Szymon Gromada wywalczył dwa medale na XIII Ogólnopolskich Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych 2026
Za nami pierwsza część XIII Ogólnopolskich Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych 2026. W Katowicach i Mikołowie oklaskiwaliśmy 300 zawodniczek i zawodników. Wśród medalistów znalazł się Szymon Gromada z Kędzierzyna-Koźla, który na tej imprezie wywalczył dwa krążki: srebro i brąz.
14.05.2026 11:21
2