Noworodki 2020

Narodziny dziecka to szczególny moment w życiu każdego rodzica. Cieszymy się, że możemy, choć przez chwilę, uczestniczyć w tych pięknych chwilach, wykonując Waszym pociechom zdjęcia, które następnie ukazują się na łamach "Nowej Gazety Lokalnej". Poniżej prezentujemy noworodki, które przyszły na świat na oddziale ginekologiczno-położniczym kozielskiego szpitala w 2020 roku. Jeżeli mieszkasz w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim a Twoje dziecko urodziło się poza Kędzierzynem-Koźlem i chcesz, żeby jego zdjęcie zostało opublikowane w naszym portalu oraz gazecie, wyślij je na adres [email protected] wraz z danymi oraz telefonem kontaktowym. Zapraszamy też do śledzenia naszego konkursu Bobas Miesiąca. Może to właśnie Twoja pociecha zostanie laureatem naszego plebiscytu i zdobędzie zaszczytny tytuł.

Sierpień 2020

Ignacy Fido z Kędzierzyna-Koźla, ur. 4.08, godz. 13.12, 2,9 kg, 53 cm.

 

 

Sara Weinert z Zakrzowa, ur. 4.08, godz. 2.45, 3,46 kg, 53 cm.

 

 

Leon Zmarzły z Kędzierzyna-Koźla, ur. 3.08, godz. 21.25, 3,55 kg, 55 cm.

 

 

Jakub Piechulek z Cisku, ur. 2.08, godz. 16.40, 3,5 kg, 55 cm.

 

 

Antoś Haczek z Kędzierzyna-Koźla, ur. 1.08, godz. 19.43, 2,68 kg, 52 cm.

 

 

Lipiec 2020

Kuba Musioł z Dziergowic, ur. 31.07, godz. 8.30, 3,38 kg, 56 cm.

 

 

Sofia Swaczyna z Kędzierzyna-Koźla, ur. 30.07, godz. 22.27, 3,1 kg, 56 cm.

 

 

Franciszek Herman z Wrocławia, ur. 30.07, godz. 20.36, 2,75 kg, 55 cm.

 

 

Zoja Barciak z Kędzierzyna-Koźla, ur. 30.07, godz. 13.37, 3,5 kg, 55 cm.

 

 

Lena Banasik z Raszowej, ur. 30.07, godz. 10.57, 2,8 kg, 52 cm.

 

 

Maksymilian Koncewicz z Kobylic, ur. 30.07, godz. 9.57, 3,98 kg, 56 cm.

 

 

Amelia Kowalczyk z Gogolina, ur. 29.07, godz. 22.05, 4,04 kg, 57 cm.

 

 

Bianka Hudzik z Kędzierzyna-Koźla, ur. 29.07, godz. 12.58, 3,34 kg, 55 cm.

 

 

Tomek Mally z Zakrzowa, ur. 28.07, godz. 15.00, 3,78 kg, 57 cm.

 

 

Lena Wranik z Raciborza, ur. 28.07, godz. 13.50, 3,71 kg, 54 cm.

 

 

Iga Morawska z Kędzierzyna-Koźla, ur. 27.07, godz. 19.33, 3,31 kg, 55 cm.

 

 

Kacper Bukowiec z Kędzierzyna-Koźla, ur. 27.07, godz. 2.05, 3,6 kg, 53 cm.

 

 

Tymoteusz Kocoń z Łambinowic, ur. 26.07, godz. 1.40, 3,06 kg, 53 cm.

 

 

Ewelina Kieś z Kędzierzyna-Koźla, ur. 25.07, godz. 13.10, 4,06 kg, 58 cm.

 

 

Antoni Gajewski z Kędzierzyna-Koźla, ur. 25.07, godz. 5.51, 4,28 kg, 60 cm.

 

 

Kacper Karasek z Solarni, ur. 24.07, godz. 13.10, 2,10 kg, 46 cm.

 

 

Filip Świder z Kędzierzyna-Koźla, ur. 23.07, godz. 12.17, 4,13 kg, 60 cm.

 

 

Tobiasz Kowalski z Kędzierzyna-Koźla, ur. 23.07, godz. 8.45, 4,05 kg, 57 cm.

 

 

Pola Komosińska z Kędzierzyna-Koźla, ur. 22.07, godz. 18.39, 3,35 kg, 55 cm.

