Czekamy na "Listy do św. Mikołaja". Najpiękniejsze zostaną nagrodzone

  • 02.12.2021, 10:39
  • Redakcja
Czekamy na "Listy do św. Mikołaja". Najpiękniejsze zostaną nagrodzone
Tradycją stało się, że co roku nasi najmłodsi czytelnicy piszą listy do św. Mikołaja, a ten odwdzięcza się prezentami. Zapraszamy dzieci i rodziców do wspólnej zabawy.

Technika wykonania listu jest dowolna. Można wyklejać, wycinać, ozdabiać tak, jak podpowiada wyobraźnia. Prace mogą być również przestrzenne, wykonane ze styropianu, tektury, nakrętek po butelkach lub produktów, które akurat są pod ręką . Ważne, by w liście skierować choć kilka słów do św. Mikołaja.

Drodzy rodzice, zachęćcie swoje dziecko do twórczej pracy i pomóżcie mu w przygotowaniu listu. Niech będzie to okazja do wspólnego spędzenia czasu, rozmowy, a także wprowadzenia do domu przedświątecznej atmosfery.

Na wszystkie prace czekamy do 15 grudnia br. Można przesłać je pocztą tradycyjną, dostarczyć osobiście do naszej redakcji (ul. Grunwaldzka 76/3 47-220 Kędzierzyn-Koźle) lub zrobić zdjęcie pracy dziecka i wysłać na adres e-mail: kolportaż@lokalna24.pl (zdjęcie musi być wyraźne i dobrej jakości).

Autorzy najciekawszych i najbardziej oryginalnych listów otrzymają bony podarunkowe ufundowane przez firmę Ceratizit K-K Sp. z o.o. Nagrodzone prace zostaną opublikowane w świątecznym wydaniu "Nowej Gazety Lokalnej", które ukaże się 21 grudnia. 

Redakcja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe