. 13.19, 2,6 kg, 48 cm.

 

 

Henryk Kałwa z Baborowa, ur. 5.10, godz. 17.41, 3,96 kg, 58 cm.

 

 

Antoś Chorzewski z Kędzierzyna-Koźla, ur. 5.10, godz. 14.12, 2,75 kg, 51 cm.

 

 

Aleksander Eszyk z Łężec, ur. 4.10, godz. 9.37, 3,54 kg, 54 cm.

 

 

Maksymilian Eszyk z Łężec, ur. 4.10, godz. 9.36, 3,12 kg, 50 cm.

 

 

Lena Mitura z Kędzierzyna-Koźla, ur. 6.10, godz. 10.19, 3,6 kg, 56 cm.

 

 

Maja Wantuła z Kędzierzyna-Koźla, ur. 5.10, godz. 4.08, 3,24 kg, 55 cm.

 

 

Antoni Treffon z Pawłowiczek, ur. 4.10, godz. 16.48, 3,3 kg, 51 cm.

 

 

Franek Szewców z Kędzierzyna-Koźla, ur. 4.10, godz. 13.35, 3,8 kg, 56 cm.

 

 

Anita Sochaj z Kędzierzyna-Koźla, ur. 4.10, godz. 13.34, 3,9 kg, 56 cm.

 

 

Wojtek Troskowski z Kędzierzyna-Koźla, ur. 4.10, godz. 4.12, 3,1 kg, 53 cm.

 

 

Zuzia Kajm z Ciężkowic, ur. 4.10, godz. 8.04, 3,51 kg, 54 cm.

 

 

Maja Rekus z Dzielaw, ur. 4.10, godz. 2.23, 3,81 kg, 56 cm.

 

 

Malwina Zachwey z Piotrowic Wielkich, ur. 3.10, godz. 20.47, 3,22 kg, 53 cm.

 

 

Melania Sypniewska z Błażejowic, ur. 3.10, godz. 14.30, 3,02 kg, 55 cm.

 

 

Antoś Solak z Ostrożnicy, ur. 3.10, godz. 8.50, 4,04 kg, 59 cm.

 

 

Jessica Stefaniak z Polskiej Cerekwi, ur. 3.10, godz. 6.40, 2,48 kg, 48 cm.

 

 

Kamil Peter z Kędzierzyna-Koźla, ur. 1.10, godz. 15.07, 3,07 kg, 52 cm.

 

 

Maja Świercz z Grabówki, ur. 1.10, godz. 1.42, 3,46 kg, 53 cm.

 

 

Wrzesień 2019

Maksymilian Nowak z Kędzierzyna-Koźla, ur. 30.09, godz. 16.59, 4,0 kg, 59 cm.

 

 

Leon Hałas z Roszowickiego Lasu, ur. 30.09, godz. 14.29, 3,5 kg, 54 cm.

 

 

Hanna Krupa z Brzeziec, ur. 30.09, godz. 13.55, 3,18 kg, 54 cm.

 

 

Milena Sokołowska z Kędzierzyna-Koźla, ur. 30.09, godz. 12.55, 3,46 kg, 55 cm.

 

 

Kacper Żyła z Kędzierzyna-Koźla, ur. 30.09, godz. 11.55, 3,37 kg, 54 cm.

 

 

Karolina Szenajch z Kędzierzyna-Koźla, ur. 29.09, godz. 22.52, 3,22 kg, 52 cm.

 

 

Paweł Weiser z Kędzierzyna-Koźla, ur. 29.09, godz. 20.04, 2,6 kg, 47 cm.

 

 

Jan Słota z Kędzierzyna-Koźla, ur. 29.09, godz. 14.44, 4,05 kg, 52 cm.

 

 

Tymon Kucharski ze Zdzieszowic, ur. 29.09, godz. 9.42, 3,92 kg, 56 cm.

 

 

Laura Malec z Kędzierzyna-Koźla, ur. 28.09, godz.6.25, 2,8 kg, 51 cm.

 

 

Łukasz Łasut z Kędzierzyna-Koźla, ur. 28.09, godz.1.40, 3,36 kg, 56 cm.

 

 

Hania Marzotko z Ostrożnicy, ur. 27.09, godz.21.42, 3,88 kg, 55 cm.

 

 

Bruno Drost z Kędzierzyna-Koźla, ur. 27.09, godz.20.18, 3,81 kg, 56 cm.

 

 

Oliwia Burzyńska ze Zdzieszowic, ur. 27.09, godz.20.15, 3,28 kg, 51 cm.

 

 

Kacper Rossa z Łężec, ur. 27.09, godz.19.40, 2,77 kg, 50 cm.

 

 

Oliwia Erfurt z Roszowickiego Lasu, ur. 27.09, godz. 9.30, 3,04 kg, 54 cm.

 

 

Kamil Rygol z Cisku, ur. 25.09, godz. 18.40, 3,5 kg, 62 cm.

 

 

Malwina Jagła z Reńskiej Wsi, ur. 24.09, godz. 19.41, 3,98 kg, 57 cm.

 

 

Maja Łobos z Kietrza, ur. 24.09, godz. 17.05, 3,28 kg, 54 cm.

 

 

Jerzy Seuchter z Kędzierzyna-Koźla, ur. 24.09, godz. 2.46, 4,32 kg, 62 cm.

 

 

Zuzia Konik z Kędzierzyna-Koźla, ur. 23.09, godz. 14.47, 2,8 kg, 51 cm.

 

 

Eliza Buszkiewicz z Kędzierzyna-Koźla, ur. 23.09, godz. 12.43, 2,86 kg, 50 cm.

 

 

Michał Błaszko z Kędzierzyna-Koźla, ur. 23.09, godz. 1.44, 3,41 kg, 54 cm.

 

 

Mikołaj Sabura z Kędzierzyna-Koźla, ur. 23.09, godz. 1.02, 4,27 kg, 57 cm.

 

 

Karol Celi z Kędzierzyna-Koźla, ur. 22.09, godz. 11.15, 2,76 kg, 50 cm.

 

 

Olivier Jasny z Roszowickiego Lasu, ur. 21.09, godz. 8.28, 3,1 kg, 56 cm. 

 

 

Jakub Wyspiański z Bierawy, ur. 20.09, godz. 21.23, 4,17 kg, 57 cm.

 

 

Karol Dobryński z Kobylic, ur. 20.09, godz. 14.30, 3,61 kg, 55 cm.

 

 

Eliza Jajuga ze Zdzieszowic, ur. 19.09, godz. 18.41, 3,29 kg, 53 cm. 

 

 

Wiktor Mikołajczyk z Raciborza, ur. 19.09, godz. 17.32, 3,39 kg, 54 cm.

 

 

Borys Kubiec z Kędzierzyna-Koźla, ur. 18.09, godz. 16.00, 3,98 kg, 56 cm.

 

 

Igor Furman z Pilszcza, ur. 18.09, godz. 15.00, 3,65 kg, 54 cm.

 

 

Natan Sojka z Polskiej Cerekwi, ur. 18.09, godz. 9.00, 3,17 kg, 54 cm.

 

 

Alan Turosz z Paczkowa, ur. 17.09, godz. 17.22, 2,73 kg, 52 cm.

 

 

Jurij Tylypun z Kędzierzyna-Koźla, ur. 17.09, godz. 15.55, 4,23 kg, 56 cm.

 

 

Tola Kiełt z Kędzierzyna-Koźla, ur. 16.09, godz. 4.47, 4,51 kg, 58 cm.

 

 

Dariusz Michalski z Kędzierzyna-Koźla, ur. 14.09, godz. 12.00, 3,47 kg, 52 cm.

 

 

Alicja Pańczyk z Grzegorzowic, ur. 12.09, godz. 13.45, 3,67 kg, 55 cm.

 

 

Nataniel Kowalski z Kędzierzyna-Koźla, ur. 12.09, godz. 11.35, 3,76 kg, 54 cm.

 

 

Michalina Ciupka z Kędzierzyna-Koźla, ur. 12.09, godz. 6.43, 3,62 kg, 55 cm.

 

 

Zuzanna Lizoń z Pilszcza, ur. 11.09, godz. 13.58, 3,85 kg, 57 cm.

 

 

Antoś Koszela z Zakrzowa, ur. 10.09, godz. 6.22, 3,41 kg, 56 cm.

 

 

Leon Garbaciok z Raszowej, ur. 9.09, godz. 9.38, 3,17 kg, 54 cm.

 

 

Borys Pawłusiów z Kędzierzyna-Koźla, ur. 8.09, godz. 19.21, 3,9 kg, 56 cm.

 

 

Oliwier Kaftan z Kędzierzyna-Koźla, ur. 8.09, godz. 11.32, 3,45 kg, 55 cm.

 

 

Klara Witkowska z Kędzierzyna-Koźla, ur. 8.09, godz. 10.14, 2,9 kg, 54 cm.

 

 

Zosia Olbrych z Zalesia Śląskiego, ur. 6.09, godz. 11.20, 3,87 kg, 53 cm.

 

 

Bruno Kandziora z Zalesia Śląskiego, ur. 6.09, godz. 12.39, 3,71 kg, 55 cm.

 

 

Karol Meinel z Kędzierzyna-Koźla, ur. 6.09, godz. 2.20, 3,91 kg, 56 cm.

 

 

Leon Kuźnik z Kędzierzyna-Koźla, ur. 5.09, godz. 9.37, 2,62 kg, 50 cm.

 

 

Szymon Szynol z Landzmierza, ur. 4.09, godz. 17.40, 3,47 kg, 59 cm.

 

 

Łucja Orzechowska z Solarni, ur. 4.09, godz. 14.07, 3,55 kg, 54 cm.

 

 

Mikołaj Fedyszyn z Kędzierzyna-Koźla, ur. 4.09, godz. 11.41, 3,82 kg, 55 cm.

 

 

Piotr Raczkowski z Większyc, ur. 4.09, godz. 8.14, 3,23 kg, 53 cm.

 

 

Julia Flak z Kędzierzyna-Koźla, ur. 3.09, godz. 17.50, 3,38 kg, 54 cm.

 

 

Zuzia Mysłek z Kędzierzyna-Koźla ur. 3.09, godz. 13.04, 3,03 kg, 53 cm.

 

 

Zosia Chyłek z Kędzierzyna-Koźla ur. 2.09, godz. 13.10, 3,08 kg, 55 cm.

 

 

Jagoda Szewczyk z Kędzierzyna-Koźla ur. 2.09, godz. 11.23, 3,11 kg, 53 cm.

 

 

Michał Zdon z Kędzierzyna-Koźla ur. 2.09, godz. 4.40, 2,95 kg, 52 cm.

 

 

Sierpień 2019

Dominik Otwinowski z Kędzierzyna-Koźla, ur. 31.08, godz. 6.35, 2,62 kg, 50 cm.

 

 

Oliwia Barton z Twardawy, ur. 30.08, godz. 18.04, 3,0 kg, 52 cm.

 

 

Marysia Wójcicka z Lisięcic, ur. 28.08, godz. 12.56, 2,9 kg, 52 cm.

 

 

Bartosz Siodlaczek z Pokrzywnicy, ur. 27.08, godz. 7.35, 3,75 kg, 54 cm.

 

 

Sara Masłowska-Broda z Kędzierzyna-Koźla, ur. 26.08, godz. 12.30, 3,96 kg, 57 cm.

 

 

Oliwia Surow z Kędzierzyna-Koźla, ur. 26.08, godz. 3.15, 3,38 kg, 54 cm.

 

 

Iliana Klimas z Raszowej, ur. 25.08, godz. 1.50, 3,01 kg, 53 cm.

 

 

Antek Urbanek z Roszowickiego Lasu, ur. 25.08, godz. 0.19, 3,41 kg, 50 cm.

 

 

Paweł Janik z Radziejowa, ur. 23.08, godz. 8.45, 4,62 kg, 60 cm.

 

 

Michael Bieniasz z Ucieszkowa, ur. 22.08, godz. 6.08, 4,28 kg, 59 cm.

 

 

Amanda Kusińska z Kędzierzyna-Koźla, ur. 21.08, godz. 12.23, 3,03 kg, 53 cm.

 

 

Lena Vogel z Kędzierzyna-Koźla, ur. 21.08, godz. 9.56, 2,46 kg, 50 cm.

 

 

Ania Szatkowska z Żyrowej ur. 21.08, godz. 8.26, 3,16 kg, 51 cm.

 

 

Julia Ćwilichowska z Kędzierzyna-Koźla, ur. 20.08, godz. 14.45, 2,75 kg, 51 cm.

 

 

Magdalena Olbrych z Dziergowic ur. 20.08, godz. 13.13, 3,07 kg, 53 cm.

 

 

Filip Bartoń z Biedrzychowic, ur. 19.08, godz. 8.27, 3,75 kg, 57 cm.

 

 

Laura Drozda z Kędzierzyna-Koźla, ur. 17.08, godz. 14.52, 3,26 kg, 52 cm.

 

 

Sebastian Gajda z Głogówka, ur. 17.08, godz. 11.39, 3,17 kg, 51 cm.

 

 

Maksymilian Proba ze Starego Koźla, ur. 17.08, godz. 10.22, 3,85 kg, 55 cm.

 

 

Aleksander Lokocz z Kędzierzyna-Koźla, ur. 17.08, godz. 8.41, 4,11 kg, 59 cm.

 

 

Marta Skarzyńska z Kędzierzyna-Koźla, ur. 17.08, godz. 0.30, 3,16 kg, 53 cm.

 

 

Helena Koj z Reńskiej Wsi, ur. 16.08, godz. 13.25, 3,54 kg, 52 cm.

 

 

Oliwia Białas z Walców, ur. 16.08, godz. 10.52, 4,5 kg, 61 cm.

 

 

Julia Smolarek z Krapkowic, ur. 16.08, godz. 9.03, 2,94 kg, 53 cm.

 

 

Marcelina Andrzejewska z Gnojna ur. 14.08, godz. 22.35, 3,57 kg, 53 cm.

 

 

Wiktoria Ostrowska z Kędzierzyna-Koźla ur. 14.08, godz. 12.57, 2,7 kg, 50 cm.

 

 

Kinga Kuszka z Kędzierzyna-Koźla ur. 14.08, godz. 10.40, 3,27 kg, 53 cm.

 

Zuzanna Miśko z Kędzierzyna-Koźla, ur. 13.08, godz. 7.37, 3,9 kg, 53 cm.

 

 

Amelia Niewiadomska z Łężec, ur. 12.08, godz. 9.49, 3,24 kg, 53 cm.

 

 

Agata Laskowska z Kędzierzyna-Koźla, ur. 11.08, godz. 18.35, 2,9 kg, 47 cm.

 

 

Kacper Małolepszy z Kędzierzyna-Koźla ur. 10.08, godz. 11.20, 4,21 kg, 57 cm.

 

 

Alicja Gach z Januszkowic ur. 10.08, godz. 8.20, 4,26 kg, 58 cm.

 

 

Karol Kamecki z Kędzierzyna-Koźla, ur. 9.08, godz. 11.50, 3,6 kg, 57 cm.

 

 

Aron Jasik z Brożec, ur. 9.08, godz. 4.15, 4,15 kg, 59 cm.

 

 

Hania Szczuka z Raciborza, ur. 8.08, godz. 17.15, 4,04 kg, 57 cm.

 

 

Zosia Hanisz z Raciborza, ur. 8.08, godz. 14.44, 2,95 kg, 56 cm.

 

 

Jan Cwalin z Gierałtowic, ur. 8.08, godz. 10.34, 3,91 kg, 52 cm.

 

 

Szymon Żak z Kędzierzyna-Koźla, ur. 7.08, godz. 1.12, 2,98 kg, 54 cm.

 

 

Kuba Jońca z Kędzierzyna-Koźla, ur. 5.08, godz. 4.38, 2,46 kg, 50 cm.

 

 

Radek Jońca z Kędzierzyna-Koźla, ur. 5.08, godz. 4.37, 2,16 kg, 50 cm.

 

 

Adaś Wyrobek z Kędzierzyna-Koźla ur. 7.08, godz. 10.58, 3,54 kg, 56 cm.