 

 

Łucja Rakoczy z Kędzierzyna-Koźla, ur. 22.07, godz. 14.27, 3,03 kg, 53 cm.

 

 

Kaja Piasecka z Widoku, ur. 22.07, godz. 11.49, 4.25 kg, 59 cm.

 

 

Nadia Jażdżewska z Kędzierzyna-Koźla, ur. 21.07, godz. 14.53, 3,06 kg, 53 cm.

 

 

Igor Sosna z Łanów, ur. 21.07, godz. 9.20, 3,47 kg, 54 cm.

 

 

Milan Maj z Polskiej Cerekwi, ur. 20.07, godz. 11.35, 3,28 kg, 50 cm.

 

 

Laura Niesłoń z Dobieszowa,  ur. 20.07, godz. 00.05, 3,28 kg, 53 cm.

 

 

Bartosz Janik z Radziejowa, ur. 17.07, godz. 12.23, 3,57 kg, 56 cm.

 

 

Jan Kaczanek z Kędzierzyna-Koźla, ur. 17.07, godz. 9.45, 4,44 kg, 62 cm.

 

 

Julia Czuj z Reńskiej Wsi, ur. 16.07, godz. 16.45, 3,41 kg, 53 cm.

 

 

Lena Chmielewska z Kędzierzyna-Koźla, ur. 16.07, godz. 13.14, 2,75 kg, 50 cm.

 

 

Sara Kiełbania z Ucieszkowa, ur. 16.07, godz. 9.22, 3,00 kg, 54 cm.

 

 

Paulina Przewoźnik z Przewozu, ur. 16.07, godz. 6.42, 2,93 kg, 52 cm.

 

 

Zuzanna Kołodziej z Piotrowic Wielkich, ur. 15.07, godz. 20.35, 3,75 kg, 58 cm.

 

 

Nikola Olbrich z Mochowa, ur. 14.07, godz. 20.20, 2,36 kg, 50 cm.

 

 

Paulina Kwiotek z Kędzierzyna-Koźla, ur. 14.07, godz. 10.24, 2,95 kg, 53 cm.

 

 

Marie Golenia z Kobylic, ur. 14.07, godz. 9.14, 3,35 kg, 54 cm.

 

 

Alicja Kaczmar z Rozumic, ur. 13.07, godz. 14.07, 3,15 kg, 56 cm.

 

 

Alicja Niebiosa z Komorna, ur. 12.07, godz. 5.55, 3,81 kg, 57 cm.

 

 

Michał Łysek z Kędzierzyna-Koźla, ur. 10.07, godz. 21.40, 3,7 kg, 56 cm.

 

 

Antoś Zemełka z Łanów, 10.07, ur. 10.07, godz. 16.40, 3,4 kg, 53 cm.

 

 

Helena Kołodziejska z Kędzierzyna-Koźla, ur. 9.07, godz. 14.10, 3,47 kg, 54 cm.

 

 

Róża Wach z Kędzierzyna-Koźla, ur. 9.07, godz. 8.28, 3,23 kg, 51 cm.

 

 

Szymon z Brzeziec, ur. 9.07, godz. 00.55, 3,12 kg, 55 cm.

 

 

Fabian Basista z Nieznaszyna, ur. 8.07, godz. 18.15, 3,13 kg, 50 cm.

 

 

Antonina Bala z Pawłowiczek, ur. 8.07, godz. 7.47, 3,46 kg, 54 cm.

 

 

Kazimierz Kędziera z Bierawy, ur. 6.07, godz. 19.55, 4,21 kg, 56 cm.

 

 

Wiktor Makusz z Kędzierzyna-Koźla, ur. 6.07, godz. 17.26, 4,0 kg, 56 cm.

 

 

Gosia Tupko z Sukowic, ur. 6.07, godz. 12.00, 3,06 kg, 52 cm.

 

 

Oliwia Kubina z Kędzierzyna-Koźla, ur. 03.07, godz. 15.17, 2,9 kg, 56 cm

 

 

Maja Szewior z Cisku, ur. 3.07, godz. 9.55, 3,64 kg, 56 cm.

 

Czerwiec 2020

Amadeusz Morelowski z Kędzierzyna-Koźla, ur. 30.06, godz. 11.40, 4,44 kg, 59 cm.

 

 

Martyna Marks z Maciowakrza, ur. 29.06, godz. 12.38, 2,33 kg, 46 cm.

 

 

Bartuś Niedzielski z Grudyni Wielkiej, ur. 26.06, godz. 2.35, 3,05 kg, 56 cm.

 

 

Nadia Rozalia Broda ur. 24.06, godz. 11.41, 3,47 kg, 56 cm.

 

 

Emilia Uliarczyk z Nowej Wioski, ur. 23.06, godz. 13.43, 2,9 kg, 56 cm.

 

 

Nikodem Gogolin ur. 23.06, godz. 12.18, 3,7 kg, 53 cm.

 

 

Laura Mousa ur. 23.06, godz. 8.13, 3,15 kg, 54 cm.

 

 

Jakub Gleń ur. 22.06, godz. 20.49, 4,14 kg, 58 cm.

 

 

Mateusz Majnusz ur. 22.06, godz. 12.45, 2,68 kg, 52 cm.

 

 

Lilianna Majnusz ur. 22.06, godz. 12.44, 3,0 kg, 50 cm.

 

 

Inez Socha Reńskiej Wsi, ur. 22.06, godz. 19.41, 3,58 kg, 55 cm.

 

 

Gaya Knyszewska z Kędzierzyna-Koźla, ur. 18.06, godz. 15.30, 2,92 kg, 54 cm.

 

Aleksander Bulla z Witosławic, ur. 15.06, godz. 20.20, 3,55 kg, 56 cm.

 

Kacper Górczany z Kędzierzyna-Koźla, ur. 8.06, godz. 12.13, 3,49 kg, 54 cm.

 

 

Tymon Schiewe z Kędzierzyna-Koźla, ur. 5.06, godz. 16.29, 3,98 kg, 57 cm.

 

 

Liliana Weiser z Kędzierzyna-Koźla, ur. 2.06, godz. 8.57, 3,4 kg, 54 cm.

 

 

Maj 2020

Klaudia Gola z Sukowic, ur. 24.05, godz. 13.42, 3,13 kg, 57 cm.

 

 

Nikodem Wojtasiński z Kędzierzyna-Koźla, ur. 9.05, godz. 22.11, 3,24 kg, 52 cm.

 

 

Tosia Świątczak z Kędzierzyna-Koźla, ur. 6.05, godz. 18.26, 3,03 kg, 50 cm.

 

 

Kwiecień 2020

Marcel Dąbrowski z Kędzierzyna-Koźla, ur. 29.04, godz. 1.20, 3,6 kg, 54 cm.

 

 

Kalinka Zawiło z Bierawy, ur. 23.04, godz. 9.08, 3,55 kg, 55 cm.

 

 

Maciej Szyszkowski z Kędzierzyna-Koźla, ur. 15.04, godz. 2.36, 3,57 kg, 54 cm.

 

 

Michałek Bzdziuła z Kędzierzyna-Koźla, ur. 12.04, godz. 2.50, 3,7 kg, 56 cm.

 

 

 

Michał Cichy z Kędzierzyna-Koźla, ur. 11.04, godz. 14.10, 3,9 kg, 55 cm.

 

 

Wioletta Szymczak z Kędzierzyna-Koźla, ur. 11.04, godz. 1.15, 2,66 kg, 51 cm.

 

 

Zosia Szklarz z Kędzierzyna-Koźla, ur. 10.04, godz. 11.25, 3,4 kg, 54 cm.

 

 

Weronika Koper z Kędzierzyna-Koźla, ur. 7.04, godz. 17.20, 2,96 kg, 55 cm.

 

 

Dominik Zawadzki z Kędzierzyna-Koźla, ur. 3.04, godz. 12.50, 3,57 kg, 54 cm.

 

Marzec 2020

Wiktoria Pastuch z Gierałtowic, ur. 26.03, godz. 10.16, 3,41 kg, 55 cm.

 

 

Paula Uliczka z Naczęsławic, ur. 22.03, godz. 16.35, 4,07 kg, 59 cm.

 

Aleksandra Jarząbek z Kędzierzyna-Koźla, ur. 24.03, godz. 9.32, 4,35 kg, 56 cm.

 

Bartosz Stadnik z Kędzierzyna-Koźla, ur. 25.03, godz. 2.00, 3,52 kg, 52 cm.

