Spektakl teatralny dla dzieci "Lululanka" w Domu Kultury "Koźle"

  • 04.12.2021, 11:11
  • Ł
Spektakl teatralny dla dzieci "Lululanka" w Domu Kultury "Koźle"
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na spektakl teatralny dla najmłodszych dzieci (już od 1. roku życia) pt. "Lululanka", który będzie można zobaczyć w Domu Kultury "Koźle" w niedzielę 5 grudnia o godz. 13.00. Scenariusz i reżyseria Anna Taraszkiewicz.

Liczyliście kiedyś owce, gdy nie potrafiliście zasnąć? A próbowaliście pobiec za nimi, by zobaczyć co jest po drugiej stronie? Lululanka to opowieść o zaczarowanym świecie snu, w którym można rosnąć i maleć do woli, unosić się na wietrze i pływać w papierowej wodzie. Można rzucać się śniegiem, który nie topnieje i skakać po chmurach, by wywołać deszcz. Tu wystarczy nakręcić pozytywkę w przeciwną stronę, by znaleźć się w środku niej, a światło gasi się tylko po to, by bawić się dłużej.

Tylko jak się potem obudzić? I czy to w ogóle był sen? Spektakl całkowicie bez słów, cała opowieść przekazana jest dzieciom poprzez teatr cieni, grę aktorską i technikę lalkarską (tintamareska), dzięki czemu maluszki skupiają się na obrazie i spokojnej muzyce, a starszaki mogą do woli komentować akcję, która dzieje się na scenie - prosimy ich nie uciszać. Na zakończenie mali widzowie z pomocą aktorki będą mogli poczarować na scenie dźwiękiem, obejrzeć scenografię „od środka” oraz stworzyć własne pamiątki ze spektaklu.

Bilety w cenie 10 zł do kupienia na stronie MOK. Ilość miejsc ograniczona.

Ł

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe