Noworodki 2021

Wrzesień 2021

Hania Mieczkowska z Kędzierzyna-Koźla, ur. 23.09, godz. 1.05, 3,64 kg, 58 cm.

 

 

Jakub Gabor z Kędzierzyna-Koźla, ur. 22.09, godz. 20.00, 3,06 kg, 55 cm.

 

 

Kordian Gliniany z Kędzierzyna-Koźla, ur. 22.09, godz. 00.05, 2,7 kg, 51 cm.

 

 

Emilia Rurarz z Kuźni Raciborskiej, ur. 21.09, godz. 8.40, 3,27 kg, 52 cm.

 

 

Jakub Florczak z Kędzierzyna-Koźla, ur. 21.09, godz. 5.40, 3,26 kg, 56 cm.

 

 

Laura Kӧnig z Większyc, ur. 20.09, godz. 16.20, 2,76 kg, 53 cm.

 

 

Makary Dapa z Dzierżysławia, ur. 18.09, godz. 13.05, 3,1 kg, 51 cm.

 

 

Marcel Kierstein z Landzmierza, ur. 18.09, godz. 1.50, 3,13 kg, 55 cm.

 

 

Julia Plottek z Długomiłowic, ur. 17.09, godz. 17.41, 3,16 kg, 53 cm.

 

 

Oliwier Liszok z Kędzierzyna-Koźla, ur. 17.09, godz. 11.07, 3,5 kg, 53 cm.

 

 

Izabela Kawalec z Kędzierzyna-Koźla, ur. 16.09, godz. 16.30, 3,38 kg, 55 cm.

 

 

Agata Pawlik z Landzmierza, ur. 14.09, godz. 17.55, 3,11 kg, 54 cm.

 

 

Klara Szendzielorz z Kędzierzyna-Koźla, ur. 14.09, godz. 14.03, 3,21 kg, 54 cm.

 

 

Piotruś Lecjan z Kędzierzyna-Koźla, ur. 14.09, godz. 3.10, 3,24 kg, 55 cm.

 

 

Pola Błaszko z Reńskiej Wsi, ur. 12.09, godz. 17.20, 3,47 kg, 55 cm.

 

 

Malwina Franciszkiewicz z Kędzierzyna-Koźla, ur. 12.09, godz. 10.32, 2,89 kg, 54 cm.

 

 

Olivier Breitkopf z Kózek, ur. 12.09, godz. 1.25, 2,88 kg, 51 cm.

 

 

Kamil Czapla z Pawłowiczek, ur. 9.09, godz. 14.22, 4,24 kg, 57 cm.

 

 

Iga Wydra z Solarni, ur. 8.09, godz. 13.50, 3,75 kg, 56 cm.

 

 

Oliwia Ciupa z Kędzierzyna-Koźla, ur. 7.09, godz. 13.28, 3,38 kg, 56 cm.

 

 

Łucja Gach z Januszkowic, ur. 7.09, godz. 11.11, 3,19 kg, 54 cm.

 

 

Nataniel Jeżdżewski z Kędzierzyna-Koźla, ur. 6.09, godz. 9.10, 3,48 kg, 53 cm.

 

 

Aniela Kozłowska z Kędzierzyna-Koźla, ur. 6.09, godz. 8.43, 3,13 kg, 53 cm.

 

 

Jan Żelazny ze Starego Koźla, ur. 5.08, godz. 0.50, 4,37 kg, 57 cm.

 

 

Jan Wawryków-Kamiński z Kędzierzyna-Koźla, ur. 3.09, godz. 20.35, 2,97 kg, 50 cm.

 

 

Helena Oleksiak z Kędzierzyna-Koźla, ur. 2.09, godz. 20.54, 3,62 kg, 54 cm.

 

Sierpień 2021

Benjamin Fica ze Starego Koźla, ur. 31.08, godz. 9.05, 3,45 kg, 56 cm.

 

 

Staś Hadamek z Kędzierzyna-Koźla, ur. 30.08, godz. 1.25, 3,22 kg, 53 cm.

 

 

Julia Rolka z Poborszowa, ur. 29.08, godz. 14.55, 3,51 kg, 54 cm.

 

 

Wiktor Broda z Głuchołaz, ur. 29.08, godz. 12.09, 3,0 kg, 53 cm.

 

 

Filip Korejba z Kędzierzyna-Koźla, ur. 29.08, godz. 10.20, 3,72 kg, 52 cm.

 

 

Kacper Barton z Kędzierzyna-Koźla, ur. 27.08, godz. 2.14, 3,07 kg, 57 cm.

 

 

Jakub Pelczar z Kędzierzyna-Koźla, ur. 26.08, godz. 13.21, 2,66 kg, 49 cm.

 

 

Nikodem Benisz z Kędzierzyna-Koźla, ur. 26.08, godz. 10.35, 3,1 kg, 56 cm.

 

 

Pola Gaszin z Polskiej Cerekwi, ur. 25.08, godz. 10.27, 2,72 kg, 53 cm.

 

 

 

 

Zuzanna Wieczorek z Kędzierzyna-Koźla, ur. 24.08, godz. 8.32, 2,85 kg, 54 cm.

 

 

Grzegorz Grabowski z Kędzierzyna-Koźla, ur. 23.08, godz. 11.35, 3,3 kg, 55 cm.

 

 

Nela Sojka z Kędzierzyna-Koźla, ur. 23.08, godz. 8.15, 3,34 kg, 51 cm.

 

 

Julia Kudlek z Mochowa, ur. 22.08, godz. 5.52, 3,08 kg, 54 cm.

 

Wiktor Skubiszewski z Kędzierzyna-Koźla, ur. 20.08, godz. 7.10, 3,62 kg, 56 cm.

 

 

Jakub Piłka z Kędzierzyna-Koźla, ur. 19.08, godz. 13.35, 3,2 kg, 51 cm.

 

 

Karol Żółtek z Ujazdu, ur. 19.08, godz. 12.48, 2,88 kg, 50 cm.

 

 

Martin Drescher z Roszowic, ur. 18.08, godz. 16.26, 3,47 kg, 54 cm.

 

 

Jakub Wójcik z Kędzierzyna-Koźla, ur. 18.08, godz. 1.40, 4,1 kg, 58 cm.

 

 

Malwina Bugdoł z Raciborza, ur. 17.08, godz. 9.39, 3,2 kg, 56 cm.

 

 

Idalia Giermala z Wódki, ur. 16.08, godz. 8.00, 3,49 kg, 53 cm.

 

 

Zofia Wojtas z Ciska, ur. 15.08, godz. 18.38, 3,04 kg, 49 cm.

 

 

Tymoteusz Bałcyrzek z Kędzierzyna-Koźla, ur. 14.08, godz. 10.29, 3,6 kg, 55 cm.

 

 

Jakub Służałek z Kędzierzyna-Koźla, ur. 14.08, godz. 5.19, 4,11 kg, 58 cm.

 

 

Zofia Kozyra z Kędzierzyna-Koźla, ur. 13.08, godz. 12.27, 3,74 kg, 54 cm.

 

 

Bartosz Kleniewski ze Zdzieszowic ur. 13.08, godz. 21.50, 3,1 kg, 53 cm.

 

 

Zuzanna Biszycko z Nędzy, ur. 12.08, godz. 8.43, 3,5 kg, 53 cm.

 

 

Jagoda Jadwiszczok z Kędzierzyna-Koźla, ur. 11.08, godz. 17.06, 3,06 kg, 54 cm.

 

 

Mia Siwy z Pokrzywnicy, ur. 10.08, godz. 13.55, 3,13 kg, 53 cm.

 

 

Bartosz Czuba z Zakrzowa, ur. 11.08, godz. 10.01, 3,72 kg, 51 cm.

 

 

Karol Dembczak z Wróblina, ur. 10.08, godz. 9.38, 4,03 kg, 58 cm.

 

 

Aleksander Czerner z Reńskiej Wsi, ur. 9.08, godz. 12.57, 3,08 kg, 54 cm.

 

 

Oskar Rudziński z Żyrowej, ur. 9.08, godz. 3.20, 3,86 kg, 59 cm.

 

 

Józef Pańków-Strumidło z Kędzierzyna-Koźla, ur. 8.08, godz. 11.10, 3,7 kg, 60 cm.

 

 

Leon Kowalski z Kędzierzyna-Koźla, ur. 7.08, godz. 19.36, 3,1 kg, 52 cm.

 

Lipiec 2021

Adriana Fijałkowska z Dziergowic, ur. 30.07, godz. 20.48, 3,51 kg, 52 cm.

 

 

Julia Piszczek z Bojanowa, ur. 29.07, godz. 21.09, 3,74 kg, 55 cm.

 

 

Karol Moskwa z Kobyli, ur. 29.07, godz. 19.25, 2,86 kg, 52 cm.

 

 

Jaś Moskwa z Kobyli, ur. 29.07, godz. 19.24, 2,65 kg, 51 cm.

 

 

Olaf Joszko z Ponięcic, ur. 29.07, godz. 15.36, 4,25 kg, 54 cm.

 

 

Aleksander Wyszyński z Kietrza, ur. 27.07, godz. 3.05, 2,79 kg, 50 cm.

 

 

Leon Torbicz z Zawady Książęcej, ur. 27.07, godz. 13.20, 3,0 kg, 62 cm.

 

 

Michał Kiełbasa z Kędzierzyna-Koźla, ur. 26.07, godz. 18.52, 3,65 kg, 56 cm.

 

 

Dawid Mrozek z Siedliska, ur. 25.07, godz. 12.33, 2,95 kg, 52 cm.

 

 

Szymon Piechula z Wronina, ur. 24.07, godz. 9.43, 2,95 kg, 54 cm.

 

 

Filip Lechicki z Opola, ur. 23.07, godz. 21.38, 3,84 kg, 56 cm.

 

 

Michał Zebrała z Kędzierzyna-Koźla, ur. 22.07, godz. 10.05, 3,25 kg, 53 cm.

 

 

Karolina Wrona z Kędzierzyna-Koźla, ur. 21.07, godz. 11.30, 3,1 kg, 55 cm.

 

 

Miłosz Wikarek z Kędzierzyna-Koźla, ur. 21.07, godz. 5.45, 3,45 kg, 54 cm.

 

 

Hanna Polczyk z Kędzierzyna-Koźla, ur. 19.07, godz. 20.00, 2,38 kg, 52 cm.

 

 

Agata Kabelska z Długomiłowic, ur. 19.07, godz. 10.23, 3,2 kg, 55 cm.

 

 

Aurelia Fedorowicz z Głubczyc, ur. 17.07, godz. 2.48, 3,0 kg, 53 cm.

 

 

Helena Uryn z Tyńca Małego, ur. 16.07, godz. 13.33, 2,73 kg, 54 cm.

 

 

Alan Marzec z Kędzierzyna-Koźla, ur. 16.07, godz. 7.54, 3,3 kg, 55 cm.

 

 

Pia Czemerys z Kędzierzyna-Koźla, ur. 14.07, godz. 23.20, 2,9 kg, 54 cm.

 

 

Kajetan Mazurek z Kędzierzyna-Koźla, ur. 14.07, godz. 8.08, 2,95 kg, 52 cm.

 

 

Kamil Wąsik z Kędzierzyna-Koźla, ur. 13.07, godz. 16.25, 3,0 kg, 52 cm.

 

 

Bruno Rzonsa z Raszowej, ur. 10.07, godz. 13.50, 4,34 kg, 57 cm.

 

 

Dominik Konieczny z Podlesia, ur. 10.07, godz. 13.07, 3,62 kg, 58 cm.

 

 

Oliwier Gołas z Kędzierzyna-Koźla, ur. 9.07, godz. 15.08, 2,9 kg, 53 cm.

 

 

Leo Wołowski z Sukowic, ur. 9.07, godz. 8.19, 3,31 kg, 55 cm.

 

 

Laura Rus z Korzonka, ur. 8.07, godz. 10.54, 3,7 kg, 58 cm.

 

 

Dominik Opala z Grzędzina, ur. 8.07, godz. 9.59, 3,02 kg, 49 cm.

 

 

Zosia Kubicka z Bierawy, ur. 8.07, godz. 2.25, 3,2 kg, 53 cm.

 

 

Wiktor Deja ze Starej Kuźni, ur. 7.07, godz. 17.31, 3,56 kg, 56 cm.

 

 

Nikodem Kierdal z Kędzierzyna-Koźla, ur. 7.07, godz. 9.26, 3,68 kg, 58 cm.