 

 

Sebastian Głowacki z Kędzierzyna-Koźla, ur.24.03, godz. 22.20, 4,95 kg, 63cm.

 

 

Mikołaj Szymków z Dobrej, ur. 20.03, godz. 8.32, 3,62 kg, 55 cm.

 

 

Tadeusz Kowalski z Kędzierzyna-Koźla, ur. 18.03, godz. 10.36, 3,02 kg, 53 cm.

 

 

Antoni Ceglarski z Kędzierzyna-Koźla, ur. 13.03, godz. 12.47, 3,57 kg, 58 cm.

 

 

Mikołaj Bolanowski z Kędzierzyna-Koźla, ur. 19.03, godz. 19.30, 3,1 kg, 54 cm.

 

 

Nikodem Durałek z Kędzierzyna-Koźla, ur. 10.03, godz. 8.52, 3,52 kg, 56 cm.

 

 

Weronika Raczyńska z Grudyni Wielkiej, ur. 10.03, godz. 10.45, 3,5 kg, 51 cm.

 

 

Michał Friedek z Kędzierzyna-Koźla, ur. 8.03, godz. 11.03, 3,13 kg, 49 cm.

 

 

Alan Szelest z Ostrożnicy, ur. 8.03, godz. 9.43, 3,65 kg, 52 cm.

 

 

Maja Mende z Długomiłowic, ur. 7.03, godz. 3.00, 3,55 kg, 53 cm.

 

 

Wojtek Marcjan z Głubczyc, ur. 6.03, godz. 15.26, 3,42 kg, 54 cm.

 

 

Eliza Nawrat z Roszowickiego Lasu, ur. 4.03, godz. 18.25, 3,54 kg, 52 cm.

 

 

Mikołaj Pieruszka z Kędzierzyna-Koźla, ur. 4.03, godz. 16.45, 3,74 kg, 53 cm.

 

 

Igor Gil z Kędzierzyna-Koźla, ur. 4.03, godz. 14.19, 4,87 kg, 60 cm.

 

 

Emil Sosna ze Starego Koźla, ur. 4.03, godz. 7.50, 4,28 kg, 62 cm.

 

 

Jakub Konderak ze Starego Koźla, ur. 3.03, godz. 12.00, 3,22 kg, 57 cm.

 

 

Michał Tworek z Kędzierzyna-Koźla, ur. 2.03, godz. 8.30, 3,78 kg, 53 cm.

 

 

Oskar Fica ze Starego Koźla, ur. 1.03, godz. 16.45, 3,78 kg, 57 cm.

 

 

Luty 2020

Jeremiasz Paterok ze Zdzieszowic , ur. 29.02, godz. 21.47, 3,3 kg, 55 cm.

 

 

Hania Malejka z Kędzierzyna-Koźla, ur. 29.02, godz. 20.40, 3,56 kg, 55 cm.

 

 

Maja Gołębiowska z Kędzierzyna-Koźla, ur. 29.02, godz. 17.16, 3,2 kg, 55 cm.

 

 

Paweł Bugiel-Włodarczyk z Kędzierzyna-Koźla, ur. 28.02, godz. 20.40, 3,35 kg, 54 cm.

 

 

Łucja Mojzyk z Zopowy, ur. 28.02, godz. 19.37, 4,23 kg, 55 cm.

 

 

Tymoteusz Zwierz z Kędzierzyna-Koźla, ur. 28.02, godz. 18.30, 3,67 kg, 56 cm.

 

 

Antoś Gola z Leśnicy, ur. 28.02, godz. 17.28, 3,76 kg, 53 cm.

 

 

Leon Maleika ze Sławikowa, ur. 27.02, godz. 10.50, 3,92 kg, 53 cm.

 

 

Marysia Kilijańska z Gościęcina, ur. 27.02, godz. 8.15, 3,57 kg, 51 cm.

 

 

Piotr Mrozek z Kędzierzyna-Koźla, ur. 25.02, godz. 22.54, 3,51 kg, 55 cm.

 

 

Marcelina Wysz z Królowe, ur. 24.02, godz. 14.42, 3,31 kg, 54 cm.

 

 

Alan Klose z Kędzierzyna-Koźla, ur. 24.02, godz. 12.00, 3,77 kg, 56 cm.

 

 

Weronika Wyląg z Kędzierzyna-Koźla, ur. 23.02, godz. 10.17, 3,8 kg, 52 cm.