 

 

Jagoda Redel z Głubczyc ur. 6.08, godz. 20.33, 3,33 kg, 54 cm.

 

 

Aleksander Wieja z Kędzierzyna-Koźla ur. 6.08, godz. 16.10, 3,37 kg, 53 cm.

 

 

Zuzanna Rassek z Lubieszowa, ur. 6.08, godz. 12.10, 3,2 kg, 57 cm.

 

 

Patrycja Hómin z Głogówka, ur. 6.08, godz. 10.50, 3,33 kg, 52 cm.

 

 

Liliana Wawrzyc z Kędzierzyna-Koźla, ur. 6.08, godz. 9.05, 2,9 kg, 52 cm.

 

 

Samantha Morcinek z Roszowickiego Lasu, ur. 6.08, godz. 7.45, 3,26 kg, 54 cm.

 

 

Norbert Firuta Kędzierzyna-Koźla, ur. 6.08, godz. 3.15, 3,35 kg, 55 cm.

 

 

Adaś Szczepański z Kędzierzyna-Koźla, ur. 5.08, godz. 13.22, 3,34 kg, 54 cm.

 

 

Amelia Kidziak z Grudyni Małej, ur. 5.08, godz. 8.04, 3,15 kg, 57 cm.

 

 

Marta Waćkowska Kędzierzyna-Koźla, ur. 4.08, godz. 22.25, 3,75 kg, 55 cm.

 

 

Paweł Rum Kędzierzyna-Koźla, ur. 4.08, godz. 10.35, 3,97 kg, 55 cm.

 

 

Fabian Szerner z Baborowa, ur. 4.08, godz. 5.38, 3,35 kg, 54 cm.

 

 

Damian Schmidtko z Ostrożnicy, ur. 3.08, godz. 00.01, 3,69 kg, 54 cm.

 

 

Aleksander Kuteń z Grobnik, ur. 2.08, godz. 13.40, 3,36 kg, 56 cm.

 

 

Michał Jabłoński z Kędzierzyna-Koźla, ur. 2.08, godz. 1.00, 3,93 kg, 56 cm.

 

 

Szymon Ziegler z Borucina, ur. 1.08, godz. 17.05, 4,02 kg, 57 cm.

 

 

Zuzia Gwioździk z Kędzierzyna-Koźla ur. 1.08, godz. 9.26, 3,15 kg, 54 cm.

 

 

Maja Stokłosa z Kobylic ur. 1.08, godz. 5.30, 3,5 kg, 53 cm.

 

 

Lipiec 2019

Anna Cichoń z Naczęsławic ur. 30.07, godz. 19.40, 3,54 kg, 52 cm.

 

 

Hania Karniewska z Baborowa, ur. 29.07, godz. 19.02, 3,75 kg, 56 cm.

 

 

Krzyś Pacek z Kędzierzyna-Koźla, ur. 29.07, godz. 14.50, 3,84 kg, 58 cm.

 

 

Olek Skowronek z Głubczyc, ur. 29.07, godz. 9.45, 3,1 kg, 55 cm.

 

 

Marcin Cholewa z Jaryszowa, ur. 28.07, godz. 9.30, 3,85 kg, 52 cm.

 

 

Zosia Taranek z Pajęczna, ur. 28.07, godz. 01.50, 3,56 kg, 55 cm.

 

 

Igor Hanyak ze Zdzieszowic, ur. 27.07, godz. 2.40, 3,94 kg, 58 cm.

 

 

 Krzysztof Kusienicki z Kędzierzyna-Koźla, ur. 26.07, godz. 17.35, 4,04 kg, 55 cm.

 

 

Tymek Wierzbicki z Kędzierzyna-Koźla, ur. 27.07, godz. 11.07, 3,78 kg, 59 cm.

 

 

Antoni Frączek z Głubczyc, ur. 22.07, godz. 9.18, 3,08 kg, 54 cm.

 

 

Klaudia Knapik z Kędzierzyna-Koźla, ur. 26.07, godz. 13.13, 3,52 kg, 55 cm.

 

 

Maja Lubasińska z Gogolina, ur. 25.07, godz. 13.24, 2,65 kg, 53 cm.

 

 

Nadin Piechula z Landzmierza, ur. 24.07, godz. 17.28, 3,9 kg, 59 cm.

 

 

Paulina Zapotoczna z Głubczyc, ur. 24.07, godz. 12.13, 3,3 kg, 55 cm.

 

 

Michalina Mazurkiewicz z Kędzierzyna-Koźla, ur. 23.07, godz. 15.51, 3,0 kg, 50 cm.

 

 

Oktawian Krzyszczak z Kędzierzyna-Koźla, ur. 23.07, godz. 13.48, 3,28 kg, 52 cm.

 

 

Olivier Polok z Naczysławek, ur. 23.07, godz. 3.35, 3,23 kg, 52 cm.

 

 

Zosia Ogaza z Zimnej Wódki, ur. 22.07, godz. 9.25, 3,16 kg, 54 cm.

 

 

Klara Matuszewska z Większyc, ur. 22.07, godz. 4.55, 3,7 kg, 56 cm.

 

 

Szymon Urbiczek z Długomiłowic ur. 22.07, godz. 1.55, 3,23 kg, 53 cm.

 

 

Marcel Humeniuk z Kędzierzyna-Koźla, ur. 21.07, godz. 19.40, 3,0 kg, 53 cm.

 

 

Tymoteusz Szydłowski z Łan, ur. 21.07, godz. 16.57, 3,5 kg, 58 cm.

 

 

Przemysław Kryń z Bierawy ur. 21.07, godz. 15.30, 3,7 kg, 56 cm. przemyslaw-kryn.JPG

 

 

Lena Kiermaszek z Gierałtowic ur. 19.07, godz. 17.00, 3,25 kg, 53 cm.

 

 

Leon Wiktor z Radziejowa, ur. 21.07, godz. 8.55, 3,1 kg, 53 cm.

 

 

Maja Flegier z Głubczyc, ur. 20.07, godz. 13.34, 3,12 kg, 54 cm.

 

 

Oskar Mirga z Krapkowic, ur. 20.07, godz. 9.27, 3,32 kg, 52 cm.

 

 

Gabrysia Szydłowska z Czerwonkowa, ur. 19.07, godz. 9.20, 3,37 kg, 53 cm.

 

 

Aleksandra Banach z Kędzierzyna-Koźla, ur. 19.07, godz. 6.55, 2,75 kg, 52 cm.

 

 

Zuzia Tomaszewska z Kędzierzyna-Koźla, ur. 18.07, godz. 21.25, 3,2 kg, 54 cm.

 

 

Jakub Koza z Raciborza, ur. 18.07, godz. 14.50, 3,91 kg, 59 cm.

 

 

Krzyś Kowalewski z Cisowej, ur. 17.07, godz. 3.45, 3,03 kg, 49 cm.

 

 

Władysław Mazurkiewicz z Głębocka, ur. 16.07, godz. 17.04, 3,26 kg, 56 cm.

 

 

Fabian Szeląg z Otmuchowa, ur. 16.07, godz. 12.34, 3,42 kg, 55 cm.

 

 

Natan Stańczak z Głubczyc, ur. 16.07, godz. 10.45, 4,2 kg, 62 cm.

 

 

Maciej Niszczy z Kędzierzyna-Koźla, ur. 15.07, godz. 11.50, 3,26 kg, 58 cm.

 

 

Piotruś Niedbalski z Kędzierzyna-Koźla, ur. 15.07, godz. 10.05, 4,0 kg, 58 cm.

 

 

Jagoda Kulpa z Kędzierzyna-Koźla, ur. 14.07, godz. 19.40, 3,66 kg, 56 cm.

 

 

Stanisław Banaś z Dzielowa, ur. 13.07, godz. 9.49, 2,86 kg, 51 cm.

 

 

Marcel Sikorski z Ziębic, ur. 10.07, godz. 16.35, 3,78 kg, 55 cm.

 

 

Łukasz Ksoll z Grudyni Wielkiej, ur. 12.07, godz. 14.29, 3,37 kg, 56 cm.

 

 

Miłosz Franciszkiewicz z Kędzierzyna-Koźla, ur. 12.07, godz. 6.55, 3,02 kg, 54 cm.