 

 

Czerwiec 2021

Milan Niestatek z Łanów, ur. 30.06, godz. 12.24, 3,6 kg, 55 cm.

 

 

Igor Kubiak z Gorzowa Śląskiego, ur. 30.06, godz. 10.11, 3,6 kg, 54 cm.

 

 

Magdalena Gajda z Kędzierzyna-Koźla, ur. 30.06, godz. 7.36, 3,12 kg, 51 cm.

 

 

Aleksander Wilusz z Trawników, ur. 29.06, godz. 21.57, 3,12 kg, 50 cm.

 

 

Matylda Domiańska z Kędzierzyna-Koźla, ur. 29.06, godz. 13.55, 2,88 kg, 48 cm.

 

 

Maksymilian Cieślik z Głubczyc, ur. 27.06, godz. 10.15, 3,05 kg, 54 cm.

 

 

Leo Tiszbierek z Zalesia, ur. 28.06, godz. 12.05, 3,67 kg, 56 cm.

 

 

Ignacy Siano z Kędzierzyna-Koźla, ur. 28.06, godz. 5.19, 3,74 kg, 53 cm.

 

 

Alan Gryboś z Roszowickiego Lasu, ur. 25.06, godz. 11.07, 3,28 kg, 53 cm.

 

 

Paweł Niewienda z Dobrosławic, ur. 24.06, godz. 10.54, 3,42 kg, 54 cm.

 

 

Jagoda Kaczmarczyk z Poborszowa, ur. 23.06, godz. 3.05, 3,19 kg, 52 cm.

 

 

Wojtek Wota z Kędzierzyna-Koźla, ur. 21.06, godz. 18.16, 3,3 kg, 54 cm.

 

 

Jagoda Ziober z Kędzierzyna-Koźla, ur. 21.06, godz. 9.49, 3,15 kg, 52 cm.

 

 

Tadeusz Krupa z Kędzierzyna-Koźla, ur. 21.06, godz. 9.42, 3,45 kg, 54 cm.

 

 

Filip Grala z Przewozu, ur. 20.06, godz. 13.15, 3,45 kg, 54 cm.

 

 

Lara Lizoń z Dobrej, ur. 20.06, godz. 2.33, 3,29 kg, 56 cm.

 

 

Maciej Przesdzink z Żyrowej, ur. 20.06, godz. 00.53, 3,58 kg, 55 cm.

 

 

Filip Herman z Ortowic, ur. 18.06, godz. 18.32, 2,95 kg, 52 cm.

 

 

Jan Sudzik z Kędzierzyna-Koźla, ur. 18.06, godz. 16.57, 3,51 kg, 57 cm.

 

 

Samuel Blana z Sukowic, ur. 18.06, godz. 9.04, 4,09 kg, 56 cm.

 

 

Tymoteusz Farana z Raciborza, ur. 17.06, godz. 16.44, 3,23 kg, 51 cm.

 

 

Lenka Wierzbicka z Kędzierzyna-Koźla, ur. 17.06, godz. 12.39, 4,29 kg, 61 cm.

 

 

Natan Parchatka z Wronina, ur. 17.06, godz. 10.35, 3,85 kg, 57 cm.

 

 

Mia Kampa z Januszkowic, ur. 16.06, godz. 21.00, 3,85 kg, 55 cm.

 

 

Marika Parzonka z Kędzierzyna-Koźla, ur. 16.06, godz. 19.55, 3,6 kg, 57 cm.

 

 

Agata Wolny z Łężec, ur. 16.06, godz. 11.35, 2,95 kg, 51 cm.

 

 

Jakub Wesoły z Głogówka, ur. 14.06, godz. 12.39, 3,5 kg, 57 cm.

 

 

Zosia Kaczor z Wysokiej, ur. 14.06, godz. 7.19, 4,13 kg, 60 cm.

 

 

Krzesimir Trzaska z Kędzierzyna-Koźla, ur. 14.06, godz. 7.19, 4,13 kg, 60 cm.

 

 

Milena Szmid z Raciborza, ur. 11.06, godz. 19.50, 3,35 kg, 52 cm.

 

 

Leon Domeracki z Leśnicy, ur. 12.06, godz. 6.00, 3,51 kg, 56 cm.

 

 

Jessica Stypułkowska z Kędzierzyna-Koźla, ur. 10.06, godz. 15.35, 2,86 kg, 51 cm.

 

 

Martyna Sadowska ze Starej Kuźni, ur. 10.06, godz. 0.15, 2,72 kg, 49 cm.

 

 

Alicja Wiechowska z Komorna, ur. 7.06, godz. 17.06, 2,6 kg, 51 cm.

 

 

Blanka Klampko z Kędzierzyna-Koźla, ur. 7.06, godz. 13.07, 2,97 kg, 51 cm.

 

 

Sławomir Prościak z Kędzierzyna-Koźla, ur. 7.06, godz. 8.06, 3,98 kg, 57 cm.

 

 

Marcel Sochacki z Większyc, ur. 5.06, godz. 19.24, 2,99 kg, 54 cm.

 

 

Maja Rosiak z Kędzierzyna-Koźla, ur. 5.06, godz. 12.40, 3,31 kg, 54 cm.

 

 

Zuzanna Silarska z Głubczyc, ur. 4.06, godz. 16.09, 3,03 kg, 53 cm.

 

 

Emilka Paryło z Kędzierzyna-Koźla, ur. 4.06, godz. 12.44, 2,94 kg, 52 cm.

 

 

Hania Tłuczykont z Naczęsławic, ur. 4.06, godz. 5.30, 3,11 kg, 51 cm.

 

 

Honorata Bannert z Raszowej, ur. 3.06, godz. 10.24, 3,58 kg, 53 cm.

 

 

Malwina Masztalerz z Pokrzywnej, ur. 2.06, godz. 10.40, 3,25 kg, 53 cm.

 

 

Barbara Owczarek z Kędzierzyna-Koźla, ur. 1.06, godz. 10.11, 3,7 kg, 55 cm.

 

 

Amelia Foryś z Baborowa, ur. 1.06, godz. 8.40, 3,87 kg, 59 cm.

 

Maj 2021

Zofia Rohaczyńska z Kędzierzyna-Koźla, ur. 27.05, godz. 12.21, 3,32 kg, 58 cm.

 

 

Mikołaj Giezek z Kędzierzyna-Koźla, ur. 26.05, godz. 11.10, 3,66 kg, 53 cm.

 

 

Zosia Erfurt z Roszowickiego Lasu, ur. 17.05, godz. 9.54, 55 cm, 3,67 kg.

 

 

Milena Chmura z Kędzierzyna-Koźla, ur. 4.05, godz. 17.41, 2,99 kg, 50 cm.

 

Kwiecień 2021

Samantha Wiśniewska z Kędzierzyna-Koźla, ur. 23.04, godz. 11.41, 2,23 kg, 49 cm.

 

 

Kira Kuzdak z Kędzierzyna-Koźla, ur. 13.04, godz. 8.03, 2,98 kg, 55 cm.

 

 

Marzec 2021

Feliks Makowiecki z Kędzierzyna-Koźla, ur. 22.03, godz. 6.20, 3,04 kg, 56 cm.

 

 

Filip Majerczak z Kędzierzyna-Koźla, ur. 19.03, godz. 7.46, 3,32 kg, 54 cm.

 

 

Sara Siwek z Wróblowic, ur. 18.03, godz. 21.54, 3,2 kg, 53 cm.

 

 

Zofia Mucha z Raciborza, ur. 18.03, godz. 18.53, 2,7 kg, 51 cm.

 

 

Victor Kowalczyk z Dziergowic, ur. 18.03, godz. 8.06, 3,65 kg, 55 cm.

 

 

Adam Bartoń z Biedrzychowic, ur. 17.03, godz. 12.55, 4,4 kg, 58 cm.

 

 

Maksymilian Szukalski z Brzeziec, ur. 16.03, godz. 21.25, 3,35 kg, 53 cm.

 

 

Piotr Stodółkiewicz z Raciborza, ur. 15.03, godz. 10.37, 3,27 kg, 54 cm.

 

 

Julia Wiaderek z Kędzierzyna-Koźla, ur. 14.03, godz. 21.35, 4,07 kg, 52 cm.

 

 

Hania Barteczko z Kędzierzyna-Koźla, ur. 11.03, godz. 15.25, 2,93 kg, 50 cm.

 

 

Tymek Kędziera z Bierawy, ur. 11.03, godz. 11.47, 3,24 kg, 53 cm.

 

 

Mikołaj Kraft z Kędzierzyna-Koźla, ur. 11.03, godz. 7.16, 2,9 kg, 54 cm.

 

 

Jakub Olender ze Skałągów, ur. 10.03, godz. 9.34, 3,29 kg, 56 cm.

 

 

Zuzanna Milewska z Kędzierzyna-Koźla, ur. 10.03, godz. 7.50, 2,94 kg, 54 cm.

 

 

Michalina Gruchot z Przedborowic, ur. 8.03, godz. 14.30, 4,3 kg, 56 cm.

 

 

Mikołaj Pieczonka z Polskiej Cerekwi, ur. 8.03, godz. 13.17, 2,65 kg, 52 cm.

 

 

Franek Dzikowski ze Zdzieszowic, ur. 8.03, godz. 10.12, 1,97 kg, 44 cm.

 

 

Aleksander Jendros z Polskiej Cerekwi, ur. 7.03, godz. 14.12, 2,72 kg, 48 cm.

 

 

Oskar Bachman z Kędzierzyna-Koźla, ur. 5.03, godz. 13.16, 3,25 kg, 53 cm.

 

 

Amelia Tytko z Tworkowa, ur. 4.03, godz. 15.00, 4,02 kg, 54 cm.

 

 

Iga Rutkowska z Kędzierzyna-Koźla, ur. 4.03, godz. 11.31, 3,47 kg, 55 cm.

 

 

Alina Dul z Kędzierzyna-Koźla, ur. 4.03, godz. 8.18, 2,89 kg, 50 cm.

 

 

Marcelina Gros z Dziergowic, ur. 4.03, godz. 1.00, 3,78 kg, 57 cm.

 

 

Paweł Kowalczyk z Kędzierzyna-Koźla, ur. 2.03, godz. 8.15, 3,42 kg, 54 cm.

 

 

Leo Morcinek z Goszyc, ur. 2.03, godz. 3.07, 3,21 kg, 53 cm.

 

 

Luty 2021

Milena Sałek z Polskiej Cerekwi, ur. 27.02, godz. 11.50, 3,25 kg, 58 cm.

 

 

Maria Komander z Dziergowic, ur. 26.02, godz. 8.37, 2,8 kg, 51 cm.

 

 

Anna Komander z Dziergowic, ur. 26.02, godz. 8.36, 2,64 kg, 50 cm.

 

 

Leo Jacek z Kuźni Raciborskiej, ur. 25.02, godz. 4.00, 3,9 kg, 58 cm.

 

 

Tymoteusz Cywiński z Kędzierzyna-Koźla, ur. 25.02, godz. 1.55, 3,42 kg, 53 cm.

 

 

Mateusz Słojewski z Kędzierzyna-Koźla, ur. 25.02, godz. 8.33, 3,74 kg, 54 cm.

 

 

Nikodem Włodarczyk z Kędzierzyna-Koźla, ur. 25.02, godz. 11.27, 3,45 kg, 56 cm.

 

 

Nela Gruszka z Kędzierzyna-Koźla, ur. 24.02, godz. 22.10, 3,2 kg, 52 cm.

 

 

Zuzanna Kucharska z Kędzierzyna-Koźla, ur. 24.02, godz. 20.35, 3,46 kg, 51 cm.

 

 

Adela Yaniv z Kędzierzyna-Koźla, ur. 24.02, godz. 16.33, 3,02 kg, 56 cm.


 

Aleksander Maślanka z Reńskiej Wsi, ur. 22.02, godz. 20.32, 4,05 kg, 57 cm.

 

 

Piotruś Prokopowicz z Kędzierzyna-Koźla, ur. 22.02, godz. 19.15, 2,66 kg, 54 cm.

 

 

Milenka Matwijewska z Kędzierzyna-Koźla, ur. 22.02, godz. 17.30, 3,5 kg, 56 cm.

 

 

Kajetan Bołdyzer z Kędzierzyna-Koźla, ur. 21.02, godz. 10.10, 3,06 kg, 57 cm.

 

 

Jakub Mastalerz z Kędzierzyna-Koźla, ur. 20.02, godz. 22.50, 3,65 kg, 55 cm.

 

 

Sofia Stawecka z Kędzierzyna-Koźla, ur. 17.02, godz. 22.07, 3,07 kg, 53 cm.

 

 

Ignaś Czerner z Kędzierzyna-Koźla, ur. 17.02, godz. 12.35, 4,36 kg, 58 cm.

 

 

Bartek Nowak ze Skałągów, ur. 17.02, godz. 9.22, 3,64 kg, 55 cm.

 

 

Miłosz Szwed z Kędzierzyna-Koźla, ur. 17.02, godz. 7.58, 3,23 kg, 54 cm.

 

 

Milena Nowak z Gierałtowic, ur. 16.02, godz. 20.04, 2,96 kg, 51 cm.

 

 

Emilia Jagła z Kędzierzyna-Koźla, ur. 16.02, godz. 11.45, 3,62 kg, 52 cm.

 

 

Pola Synyszyn z Kędzierzyna-Koźla, ur. 16.02, godz. 11.25, 2,99 kg, 50 cm.

 

 

Kaja Strzelecka z Kędzierzyna-Koźla, ur. 16.02, godz. 10.30, 3,56 kg, 55 cm.

 

 

Nina Gorgolik z Kędzierzyna-Koźla, ur. 15.02, godz. 11.40, 3,57 kg, 56 cm.

 

 

Krystian Zieher z Kędzierzyna-Koźla, ur. 12.02, godz. 14.09, 4,33 kg, 58 cm.

 

 

Lenka Dresler ze Zdzieszowic, ur. 10.02, godz. 8.47, 3,16 kg, 52 cm.

 

 

Wojtek Chyla z Kędzierzyna-Koźla, ur. 9.02, godz. 8.52, 4,95 kg, 57 cm.

 

 

Henio Łaskarzewski z Pokrzywnicy, ur. 9.02, godz. 7.21, 3,31 kg, 52 cm.

 

 

 

Blanka Cielniaszek z Kędzierzyna-Koźla, ur. 9.02, godz. 6.00, 4,12 kg, 55 cm.

 

 

Jaś Klimczyk z Kędzierzyna-Koźla, ur. 9.02, godz. 10.14, 3,95 kg, 55 cm.

 

 

Nikodem Potoniec z Ucieszkowa, ur. 8.02, godz. 13.48, 3,72 kg, 57 cm.

 

 

Oskar Waligóra z Kędzierzyna-Koźla, ur. 8.02, godz. 9.35, 2,57 kg, 47 cm.

 

 

 

Michał Waligóra z Kędzierzyna-Koźla, ur. 8.02, godz. 9.34, 2,9 kg, 51 cm.

 

 

Zuzia Rosolińska z Kędzierzyna-Koźla, ur. 5.02, godz. 10.29, 2,4 kg, 49 cm.

 

 

Pola Rosolińska z Kędzierzyna-Koźla, ur. 5.02, godz. 10.28, 2,7 kg, 53 cm.

 

 

Alan Komander z Bierawy, ur. 5.02, godz. 7.58, 2,8 kg, 52 cm.


 

Maja Siedlik z Kędzierzyna-Koźla, ur. 4.02, godz. 13.18, 2,78 kg, 53 cm.

 

Adam Mirowski z Kietrza, ur. 4.02, godz. 10.55, 3,24 kg, 56 cm.

 

Natan Franciszek z Piotrowic Wielkich, ur. 4.02, godz. 10.07, 3,6 kg, 58 cm.

 

 

 

Amelia Pander z Kędzierzyna-Koźla, ur. 3.02, godz. 15.15, 3,55 kg, 52 cm.

 

 

Kacper Chojnowski z Zakrzowa, ur. 3.02, godz. 14.16, 3,78 kg, 57 cm.

 

 

Magdalena Duchnowicz z Kędzierzyna-Koźla, ur. 2.02, godz. 10.25, 3,74 kg, 53 cm.

 

Styczeń 2021

Laila Harnos z Nieznaszyna, ur. 28.01 o godz. 3.41, 56 cm, 2,36 kg.

 

 

Apolonia Mirecka z Kędzierzyna-Koźla, ur. 08.01, godz. 14.25, 3,62 kg, 55 cm.

 

Antoś Seidel z Ucieszkowa, ur. 1.01, godz. 6.55, 3,57 kg, 56 cm.