 

 

Józef Kozica z Głubczyc, ur. 23.02, godz. 5.15, 4,16 kg, 59 cm.

 

 

Gabrysia Bednarczyk z Kędzierzyna-Koźla, ur. 22.02, godz. 23.42, 3,83 kg, 56 cm.

 

 

Marceli Żelesławski z Bieńkowic, ur. 20.02, godz. 21.46, 3,74 kg, 57 cm.

 

 

Liwia Musioł-Stefaniak z Kędzierzyna-Koźla, ur. 20.02, godz. 15.20, 3,28 kg, 52 cm.

 

 

Milena Wojsa ze Zdzieszowic, ur. 20.02, godz. 15.22, 3,75 kg, 55 cm.

 

 

Antosia Gnyla z Kędzierzyna-Koźla, ur. 18.02, godz. 14.02, 3,86 kg, 56 cm.

 

 

Julia Kusza z Kędzierzyna-Koźla, ur. 19.02, godz. 23.00, 3,14 kg, 55 cm.

 

 

Marcel Wencel z Kędzierzyna-Koźla, ur. 18.02, godz. 13.00, 3,8 kg, 54 cm.

 

 

Małgorzata Sadłucka z Kędzierzyna-Koźla, ur. 18.02, godz. 6.54, 4,35 kg, 59 cm.

 

 

Oskar Sawicki z Kędzierzyna-Koźla, ur. 17.02, godz. 18.50, 4,8 kg, 59 cm.

 

 

Leon Łaskarzewski z Ostrożnicy, ur. 17.02, godz. 16.16, 2,48 kg, 51 cm.

 

 

Dominik Tomaszek z Leśnicy, ur. 17.02, godz. 14.48, 3,9 kg, 58 cm.

 

 

Wojtek Jendrusz z Cisowej, ur. 17.02, godz. 14.23, 2,35 kg, 50 cm.

 

 

Nikodem Kłosek z Polskiej Cerekwi, ur. 17.02, godz. 7.59, 3,16 kg, 53 cm.

 

 

Franek Niezgoda z Ujazdu, ur. 14.02, godz. 11.05, 3,42 kg, 57 cm.

 

 

Fabian Matysek z Łowkowic, ur. 14.02, godz. 7.05, 4,04 kg, 63 cm.

 

 

Liwia Gruszka z Kędzierzyna-Koźla, ur. 14.02, godz. 5.10, 3,28 kg, 57 cm.

 

 

Dorota Wutkowska z Kędzierzyna-Koźla, ur. 13.02, godz. 4.00, 3,73 kg, 56 cm.

 

 

Aleksander Sęga z Wódki, ur. 13.02, godz. 7.45, 3,67 kg, 56 cm.

 

 

Emilia Busz z Kędzierzyna-Koźla, ur. 12.02, godz. 4.10, 2,8 kg, 50 cm.

 

 

Bolesław Nikel ze Starego Koźla, ur. 12.02, godz. 7.20, 3,68 kg, 53 cm.

 

 

Aleksandra Tsekhovska z Kędzierzyna-Koźla, ur. 11.02, godz. 13.00, 2,83 kg, 53 cm.

 

 

Bartosz Skupin z Dziergowic, ur. 11.02, godz. 11.28, 4,22 kg, 57 cm.

 

 

Marcelina Michałek z Kuźni Raciborskiej, ur. 11.02, godz. 9.57, 3,03 kg, 54 cm.

 

 

Natalia Grześka z Kędzierzyna-Koźla, ur. 10.02, godz. 11.00, 3,4 kg, 55 cm.

 

 

Nikodem Nosol z Witosławic, ur. 9.02, godz. 00.08, 3,31 kg, 55 cm.

 

 

Olivia Smarzoch z Nieznaszyna, ur. 8.02, godz. 3.39, 4,32 kg, 57 cm.

 

 

Laura Nowaczewska z Branic, ur. 8.02, godz. 1.25, 3,5 kg, 56 cm.

 

 

Julia Brylska z Kędzierzyna-Koźla, ur. 7.02, godz. 13.24, 3,15 kg, 53 cm.

 

 

Alicja Kaczyńska ze Zdzieszowic, ur. 5.02, godz. 15.40, 3,90 kg, 55 cm.

 

 

Lena Turek z Kędzierzyna-Koźla, ur. 5.02, godz. 14.50, 2,81 kg, 52 cm.

 

 

Emilka Tynda z Długomiłowic, ur. 5.02, godz. 10.16, 3,35 kg, 55 cm.

 

 

Pola Misz z Kędzierzyna-Koźla, ur. 4.02, godz. 16.00, 3,41 kg, 54 cm.

 

 

Zuzia Przeliorz z Gierałtowic, ur. 4.02, godz. 10.48, 3,35 kg, 53 cm.

 

 

Julia Garbas z Kędzierzyna-Koźla, ur. 3.02, godz. 22.37, 3,0 kg, 50 cm.

 

 

Nikodem Białas z Reńskiej Wsi, ur. 3.02, godz. 20.11, 3,57 kg, 55 cm.

 

 

Mateusz Bartoń z Walc, ur. 3.02, godz. 7.39, 3,25 kg, 54 cm.

 

 

Kacper Kerner ze Sławięcic, ur. 2.02, godz. 23.37, 3,32 kg, 52 cm.

 

 

Andrzej Zawistowski z Kędzierzyna-Koźla, ur. 2.02, godz. 20.35, 3,26 kg, 52 cm.

 

 

Laura Piskorowska z Lipiany, ur. 2.02, godz. 9.17, 2,7 kg, 49 cm.

 

 

Mikołaj Wąsowicz z Kędzierzyna-Koźla, ur. 1.02, godz. 19.22, 3,62 kg, 58 cm.

 

 

Natan Andrejczuk z Ostrożnicy, ur. 1.02, godz. 13.30, 2,9 kg, 51 cm.

 

 

Styczeń 2020

Oliwier Kipka z Kędzierzyna-Koźla, ur. 31.01, godz. 19.21, 2,65 kg, 49 cm.

 

 

Marcel Szkurłat z Piotrowic Wielkich, ur. 31.01, godz. 18.19, 3,52 kg, 56 cm.

 

 

Julia Furdui z Kędzierzyna-Koźla, ur. 30.01, godz. 8.13, 4,3 kg, 60 cm.

 

 

Filip Klajner z Trawników, ur. 28.01, godz. 12.57, 3,33 kg, 56 cm.

 

 

Nikodem Szczepanik ze Zdzieszowic, ur. 28.01, godz. 11.48, 3,57 kg, 55 cm.

 

 

Łucja Lis z Lewina Brzeskiego, ur. 28.01, godz. 7.20, 3,37 kg, 54 cm.

 

 

Agnieszka Cisłowska z Kędzierzyna-Koźla, ur. 28.01, godz. 6.20, 3,65 kg, 54 cm.

 

 

Nikodem Kubica z Zakrzowa, ur. 26.01, godz. 6.15, 2,91 kg, 52 cm.

 

 

Marcel Hawron z Lisięcic, ur. 24.01, godz. 20.22, 3,99 kg, 57 cm.

 

 

Oskar Urych z Kędzierzyna-Koźla, ur. 23.01, godz. 20.40, 3,45 kg, 55 cm.

 

 

Zuzia Kamaryk z Niemodlina, ur. 23.01, godz. 11.22, 4,05 kg, 57 cm.

 

 

Dominika Weigel z Łanów, ur. 23.01, godz. 10.57, 3,2 kg, 54 cm.

 

 

Kaya Harynek z Kędzierzyna-Koźla, ur. 23.01, godz. 7.24, 2,3 kg, 47 cm.

 

 

Nela Jończyk z Łąk Kozielskich, ur. 21.01, godz. 21.05, 2,6 kg, 51 cm.

 

 

Maria Hibner z Leśnicy, ur. 21.01, godz. 12.25, 2,77 kg, 53 cm.

 

 

Zosia Przyszlak z Kędzierzyna-Koźla, ur. 21.01, godz. 2.59, 3,5 kg, 54 cm.

 

 

Antonina Węgrzyn z Pawłowiczek, ur. 20.01, godz. 10.14, 4,02 kg, 55 cm.

 

 

Mia Jurek z Kędzierzyna-Koźla, ur. 20.01, godz. 1.30, 3,0 kg, 52 cm.

 

 

Szymon Grabowski z Kędzierzyna-Koźla, ur. 18.01, godz. 9.10, 3,3 kg, 52 cm.