 

 

Tomasz Kubisz z Paczkowa, ur. 11.07, godz. 13.12, 3,04 kg, 52 cm.

 

 

Szymon Knop z Kędzierzyna-Koźla, ur. 10.07, godz. 2.55, 3,78 kg, 57 cm.

 

 

Jasiu Sumik z Baborowa, ur. 9.07, godz. 20.09, 3,45 kg, 52 cm.

 

 

Seweryn Kanzner z Polskiej Cerekwi, ur. 8.07, godz. 11.05, 3,61 kg, 54 cm.

 

 

Jakub Lizoń z Kietrza, ur. 7.07, godz. 16.20, 3,24 kg, 52 cm.

 

 

Julia Kucio z Siedlec, ur. 7.07, godz. 9.44, 3,99 kg, 53 cm.

 

 

Franek Herman z Ortowic, ur. 7.07, godz. 9.08, 4,55 kg, 58 cm.

 

 

Fabian Depta z Kędzierzyna-Koźla, ur. 6.07, godz. 9.30, 3,18 kg, 50 cm.

 

 

Marcel Płoszczyca z Naczysławek, ur. 6.07, godz. 5.20, 3,68 kg, 58 cm.

 

 

Oskar Lechoszest z Kietrza, ur. 6.07, godz. 1.20, 3,08 kg, 58 cm.

 

 

Tomasz Stanusz ze Zdzieszowic, ur. 5.07, godz. 8.35, 3,84 kg, 56 cm.

 

 

Emilia Kandziora z Dobieszowa, ur. 4.07, godz. 16.45, 2,87 kg, 52 cm.

 

 

Zofia Wieszołek z Łężec, ur. 4.07, godz. 5.30, 3,98 kg, 58 cm.

 

 

Iga Ciukało z Kędzierzyna-Koźla, ur. 4.07, godz. 3.10, 3,27 kg, 58 cm.

 

 

Franciszek Sula z Kędzierzyna-Koźla ur. 3.07, godz. 7.52, 3,23 kg, 55 cm.

 

 

Hanna Dziedzic ze Zdzieszowic, ur. 1.07, godz. 10.30, 2,63 kg, 54 cm.

 

 

Liliana Kaczmarczyk ze Starej Kuźni ur. 1.07, godz. 8.25, 3,14 kg, 58 cm.

 

 

CZERWIEC 2019

Szymon Heidrich z Cisku ur. 30.06, godz. 14.45, 3,17 kg, 51 cm.

 

 

Nadia Morkis z Kędzierzyna-Koźla ur. 29.06, godz. 22.05, 2,7 kg, 52 cm.

 

 

Wiktoria Kubiak z Polskiej Cerekwi ur. 30.06, godz. 14.10, 3,55 kg, 57 cm.

 

 

Helenka Łękawska z Reńskiej Wsi ur. 28.06, godz. 17.45, 3,8 kg, 56 cm.

 

 

Stefan Siewior z Ligoty Małej ur. 29.06, godz. 17.05, 3,5 kg, 57 cm.

 

 

Alan Krycoń z Kędzierzyna-Koźla, ur. 25.06, godz. 11.55, 3,15 kg, 52 cm.

 

 

Laura Zawada z Biedrzychowic, ur. 25.06, godz. 3.00, 2,8 kg, 51 cm.

 

 

Nikolas Woźnica z Kierpień, ur. 25.06, godz. 00.50, 4,7 kg, 58 cm.

 

 

Dawid Torka z Grocholubia, ur. 24.06, godz. 10.26, 3,22 kg, 55 cm.

 

 

Stefan Huczko z Kędzierzyna-Koźla, ur. 22.06, godz. 22.15, 2,34 kg, 48 cm.

 

 

Marek Cichoń z Rozkochowa, ur. 23.06, godz. 2.35, 3,51 kg, 54 cm.

 

 

Staś Kowalicki z Kędzierzyna-Koźla, ur. 22.06, godz. 14.30, 3,62 kg, 54 cm.

 

 

Dawid Kufka z Długomiłowic, ur. 21.06, godz. 1.30, 3,43 kg, 56 cm.

 

 

Dominik Kr