 

 

Szymon Rombalski z Raciborza, ur. 18.01, godz. 8.45, 3,92 kg, 55 cm.

 

 

Samuel Górecki z Dobrosławic, ur. 18.01, godz. 1.50, 2,97 kg, 48 cm.

 

 

Justyna Zygmunt z Miedzianej, ur. 17.01, godz. 16.53, 3,49 kg, 55 cm.

 

 

Hania Stanik z Długomiłowic, ur. 17.01, godz. 11.44, 1,6 kg, 45 cm.

 

 

Feliks Mandrela z Gliwic, ur. 17.01, godz. 4.16, 2,98 kg, 52 cm.

 

 

Fabian Bus z Kędzierzyna-Koźla, ur. 16.01, godz. 20.21, 3,56 kg, 56 cm.

 

 

Zosia Kania z Ostrożnicy , ur. 15.01, godz. 7.33, 3,35 kg, 55 cm.

 

 

Nikodem Małota z Kędzierzyna-Koźla, ur. 15.01, godz. 15.43, 3,35 kg, 56 cm.

 

 

Wiktoria Orlik z Kędzierzyna-Koźla, ur. 14.01, godz. 13.06, 3,37 kg, 53 cm.

 

 

Gloria Sokół ze Zdzieszowic, ur. 14.01, godz. 10.40, 3,32 kg, 53 cm.

 

 

Apolonia Owsiak z Głubczyc, ur. 13.01, godz. 10.37, 4,41 kg, 60 cm.

 

 

Maja Pękalska-Ahmida z Kędzierzyna-Koźla, ur. 13.01, godz. 3.04, 2,64 kg, 51 cm.

 

 

Julia Kucharczyk z Dziergowic, ur. 12.01, godz. 15.17, 2,85 kg, 52 cm.

 

 

Oskar Zadylak z Kędzierzyna-Koźla, ur. 12.01, godz. 11.01, 3,58 kg, 54 cm

 

 

Agata Kawa z Kędzierzyna-Koźla, ur. 12.01, godz. 4.48, 2,7 kg, 50 cm

 

 

Zuzia Wierzbicka z Babic, ur. 10.01, godz. 22.11, 2,25 kg, 48 cm

 

 

Andrzej Stachowicz z Nowej Cerekwi , ur. 10.01, godz. 21.20, 1,91 kg, 45 cm.

 

 

Basia Wawrów z Baborowa, ur. 10.01, godz. 17.52, 3,66 kg, 55 cm

 

 

Marcelina Eckert z Cisku, ur. 10.01, godz. 15.56, 4,8 kg, 56 cm

 

 

Marcel Góreczny z Kędzierzyna-Koźla, ur. 10.01, godz. 12.45, 3,25 kg, 54 cm

 

 

Olivier Paczkowski z Krępnej, ur. 9.01, godz. 17.50, 4,15 kg, 54 cm.

 

 

Aleks Dzierzok z Gierałtowic, ur. 9.01, godz. 15.46, 2,22 kg, 46 cm.

 

 

Dawid Gawlica z Łężec, ur. 7.01, godz. 8.01, 3,83 kg, 57 cm.

 

 

Karolina Friedrich z Krępnej, ur. 6.01, godz. 9.53, 2,8 kg, 52 cm.

 

 

Milan Maniecki z Kędzierzyna-Koźla, ur. 5.01, godz. 21.18, 3,2 kg, 48 cm.

 

 

Hanna Janacz z Maciowakrza, ur. 3.01, godz. 16.49, 2,91 kg, 48 cm.

 

 

Alicja Szarek z Kędzierzyna-Koźla, ur. 2.01, godz. 17.35, 2,3 kg, 47 cm.

 

 

Matylda Makulik z Raciborza, ur. 2.01, godz. 13.31, 3,21 kg, 55 cm.

 

 

Barbara Wolmerg z Zopowy, ur. 2.01, godz. 10.28, 3,44 kg, 52 cm.

 

 

Paulina Rus ze Starej Kuźni, ur. 2.01, godz. 8.28, 4,42 kg, 56 cm.

 

 

Wojciech Gajewski z Włodzienina Kolonii, ur. 1.01, godz. 21.37, 3,95 kg, 52 cm.

 

 

Joanna Zawada z Kędzierzyna-Koźla, ur. 1.01, godz. 15.12, 3,5 kg, 52 cm.